Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe [KOMENTARZE]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Prusak
    replied
    Ja widziałem we Freshu także inną promocję, tylko nie pamiętam, czy dotyczyła Miłosławia czy Specjala, ale może to lokalna inicjatywa, bo na ich stronie nic nie ma poza AIPA.

    Leave a comment:


  • robox
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
    Pytaj obsługi. We Freshu przy Daszyniaku w W-wie mieli dziś jeszcze nie wystawione na sklep, ale z zaplecza przyniesiono mi dwie sztuki. Warka 20.03.17.
    U mnie też nie wystawione, przyniesione z zaplecza, warka ta sama.

    Leave a comment:


  • dzemek
    replied
    To odpuszczam sobie kupno tego czteropaka, dziękuję za opinie.
    Zdziwiłem się, jak zobaczyłem na tym forum w dziale Piwo - konkretnie, że Kozela warzą jako Lech.

    Leave a comment:


  • Prusak
    replied
    No i sprawa jasna. Ciekaw jestem, ile jeszcze takich podrób będzie w promocjach.

    Leave a comment:


  • legart
    replied
    Na puszce jest napisane - wyprodukowane w Brzesku

    Leave a comment:


  • dlugas
    replied
    Skoro można Kozelka machać w Tychach to Żateckiego można w Brzesku
    Szczególnie takie Biedronkowo-Żabkowe ilości

    Leave a comment:


  • Prusak
    replied
    Ja podejrzewam, że to na 90 proc. nie import.

    Leave a comment:


  • marek-
    replied
    Ktoś ostatnio w sekcji "zgłoszenie nowego piwa" dodawał Žatecký Světlý Ležák, warzone w Okocimiu. Obstawiam że żabkowe to nie import, ale pewności nie mam.

    Leave a comment:


  • Prusak
    replied
    To zależy od tego, czy warzył Żatec, czy ktoś inny na "licencji".

    Leave a comment:


  • dzemek
    replied
    Mógłby ktoś napisać, czy piwo z Żabki i Freshmarketu, Žatecký Světlý Ležak jest czegoś warte? 4 puszki 500 ml po 10,99, promocja trwa do jutra, zastanawiam się nad kupnem.
    Sprawdź najnowsze promocje w elektronicznej gazetce promocyjnej Żabki. U nas zawsze najciekawsze i najlepsze oferty.

    Leave a comment:


  • Prusak
    replied
    Mój Lidl w pobliżu już dawno przystopował. Piszę "mój", choć rzadko go odwiedzam, ale bywając w innych od czasu do czasu, zauważyłem, że oferta w tej sieci jest też zróżnicowana w zależności od miasta i od położenia sklepu.

    Leave a comment:


  • blimak1
    replied
    czy mi się wydaję, czy markety przystopowały z bardziej wyszukanymi piwami?
    kiedyś Lidl wrzucał belgi, brytyjskie, niemieckie czy czeskie, teraz nic, podobnie reszta(nie wliczam molochów)
    Widzę że w Biedronce zaczynają z tematycznymi kuchniami, na początek Azja, i aż osławione piwo Tsingtao za 2,49 coś ubogi ten azjatycki rynek

    Leave a comment:


  • robox
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
    Nie wiem, czy jakość zasługuje na miano "czeskiej".
    Tak jak to kiedyś było z tyskim Pilsnerem .

    Leave a comment:


  • legart
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
    Była parę lat temu teoria na Magiczną Siódemkę
    a w wydaniu x,78 to już istne szaleństwo zakupowe :]

    Pół stówki za ten porter nie dam. Nie jestem targetem owej puszki.
    Lub on nie jest targetem dla mnie.
    Jakby zjechali do trzech dych hehe to może bym się skusił. Ale też uważam że tuba nie jest warta kupna nawet za obecną tescową cenę.

    Leave a comment:


  • Prusak
    replied
    To jest przegięcie pod każdym względem.

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎