Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe [KOMENTARZE]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • apaczu
    Senior
    • 10-2013
    • 168

    Właśnie wracam z Tesco - Magnolia - Wrocław

    Z analizy rachunku wynika, że zlikwidowali promocję -1zł na piwa rzemieślnicze dla posiadaczy karty Club Card...
    Jeżeli ktoś będzie kupował w swoim Tesco to proszę sprawdzić i potwierdzić/zdementować. Być może to tylko w tym jednym sklepie jest jakiś chwilowy błąd w systemie...

    Oby nie minęły złote czasy, gdy można kupić świeżutkie i solidne warki piw z Trzech Kumpli, Radugi i Brokreacji poniżej 6 zł za butelkę... a szkoda by było, bo przy większych zakupach oszczędność była wyraźna...
    Niemniej jednak obecna cena za takiego Blackcyla czy Saison z Trzech Kumpli, albo The Farmer z Brokreacji - 6,79 zł i tak jest jakieś 2-3 złote niższa niż w sklepie specjalistycznym.
    Last edited by apaczu; 18-02-2016, 14:17.

    Comment

    • leona
      PremiumUżytkownik
      • 07-2009
      • 5853

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika apaczu Wyświetlenie odpowiedzi
      [...]
      Niemniej jednak obecna cena za takiego Blackcyla czy Saison z Trzech Kumpli, albo The Farmer z Brokreacji - 6,79 zł i tak jest jakieś 2-3 złote niższa niż w sklepie specjalistycznym.
      Chyba dlatego nie doceniłem promocji Tesco bo szerokim łukiem omijam specjalistyki, w których wspomniane piwa stoją (bo chyba się nie sprzedają?) po 8,8-9,8 zł

      Comment

      • apaczu
        Senior
        • 10-2013
        • 168

        Zrobiłem małe internetowe śledztwo w sprawie zniżki Club Card - 1zł na piwa rzemieślnicze.
        Sprawa się wyjaśniła na profilu TESCO - W Pogoni Za Piwnym Craftem.
        Cytuję:

        TESCO - W Pogoni Za Piwnym Craftem
        19 godz. ·
        Najwyraźniej zniżka Clubcard nie nadąża za rewolucją! Niestety, ale czasowo znika ona z menu. Co to oznacza? Od wczoraj kupując kraftową butelczynę w TESCO, Twój rachunek w kasie NIE zostanie zmniejszony o 1PLN, jak to miało miejsce przez ostatnie miesiące. Wiemy, serce krwawi, ale Kraft się nadal leje.
        Nowa formuła promocji z kartą CC zakłada obniżki czasowe dla konkretnych piw (aktualnie w promocji). Lada dzień pierwszy przykład. Lada dzień prawdziwe kraftobranie - stay tuned!

        Comment

        • dlugas
          Senior
          • 04-2006
          • 4014

          To do żopy z takim interesem

          Do tej pory jak kupowałem "podterminowace" z żółtą cenówką, to jeszcze od tej żółtej ceny na kasie obniżali mi kolejne 1zł.
          Kraft pod termin wychodził po 2,3zł góra 3,50zł
          No nic zostaje czekanie jakie okazje wymyślą na te zwykłe w terminie :]
          Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
          Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
          FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

          Comment

          • robox
            = kapslarz =
            • 11-2002
            • 8188

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika irasi2 Wyświetlenie odpowiedzi
            W Tesco na Zabrzańskiej w Bytomiu Pierwsza Pomoc z Pinty po 3 złote
            W moim została już pusta półka i cena informująca o promocji "za 1/2 ceny".

            Comment

            • robox
              = kapslarz =
              • 11-2002
              • 8188

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
              To zależy gdzie. W sobotę widziałem Affligem Blond po 3.19 w jednej z poznańskich Biedronek. Stało wyłącznie w części wyprzedażowej w akcji "Ostatnie sztuki".
              W pobliskiej Biedronce znajduje się też w tej części wyprzedażowej.

              Comment

              • apaczu
                Senior
                • 10-2013
                • 168

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
                Co by było w temacie
                dla lubiących obrazki


                Wcześniej zdecydowanie bywało lepiej
                dawali promocje na wybrane browary po -15% czy nawet 30% a do tego przy kasie ciach jeszcze o złotówkę
                Obecnie z kartą CC Tesco ceny są w okolicach sklepów specjalistycznych, gdzie wybór jest większy

                Trzeba jednak docenić, że wielkie sieci widzą "piniondz na krafcie" co jest w kożyscią dla dostępności takich piw w regionach mniej "zaludnionych i kumatych"
                Dziś byłem w Tesco w Magnolii - Wrocław. Zgodnie z przewidywaniami gazetka z promocyjnymi piwami jest dostępna, natomiast już z samych piw w niej promocyjnych nie ma żadnego. Znając realia, to pojawią się w kwietniu, jak się na nie promocja CC skończy...

                Comment

                • dlugas
                  Senior
                  • 04-2006
                  • 4014

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika apaczu Wyświetlenie odpowiedzi
                  Dziś byłem w Tesco w Magnolii - Wrocław. Zgodnie z przewidywaniami gazetka z promocyjnymi piwami jest dostępna, natomiast już z samych piw w niej promocyjnych nie ma żadnego. Znając realia, to pojawią się w kwietniu, jak się na nie promocja CC skończy...
                  Pójdę po pracy i sprawdzę jak to wygląda u nas, ale dwa dni temu jeszcze nie było ani widu ani słychu tych piw.
                  Dojadą pewnie jak zwykle na koniec przyszłego tygodnia. Mnie tam się do nich nie śpieszy. Kasy mało, a lodówka pełna
                  Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                  Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                  FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                  Comment

                  • birek03
                    Member
                    • 01-2015
                    • 40

                    W Tesco w Marino we wro jest z gazetki tylko trzech kumpli i alchemik(czy jak on się tam zwał) a reszty nie widać

                    Comment

                    • marqqq
                      Senior
                      • 12-2014
                      • 659

                      Warta coś ten Hoegaarden 0,75l ze stonki?
                      Przeglądałem wątek, ale tam raczej 0,33 króluje.
                      Myślę że niedługo cena spadnie poniżej 10 zeta.

                      Comment

                      • forra6
                        Senior
                        • 11-2008
                        • 413

                        Dawno nie piłem ale zawsze mi smakowało z butelek 0,33l. Bardzo przypomina Blanche de Namur, taki typowy belgijski wit . Za tą cenę wstyd nie kupić, tym bardziej jeśli nie piłeś.
                        Don't trust nobody, It will cost you much too much
                        Beware of the dagger, It caress you at first touch
                        O, all small creatures, It is the twilight if the gods

                        Comment

                        • dyczkin
                          Serce w kolorze blaugrana
                          • 05-2011
                          • 3657

                          Byłem dziś w Tesco i Biedronce, żadnych piw, opisanych w promocjach, nie było
                          Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                          Moje warzenie // Piwny Wojownik

                          Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                          Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                          Comment

                          • forra6
                            Senior
                            • 11-2008
                            • 413

                            Na www biedry wpisałem "piwo" w wyszukiwarce, belgijski wit ma być od 14stego wg znalezionego obrazka-

                            http://www.biedronka.pl/pl/product,i...gaarden-0-75-l
                            Don't trust nobody, It will cost you much too much
                            Beware of the dagger, It caress you at first touch
                            O, all small creatures, It is the twilight if the gods

                            Comment

                            • Baard
                              Senior
                              • 01-2010
                              • 316

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika forra6 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Na www biedry wpisałem "piwo" w wyszukiwarce, belgijski wit ma być od 14stego wg znalezionego obrazka-

                              http://www.biedronka.pl/pl/product,i...gaarden-0-75-l
                              W wersji papierowej na stronie z ww. piwem nie ma daty od kiedy startuje. Data 14-03 pojawia się dopiero na drugiej stronie stąd moje przekonanie że ten witek będzie od 10-03. Sorry za wprowadzenie w błąd.

                              Comment

                              • malybierwant
                                Member
                                • 02-2016
                                • 62

                                Czyli fajnie,że będzie bo już kilka biedron odwiedziłem i nic..:-)
                                Piwo,piwko,piweczko:-)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎