Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe [KOMENTARZE]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • blimak1
    Member
    • 01-2014
    • 76

    #76
    Z tymi Triplami to chyba jakaś większa "promocja" bo w Warszawie w Carrefour na Sadybie w zeszłym tygodniu były dostępne(w Sobotę było ich z może z 5)

    Comment

    • robox
      = kapslarz =
      • 11-2002
      • 8188

      #77
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
      W Małpkach sa Grodziskie po 0,99zł
      Promocja związana z kończąca się datą ważności?

      Comment

      • anteks
        maruda
        • 08-2003
        • 10737

        #78
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
        Promocja związana z kończąca się datą ważności?
        W kilku w drzwiach były plakaty to chyba OK
        Mniej książków więcej piwa

        Comment

        • need
          Member
          • 08-2014
          • 45

          #81
          Te piwa poniewierają się po Muszkieterach w całym kraju, kupowałem kilka razy na szt. Najtaniej nawet za 1,50. Ta cena z załącznika to jest w ogóle dziwna, bo dzisiaj widziałem w Brzezinach 6-pak za 9.99.
          Generalnie dosyć nudne ale przyzwoite, poprawne Biere de Garde. Jak ktoś lubi to polecam, ale oczywiście nie należy nastawiać się na intensywne chmielenie.

          Comment

          • krzychal1
            Senior
            • 12-2008
            • 236

            #82
            W żabkach w dniach 18.11 do 1.12 promocja na Miłosławy (Niefiltrowany, Górna Fermentacja, Pilzner) 2 szt. za 5 PLN + kaucja

            Comment

            • Cooper
              Senior
              • 11-2002
              • 6055

              #83
              Tak rozpędziliście się z kopiuj/wklej swojego spa.. znaczy ofert reklamowych że nie zauważyliście iż ten temat to tylko KOMENTARZE dotyczące promocji a nie konkretne anonsy tychże promocji tyczące.
              Ups.. wyluzujcie.
              Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
              1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

              Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

              Comment

              • emes
                Nadszyszkownik Chmielowy
                • 08-2003
                • 4275

                #84
                Tą są w ogóle jaja z tymi różnymi wątkami z promocjami, niektórzy piszą o swojej ofercie w każdym możliwym. Komu ma to służyć? Żeby poznać temat, to trzeba wchodzić w kilka wątków, jeden główny, drugi komentarze, trzeci regionalny. Ja nawet jak mam czas, to szkoda mi czasu na taką zabawę, to jest nieczytelne, szkoda czasu w ogóle czytać takie tematy, zwłaszcza, że w każdym niektórzy prezentują swoją tę samą ofertę. W dodatku dużo osób prezentuje ofertę sieciówek i może spokojnie to samo pisać w kilku wątkach naraz, w promocjach, promocjach komentarze, promocje nowy wątek, promocja Warszawa. To jakiś idiotyzm.

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13949

                  #85
                  Od kilku dni przejąłem administrowanie tym działem. Prawdę mówiąc nie wiedziałem co czynię, bo myślałem, że zajmować się będę tylko imprezami. Tymczasem dział jest bardzo obszerny...

                  Jak wg Was powinny wyglądać tematy z promocjami?

                  PS - reklamę promocji wyciąłem.
                  Last edited by Pendragon; 22-11-2015, 18:51.

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • behegrzmot
                    Senior
                    • 01-2009
                    • 276

                    #86
                    emes, mnie tam obecny porządek pasuje - tego wątku nie tykam prawie w ogóle a z tego co zdarzyło mi się tu kilka razy zajrzeć wnioskuję, że nic mnie nie omijało. Wątek główny natomiast wreszcie jest przejrzysty, promocje z 2 tygodni mieszczą się na jednej stronie a nie jak dotychczas, że jedna fajniejsza promocja generowała 3 strony komentarzy które z informacyjnego punktu widzenia nie miały ŻADNEJ wartości a inne promocje ginęły w tym śmietniku.

                    Comment

                    • robox
                      = kapslarz =
                      • 11-2002
                      • 8188

                      #87
                      Po tym jednym "wyskoku" nie ma co mówić o bałaganie, bo większość zaakceptowała nowe reguły w promocjach ( chodzi o nowy wątek i komentarze ) i są one przejrzyste.

                      Comment

                      • Cooper
                        Senior
                        • 11-2002
                        • 6055

                        #88
                        Przyznam że nie interesuję się i nie zaglądam wcale do działu Promocje Piwne ale teraz szybko zajrzałem na ten dział i wydaje mi się że jest spory pierdzielnik z wątkami w nim.

                        Nie było by dobrze gdy niebiescy, komercyjni forumowicze kupujący reklamę na naszej stronie dostawali by prawo założenia jednego własnego "autorskiego" wątku/tematu i tylko w nim pisali by o ofercie swojego sklepu ? Coś jak komercyjna strona na FB. Wtedy kopiowanie i wklejanie spamu w postaci takiego samego postu nie miało by kompletnie sensu a tak piszą to samo w swoim temacie plus spamują w ogólnych tematach np w tym.

                        Z kolei promocjom w duzych (i może też średnich) sieciach handlowych założono by osobne tematy np Lidl, Tesco, Biedra itp bo wiadomo że z nich i tak nikt nie da zarobić Art'owi ze względu na nikłość naszej strony i prawie zerowy wpływ na ich obroty. Tam pisalibyśmy tylko my.
                        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                        Comment

                        • apaczu
                          Senior
                          • 10-2013
                          • 168

                          #89
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
                          Promocja Carrefour: do pięciu dowolnych Żywców szklanka Saison za grosz. We Wrocławiu CH Borek są też inne szklanki: Białe i Bock. Dodatkowo Bock i Białe można kupić osobno za 10 zł, nie wiem jak z Saisonem.
                          Dziś we Wrocławiu w CH Borek kupiłem tego Craft Master One do Saiosna z 5 butelkami piwa. Szkło się świetnie prezentuje... chyba będzie moje ulubione codzienne obok szkła do Książęcego Chlebowo-Miodowego. Na rachunku cena za szkło to 4,99 - 4,98... Czyli wychodzi na to, że bez 5 butelek, kosztuje niecałe 5 złotych... gdybym wiedział że jest tak tanie, to pewnie wziąłbym samą szklankę, bo były wszystkie żywce, poza Porterem, na którym mi najbardziej zależało. Wziąłem 2xAPA + 2xSaison, którego jeszcze nie piłem (oba gatunki po 3.49, więc i tak nie jest źle) + 1xŻywiec tradycyjny (ciekawe jak smakuje... ostatnio piłem go dwa lata temu i miałem uczucie, jakby przed rozlewem piwo było użyte do mycia podłogi i wyciskane do butelek brudną szmatą).

                          Comment

                          • Rogerson
                            Senior
                            • 08-2012
                            • 421

                            #90
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
                            TESCO od 26.11

                            Nowy Amber po Godzinach Cherry Milk Stout 4zł
                            Leffe Blonde i Royale Whitbread 12zł
                            8 Budweiser'ów 5% plus szklanka 30zł
                            W Tesco na Legnickiej we Wrocławiu w sobotę brak wyżej wymienionych, a szkoda bo chciałem spróbować tego Stouta z Ambera.

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎