Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe [KOMENTARZE]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • leona
    PremiumUżytkownik
    • 07-2009
    • 5853

    A jakże, prawdziwej.

    Comment

    • Petitpierre
      Senior
      • 01-2014
      • 2560

      To na bogato było, biorąc pod uwagę, że ta 36% nawet do dezynfekcji maszyn się nie nadaje.
      Mały porterek-przyjaciel nerek

      Comment

      • KobiNalewka
        Senior
        • 05-2012
        • 286

        Odnośnie tego wynalazku z ALDIka

        Ale chyba nigdzie na puszce nie napisali PIWO

        Na puszcze jak wół stoi że to piwo W aromacie kompot truskawkowy - bardzo ładny i intensywny. W smaku rozwodniony kompot truskawkowy, lekko sfermentowany. Wypiłem 3-4 łyki.

        Uwarzono w Browarze DOMATOR

        skład: woda, słód jęczmienny, chmiel

        Comment

        • xcvxc
          Member
          • 02-2014
          • 47

          Przecież to jest zwykły mózgotrzep na bazie brzeczki piwnej, żeby nie naklejać banderoli jak na zwykłym winiaczu.

          Comment

          • robox
            = kapslarz =
            • 11-2002
            • 8188

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KobiNalewka Wyświetlenie odpowiedzi
            Nie ma co się podniecać, na półce dalej 8,99 zł.
            Promocja miała być od dziś.
            U mnie też nie ma informacji o promocji przy tych piwach, ale sprawdzając czytnikiem cena promocyjna 5,99 złotego.

            Comment

            • KobiNalewka
              Senior
              • 05-2012
              • 286

              U mnie też się kapnęli, że trzeba te dziwne piwa przecenić i zakupiłem Americano - niezła APA, z nikłym aromatem

              Comment

              • kler700
                Junior
                • 04-2017
                • 9

                Chciałbym skompletować sobie szklanki/pokale do piwa. Najpilniej potrzebne jest mi takie do APA, kiedyś można było w Tesco kupić taką szklankę z logo żywca za 5PLN, teraz te same szklanki po 20PLN na allegro biegają. Ktoś coś wie na ten temat?

                Comment

                • michal89216
                  Member
                  • 10-2017
                  • 43

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kler700 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Chciałbym skompletować sobie szklanki/pokale do piwa. Najpilniej potrzebne jest mi takie do APA, kiedyś można było w Tesco kupić taką szklankę z logo żywca za 5PLN, teraz te same szklanki po 20PLN na allegro biegają. Ktoś coś wie na ten temat?
                  Ja bym olał w ogóle taką szklankę. A jakbyś się bardzo upierał, to w Ikei lub sklepie tego typu znajdziesz podobne po 2 zł.

                  Comment

                  • kler700
                    Junior
                    • 04-2017
                    • 9

                    po namyśle doszedłem do wniosku, że nie chodzi mi o tą z żywca do APA tylko tą do saisona, o taką:
                    Attached Files

                    Comment

                    • dlugas
                      Senior
                      • 04-2006
                      • 4014

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kler700 Wyświetlenie odpowiedzi
                      po namyśle doszedłem do wniosku, że nie chodzi mi o tą z żywca do APA tylko tą do saisona, o taką:
                      rastal "Craft master one" https://www.rastal.com/96.0.en.531.html

                      Kup sobie zestaw miłosław warzy śmiało zo 30zł (kerfur, tesco)i masz 4 piwa plus ta szklanka
                      Last edited by dlugas; 25-04-2018, 15:09.
                      Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                      Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                      FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                      Comment

                      • kler700
                        Junior
                        • 04-2017
                        • 9

                        Jakie piwa w tym zestawie są? Ta szklanka z jakimś ogromnym rysunkiem jest trochę obciachowa ale jak jakieś fajne piwa to może warto.

                        Comment

                        • Marianowar_pl
                          Member
                          • 03-2017
                          • 39

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kler700 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Jakie piwa w tym zestawie są? Ta szklanka z jakimś ogromnym rysunkiem jest trochę obciachowa ale jak jakieś fajne piwa to może warto.
                          W zestawie:
                          Klonowy Milk stout - nawet do wypicia
                          Żytnie session IPA - średnio lubię żytnie więc dla mnie bez rewelacji
                          Black IPA z Yuzu - nie piłem jeszcze
                          Sosnowe APA - jest spoko, nic nie urywa ale nawet przyjemny

                          Comment

                          • Marianowar_pl
                            Member
                            • 03-2017
                            • 39

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marianowar_pl Wyświetlenie odpowiedzi
                            W zestawie:
                            Klonowy Milk stout - nawet do wypicia
                            Żytnie session IPA - średnio lubię żytnie więc dla mnie bez rewelacji
                            Black IPA z Yuzu - nie piłem jeszcze
                            Sosnowe APA - jest spoko, nic nie urywa ale nawet przyjemny
                            Ewentualnie jeszcze druga opcja z Borowikowym Ale zamiast Black IPA.

                            Comment

                            • Lhunbleidd
                              Senior
                              • 06-2014
                              • 196

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marianowar_pl Wyświetlenie odpowiedzi
                              Ewentualnie jeszcze druga opcja z Borowikowym Ale zamiast Black IPA.
                              Oba te piwa są średnie, więc to detal. Ja wole tą Black IPA, bo borowikowe jest jakieś takie męczące dla mnie. Ale sama szklanka, choć oczywiście nie nadaje się na spotkanie poważnych hipsterów, to jest wygodna i często z niej korzystam. Tego typu szkło (czyli wariacje na temat Craftmaster One) jest moim ulubionym, niezależnie od stylu pitego piwa

                              Comment

                              • kler700
                                Junior
                                • 04-2017
                                • 9

                                ok, kupiłem zestaw Miłosława z borowikowym za 26PLN w kauflandzie. Samo borowikowe takie se, ja tam żadnych borowików nie czuję, szklanka też oszpecona tym rysunkiem ale też ujdzie.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎