Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe [KOMENTARZE]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • robox
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KobiNalewka Wyświetlenie odpowiedzi
    Nie ma co się podniecać, na półce dalej 8,99 zł.
    Promocja miała być od dziś.
    U mnie też nie ma informacji o promocji przy tych piwach, ale sprawdzając czytnikiem cena promocyjna 5,99 złotego.

    Leave a comment:


  • xcvxc
    replied
    Przecież to jest zwykły mózgotrzep na bazie brzeczki piwnej, żeby nie naklejać banderoli jak na zwykłym winiaczu.

    Leave a comment:


  • KobiNalewka
    replied
    Odnośnie tego wynalazku z ALDIka

    Ale chyba nigdzie na puszce nie napisali PIWO

    Na puszcze jak wół stoi że to piwo W aromacie kompot truskawkowy - bardzo ładny i intensywny. W smaku rozwodniony kompot truskawkowy, lekko sfermentowany. Wypiłem 3-4 łyki.

    Uwarzono w Browarze DOMATOR

    skład: woda, słód jęczmienny, chmiel

    Leave a comment:


  • Petitpierre
    replied
    To na bogato było, biorąc pod uwagę, że ta 36% nawet do dezynfekcji maszyn się nie nadaje.

    Leave a comment:


  • leona
    replied
    A jakże, prawdziwej.

    Leave a comment:


  • Petitpierre
    replied
    W tym rozrachunku czymś trzeba było przepić tę ciecz, bo rozumiem, że żołądkowa czysta, nie ta prawdziwsza?

    Leave a comment:


  • leona
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wiaterek Wyświetlenie odpowiedzi
    Ciekawa okazja dla Krakowiaków i piwoszy wizytujących gród z zimnym lechem: znamienita lokalna sieć Kocyk wyprzedaje piwa Hofbäu i Löwenbräu z Oktoberfest w cenie 2,39 i 2,49!
    I dzięki temu widziałem piękny widok w jednym ze zwierzynieckich zaułków. Pozostałości biesiady, pusta butelka po żołądkowej i 4 butelki Löwenbräu. Co ciekawe kaucja za te butelki pozwoliłaby kupić jedną butelkę Hofa ale pewnie nie wystarczyłoby na kaucję do niego

    Leave a comment:


  • sredstvom
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
    Dziękuje panowie.
    Takie rzeczy zawsze na końcu mi przychodzą na myśl, jestem trochę na bakier z inteligencją emocjonalną
    Dyczkin, spoznione najserdeczniejsze! Rzadko zagladam w inne watki niz te w piaskownicy (bom niegodzien ), stad ta obsuwa, ale "serce roscie patrzac na te czasy", kiedy przybywa na naszym zaglebiu miedziowym kolejnych blaugranistek

    Zdrowie malej!

    Leave a comment:


  • KobiNalewka
    replied
    Taki, taki. Ja kupiłem w Cerfie za 22,99 zł tuż po premierze Porteru.

    Leave a comment:


  • kosher
    replied
    O taki chodzi?
    Wczoraj dorwałem za 28,59 tutaj: https://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=119921
    Attached Files

    Leave a comment:


  • AndrewZG
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KobiNalewka Wyświetlenie odpowiedzi
    Andrew, w Lidlu na Sienkiewicza zostawiłem z 30-40 sztuk Pedegree Amber Ale za 1,99 zł
    Dzięki - wziąłem 4 sztuki, ale szczerze mówiąc to piwo nie jest warte nawet tych dwóch złociszy - nuda straszna.

    Z innej beczki: wczoraj przejeżdżając przez Grodzisk zatrzymałem się w tamtejszym IM - APA, IPA, Grodziskie po 3,50 + kaucja, porter 6,00 + kaucja. Były też b. ładne zestawy w kartoniku ze szkłem (5 piw) po 30 zyla.

    Leave a comment:


  • Petitpierre
    replied
    To u nas przecen brak, musimy się organizować na bieżąco.

    Leave a comment:


  • KobiNalewka
    replied
    Andrew, w Lidlu na Sienkiewicza zostawiłem z 30-40 sztuk Pedegree Amber Ale za 1,99 zł

    Leave a comment:


  • KobiNalewka
    replied
    Obiecuję, że wezmę max 5 sztuk.

    Leave a comment:


  • AndrewZG
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KobiNalewka Wyświetlenie odpowiedzi
    Myśle, że lada dzień można spodziewać się przecen, na co gorąco liczę
    Tylko nie wykup wszystkich! Zostaw coś dla kolegów z forum.

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎