Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe [KOMENTARZE]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    W ełckich Biedronkach dostępne od wczoraj. Nie lubię witów, a że zakupiłem w Biedronce to sobie pomyślałem, że to jakiś gorszy sort Pol.. ups ... Belgów, a tu takie zaskoczenie.

    Bardzo dobre to piwo z Biedronki, niczym nie ustępuje tym ze zwykłych sklepów z piwami. Cena 11 złotych z kawałkiem.

    Hoegaarden... jeden z pięciu lub sześciu witów , które lubię.
    Warto zajść do Biedronki i kupić

    Comment

    • dyczkin
      Serce w kolorze blaugrana
      • 05-2011
      • 3657

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Blackbeard Wyświetlenie odpowiedzi
      W sklepie Auchan (Bonarka), od dzisiaj do 22-ego marca, można nabyć Okocim Porter za 3 zł 29 gr.
      Tylko czemu w komentarzach?
      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

      Moje warzenie // Piwny Wojownik

      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        Przeniosłem gdzie trzeba.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • Blackbeard
          Senior
          • 12-2011
          • 209

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
          Tylko czemu w komentarzach?
          Założenia były takie, że wątek ten będzie zawierał, między innymi, informacje o promocjach mających zasięg lokalny. Odwiedziłem wczoraj dwa krakowskie sklepy sieci Auchan i w drugim Okocim Porter kosztował 4 zł 44 gr. Zatem, zanim porterowi maniacy zaczną na mnie ciskać gromy w wątku głównym - wnioskuję o usunięcie mojej informacji z tegoż.
          Mors ultima linea rerum.

          Comment

          • forra6
            Senior
            • 11-2008
            • 413

            Widujecie jeszcze Hoegaarden w Biedronce ? Tanieje coś ?
            Don't trust nobody, It will cost you much too much
            Beware of the dagger, It caress you at first touch
            O, all small creatures, It is the twilight if the gods

            Comment

            • robox
              = kapslarz =
              • 11-2002
              • 8188

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika forra6 Wyświetlenie odpowiedzi
              Widujecie jeszcze Hoegaarden w Biedronce ? Tanieje coś ?
              U mnie jeszcze było kilka butelek, ale cena ani drgnie.

              Comment

              • Lhunbleidd
                Senior
                • 06-2014
                • 196

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika forra6 Wyświetlenie odpowiedzi
                Widujecie jeszcze Hoegaarden w Biedronce ? Tanieje coś ?
                Przed świętami (w sobotę) kupowałem za 11.90, więc chyba nic nie staniał.

                Comment

                • dlugas
                  Senior
                  • 04-2006
                  • 4014

                  W mojej stoi ze dwa kartony.
                  Cena taka sama jak na początku. Za wiele nie zleci bo i tak była dość atrakcyjna. W tesco 14,99zł (chyba)
                  Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                  Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                  FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                  Comment

                  • NightHawk
                    Senior
                    • 08-2008
                    • 108

                    Dzisiaj widziałem w jednej Biedronce ostatnią butelkę i cena nadal ta sama.

                    Comment

                    • joseba
                      Junior
                      • 10-2015
                      • 8

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika forra6 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Widujecie jeszcze Hoegaarden w Biedronce ? Tanieje coś ?
                      dziś zabrałem ostatniego Hoegaardena ze sklepu w cenie 9,49 zł. być może w pozostałych Biedrach (o ile jeszcze dostępny) można dostać także w tej cenie

                      Comment

                      • robox
                        = kapslarz =
                        • 11-2002
                        • 8188

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika joseba Wyświetlenie odpowiedzi
                        dziś zabrałem ostatniego Hoegaardena ze sklepu w cenie 9,49 zł. być może w pozostałych Biedrach (o ile jeszcze dostępny) można dostać także w tej cenie
                        U mnie już dawno śladu nie ma, teraz tylko Birra Moretti, Cornelius Triple Blond i Bananowy w jakiś promocjach.

                        Comment

                        • Rogerson
                          Senior
                          • 08-2012
                          • 421

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika NightHawk Wyświetlenie odpowiedzi
                          Jakby ktoś jeszcze chciał wiedzieć, to Porter Wielkanocny cały czas jest we Fresh Marketach. Nie we wszystkich. W jednym nie wiedzieli o co chodzi, w drugim było sporo. Trzeba pytać, bo na półce kurzyła się jedna buteleczka, reszta na zapleczu. Ciekawe kiedy trafi na promocję. Termin ma stosunkowo krótki, bo październik 2016.
                          Pewnie nigdy nie trafi na promocję, bo Freszożabki znane są z tego że sprzedają przeterminowane piwo po normalnych cenach
                          Last edited by Rogerson; 18-04-2016, 08:26.

                          Comment

                          • Petitpierre
                            Senior
                            • 01-2014
                            • 2560

                            Potwierdzam, że parę butelek Hoegaarden'a rzeczywiści stoi za 9 z hakiem, ale koło alkoholu-u nas koło czarnego Smirnoff'a, więc ciężko znaleźć na piwie, myślę że to jest cena przyzwoita, ale nie brałem, bo ja za tym piwem nie przepadam akurat. Całkiem w innym miejscu są na promocji wyżej wspomniane Moretti i Cornelius.
                            Mały porterek-przyjaciel nerek

                            Comment

                            • chechaouen
                              Senior
                              • 01-2011
                              • 1180

                              W Biedrze w Ząbkach k. Wawy na ul. Powstańców Hoegaardenów stoi kilka kartonów - 9,49 zł
                              Autochtony patrzą nieufnie, spode łba. Wybierają VIP-y w promocji za 1,75 zł puszeczka
                              Last edited by chechaouen; 19-04-2016, 19:32.

                              Comment

                              • oczko21
                                Member
                                • 11-2014
                                • 72

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chechaouen Wyświetlenie odpowiedzi
                                W Biedrze w Ząbkach k. Wawy na ul. Powstańców Hoegaardenów stoi kilka kartonów - 9,49 zł
                                Autochtony patrzą nieufnie, spode łba. Wybierają VIP-y w promocji za 1,75 zł puszeczka
                                ohh brawo ) jesteś taki wyjątkowy i wiesz co dobre. Gratuluje Ci tego, że wyczekałeś, pilnowałeś i kupiłeś butelke witbiera 2 zł taniej na promocji patrząc z pogardą na zacofanych vipożłopów. Zazdroszczę !

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎