Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - nowy wątek

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Petitpierre
    Senior
    • 01-2014
    • 2560

    Z częstotliwością i konsekwencją właśnie mają problem. Jak będzie to irlandzkie, choć browar do niego się nie przyznaje (a dla Lidl'a zrobił jeszcze lager i stout), to przygarnę.
    Mały porterek-przyjaciel nerek

    Comment

    • Rogerson
      Senior
      • 08-2012
      • 421

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
      Ta promocja ruszyła pod nazwą "uczta lokalnych smaków" już od poniedziałku, przynajmniej w warszawskich Auchanach (na pewno ten na Woli i na Ursynowie).
      Wybór piw jest o wiele większy niż w gazetce, przede wszystkim króluje BRJ, prawie pełen wybór ich lagerów z Bojana, Lwówka i Ciechana między 2.49 a 2.99, ipy-apy między 4.49-4.99, poza tym trochę niższe ceny na piwa z Kamionki (Konstancin, Czarnków), Grybowa i Kormorana.
      Można też trafić ciekawostki np. Milkołak z ReCraftu za 4.49 zł. (Wola Park).
      Dzięki za cynk - pojechałem dziś do wrocławskiego Auchana na Bielany, choć po drodze mi to w ogóle nie jest ale nie żałuję

      Szczun z SzałuPiw był po 5,99 ale co najlepsze, przeceniony z 6,99. Nigdy nie widziałem tego piwa za mniej niż 9 zeta, nawet 3 lata temu. Nowa warka do 08.03.2018 roku, świetna bo zdążyłem już wypić parę dni temu. Szkoda że tylko 4 butelki stały na półce, bo kupiłbym i 20 gdyby tyle było.

      Praktycznie wszystkie piwa są przecenione, mniej lub bardziej. Jest dawno nie widziany przeze mnie we Wro Porter z Perły. Widziałem coś z Radugi za 6 z groszami, Dr Brew bodajże Kinky, AIPA, DIPA, Perfect Lager i Summer Ale.

      Comment

      • Petitpierre
        Senior
        • 01-2014
        • 2560

        Nie wiem jak u Was, ale do Rzeszowa nie dojechała Brytania, nawet nie stoi taka wielka paleta w folii do rozpakowania; na magazynie też nie mają. Trzeba pójść jutro.
        Mały porterek-przyjaciel nerek

        Comment

        • dlugas
          Senior
          • 04-2006
          • 4014

          W Tesco (przynajmniej w Rzeszowie) Ciechan Wyborne jest od ponad tygodnia po 2,04zł plus kaucja

          Jeszcze wersja nie utrwalone. Chyba zrzuty z hurtowni czy coś.
          Pomimo ceny, się nie skusiłem. Data była do końca września
          Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
          Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
          FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

          Comment

          • krzychu_72
            Junior
            • 05-2009
            • 28

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
            Nie wiem jak u Was, ale do Rzeszowa nie dojechała Brytania, nawet nie stoi taka wielka paleta w folii do rozpakowania; na magazynie też nie mają. Trzeba pójść jutro.
            W Gdyni i Rumi nie ma Marston's - ani Pedigree ani EPA. Reszta jest, po 2 zgrzewki.

            Comment

            • stefek100
              Junior
              • 02-2014
              • 14

              To chyba za kare, że Amber Gold był u Was..

              Comment

              • n__
                Junior
                • 05-2017
                • 19

                W Simply Market podobnie jak w Auchanie:
                Pinta Atak Chmielu - 5,79
                Pinta Pierwsza Pomoc - 4,39

                a do tego:
                Kormoran Warmińskie Rewolucje - 3,69

                15.09 - 21.09
                możliwe, że tylko w wybranych sklepach

                Comment

                • Lhunbleidd
                  Senior
                  • 06-2014
                  • 196

                  U nas w Koninie mamy całość WB w Lidlu
                  Irish PA naprawdę niezłe. Pedigree słabsze. Imbirowego nie brałem. Ale mnie rozłożył kwasik z Fortuny Tego się nie spodziewałem, a jest niezły IMO. Mają też jeszcze u nas Szeryfa z Gościszewa.

                  Comment

                  • robox
                    = kapslarz =
                    • 11-2002
                    • 8188

                    W Kauflandzie od 21 września Paulaner Hefe-Weissbier jasny i ciemny w butelkach 0,5l po 3,49 złotego.

                    Comment

                    • chechaouen
                      Senior
                      • 01-2011
                      • 1180

                      Pils z Manufaktury (Jabłonowo) nabyłem dziś w Biedrze po 2,39 zł. Ta stara wersja, nie Pilstolet

                      Comment

                      • robox
                        = kapslarz =
                        • 11-2002
                        • 8188

                        W Tesco od jutra piwa Finest w promocji "2 za 6zł" oraz Grodziskie AIPA, IPA obniżona cena z 3,99 zł na 3,99 zł

                        Comment

                        • dyczkin
                          Serce w kolorze blaugrana
                          • 05-2011
                          • 3657

                          Dobry news, dziś skończyła się promocja w IM.
                          Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                          Moje warzenie // Piwny Wojownik

                          Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                          Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                          Comment

                          • dlugas
                            Senior
                            • 04-2006
                            • 4014

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
                            W Tesco od jutra piwa Finest w promocji "2 za 6zł" oraz Grodziskie AIPA, IPA obniżona cena z 3,99 zł na 3,99 zł
                            W moim Tesco Biała IPA kosztuje normalnie 4,99zł
                            Zielonej jeszcze nie dowieźli od czasu jej premiery.

                            Poszukajcie czy wyprzedają u Was Mastne oraz Porter z Cieszyna
                            U mnie Mastne 3,50zł
                            Porter 4,89zł
                            Czarny niestety był tylko jeden. Mastnych stoi z 6, lecz mi ich nie potrzeba

                            U mnie postawili to z boku półek stoiska z piwami w lodówce, koło żubrów i harnasiów :]
                            Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                            Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                            FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                            Comment

                            • n__
                              Junior
                              • 05-2017
                              • 19

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
                              Dobry news, dziś skończyła się promocja w IM.
                              Do 24.09 w Lidlu jest jeszcze Grodziska APA za 6,98 za 2 szt.
                              i Cornelius IPA za 2,99

                              Comment

                              • Petitpierre
                                Senior
                                • 01-2014
                                • 2560

                                Od jutra trochę Niemców:

                                Lidl's history goes back to the 1930s, when the company was founded in Germany as a grocery wholesaler. Today, Lidl is one of the largest grocery retailers in Europe.
                                Mały porterek-przyjaciel nerek

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎