Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe [KOMENTARZE]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Admirador
    replied
    To ta cena jest atrakcyjna. Piwo, o którym pisałem jest z datą do któregoś maja 2018. Naprawdę niezłe, choć może trochę kwestia oczekiwań (nie za wysokich) wobec Perły.

    Leave a comment:


  • kosher
    replied
    To standardowa, nie promocyjna cena za ten porter.
    W innych Auchanach (np. wielkopolski Swadzim) też tyle od dłuższego czasu kosztuje.

    Leave a comment:


  • Admirador
    replied
    Prawdę mówiąc to nie wiem po ile to piwo bywa, ale tu cena wydała mi się mocno atrakcyjna (choć na półce nie ometkowali, że promocja):
    Perła Porter (wprawdzie 330 ml) za 3.69 pln
    Białystok Auchan - Produkcyjna. Trochę tego jeszcze stoi.

    Leave a comment:


  • n__
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika legart Wyświetlenie odpowiedzi
    W warszawskim Leclercu na Bielanach regularna cena ACh to 5,49 (przynajmniej jeszcze niedawno tak było) a bardziej wypasionych Pint (Viva la Wita, Modern Drinking, Jak w Dym) 6,49-6,79
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
    Dokładnie w Rzeszowie też często są te ceny na Pintę
    Dzięki, warto wiedzieć. Tylko z Pintą tak dobrze?

    Nie wiem jak na półkach, ale w gazetkach leclerców w mojej okolicy nigdy nie widziałem kraftów kiedy na forum pojawiały się promocje chyba właśnie z tych dwóch miast. Jak będę miał kiedyś bardzo po drodze to może sprawdzę na miejscu jaki tam mają asortyment (choć wątpię by mieli takie piwa i takie ceny).

    A może ktoś zna tak tanie miejsca na Śląsku? Bo piwnym turystą raczej szybko nie zostanę :P

    Leave a comment:


  • roman554
    replied
    dzieki za pomoc

    Leave a comment:


  • robox
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
    Gdzie ten Fresh jest umiejscowiony?
    Na ulicy Orlej, na Przylesiu.

    Leave a comment:


  • dlugas
    replied
    nie zdążyłem edytować

    -------------------------------------------
    W specjalistycznym stoi tego towaru po 3 kraty z każdego rodzaju
    cena 7,60zł/szt
    Toteż po bandzie we freshu zakupiłem na próbę dwa BW. Jeśli smakuje tak jak wszyscy opisują to zakupię kolejne sztuki

    W niektórych karfurach pojawiły się BW i są po 6,99zł

    Leave a comment:


  • dlugas
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika legart Wyświetlenie odpowiedzi
    W warszawskim Leclercu na Bielanach regularna cena ACh to 5,49 (przynajmniej jeszcze niedawno tak było) a bardziej wypasionych Pint (Viva la Wita, Modern Drinking, Jak w Dym) 6,49-6,79
    Dokładnie w Rzeszowie też często są te ceny na Pintę

    Co do Freshy
    U nas są AŻ dwa. W jednym przedwczoraj została tylko cenówka, a w drugim wczoraj było 6 Risów. Z braku laku zostawiłem komuś dwa. BW poszły wszystkie dzień wcześniej.
    W zależności od wielkości sklepu dostają 6-8 sztuk lub więcej.
    Last edited by dlugas; 20-10-2017, 11:35.

    Leave a comment:


  • dyczkin
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
    W miejscowym Freshu jest po kilka butelek, kupiłem kombinację tych piw.
    Gdzie ten Fresh jest umiejscowiony?

    Leave a comment:


  • robox
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KobiNalewka Wyświetlenie odpowiedzi
    Promocja wagi ciężkiej od jutra we Freshmarkecie

    Fortuna RIS i Barley Wine 2 sztuki 10 zł + kaucja
    W miejscowym Freshu jest po kilka butelek, kupiłem kombinację tych piw.

    Leave a comment:


  • legart
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika n__ Wyświetlenie odpowiedzi
    Dzięki. Już myślałem, że jest jakieś "tajemne" miejsce z super cenami jak podobno jakaś hurtownia w Wawie z Atakiem Chmielu na kartony za 5,60 za butelkę. Niestety nie moje okolice
    Czyli w lidlu to chyba żadna okazja.

    W warszawskim Leclercu na Bielanach regularna cena ACh to 5,49 (przynajmniej jeszcze niedawno tak było) a bardziej wypasionych Pint (Viva la Wita, Modern Drinking, Jak w Dym) 6,49-6,79

    Leave a comment:


  • n__
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika majeure Wyświetlenie odpowiedzi
    Były, w Tesco. Jakoś jesienią ub. roku ceny 'półkowe' (6,99 za AIPA, 7,49 za ABRA, 7,99 za WIPA) obniżyli początkowo o 1 zł, a później nawet o 2 zł. Piwa były z datami - luty i marzec 2017 r.
    Dzięki. Już myślałem, że jest jakieś "tajemne" miejsce z super cenami jak podobno jakaś hurtownia w Wawie z Atakiem Chmielu na kartony za 5,60 za butelkę. Niestety nie moje okolice
    Czyli w lidlu to chyba żadna okazja.

    Leave a comment:


  • majeure
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika n__ Wyświetlenie odpowiedzi
    Sprawdziłem sobie co na forum piszą o tych wrężelach z lidla i się okazuje, że w ubiegłym roku niektórzy płacili za aipa 5 albo 7 zł! Gdzie były takie ceny?
    Przy wheat ipa ktoś wspomina też o 5,5 w tesco, ale tam widać, że bliska data.
    Były, w Tesco. Jakoś jesienią ub. roku ceny 'półkowe' (6,99 za AIPA, 7,49 za ABRA, 7,99 za WIPA) obniżyli początkowo o 1 zł, a później nawet o 2 zł. Piwa były z datami - luty i marzec 2017 r.

    Leave a comment:


  • n__
    replied
    Sprawdziłem sobie co na forum piszą o tych wrężelach z lidla i się okazuje, że w ubiegłym roku niektórzy płacili za aipa 5 albo 7 zł! Gdzie były takie ceny?
    Przy wheat ipa ktoś wspomina też o 5,5 w tesco, ale tam widać, że bliska data.
    Last edited by n__; 19-10-2017, 20:27.

    Leave a comment:


  • KobiNalewka
    replied
    Tam straciłem najwięcej czasu - nie po drodze mi było, do tego czekałem, aż klient przestanie napierać, aby Pani mogła pobuszować w magazynie. Obsługa ładna, miła, ale piwa nie wyczarowała.

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎