Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - nowy wątek

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • robox
    = kapslarz =
    • 11-2002
    • 8188

    W Netto od 1 października "Festiwal piwa":
    - Maryensztadt "Czeska desitka" 4,99 zł
    - Maryensztadt "Brytyjskie ale" 4,99 zł
    - Maryensztadt " Bawarska pszenica" 4,99 zł
    - Staropolskie "Miodne" i "Chmielne" butelka z krachlą 5,99zł
    - Zubr Classic 3,49 zł
    - Volksfestbier "Schwaben Brau" 6,99 zł
    - Sanwald "Hefe Weizen" 4,99 zł
    - puszka 5l Warsteiner "Premium Verum" 49 zł

    Comment

    • robox
      = kapslarz =
      • 11-2002
      • 8188

      W Auchan od 4 października piwa Pomorskie (wybrane rodzaje ) z Browaru Staropolskiego - butelki z krachlą - w promocji 6,99 zł + druga butelka z 1 grosz.
      Last edited by robox; 02-10-2018, 12:38.

      Comment

      • robox
        = kapslarz =
        • 11-2002
        • 8188

        W Intermarche od dzisiaj wybrane rodzaje piw Pinta po 5,99 złotego.

        Comment

        • wpadzio
          Senior
          • 06-2011
          • 2645

          Dziś dostrzegłem kątem oka w Auchan na Ursynowie Żywca Session IPA za 2,98. Dla zainteresowanych.
          Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
          Serviatus status brevis est
          3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

          Comment

          • KobiNalewka
            Senior
            • 05-2012
            • 286

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika blimak1 Wyświetlenie odpowiedzi
            OOO to kolega przetestuje i da kolegą znać co w trawie piszczy
            Można łączyć - mają ten sam kod kreskowy.


            W Eclercu, wyczaiłem na półce piwa z Hoplali i Waszcukowe za 4,99 zł/butelka.
            Do tego w tej samej cenie West Coast IPA z Cieszyna.
            Last edited by KobiNalewka; 08-10-2018, 13:22. Powód: a..

            Comment

            • blimak1
              Member
              • 01-2014
              • 76

              podziękował

              Comment

              • Petitpierre
                Senior
                • 01-2014
                • 2560

                Nieśmiałe przeceny w Lidl'u, ja tych piw nie lubię, ale może ktoś skorzysta, King of Hop, 4,89, Vermont IPA od Dr Brew też bliżej 5 i jeszcze jedno piwo w podobnej cenie, też chyba od Dr Brew, belgii malutko, a nie przeceniają.
                Mały porterek-przyjaciel nerek

                Comment

                • LESNICZYy
                  Senior
                  • 01-2018
                  • 950

                  W Kaufland Gloger po 2.99 zł , piłkarska seria , po 7 zł nie poszły to tera się pozbywają . Data 01-02.19 .

                  Comment

                  • leona
                    PremiumUżytkownik
                    • 07-2009
                    • 5853

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
                    Nieśmiałe przeceny w Lidl'u, ja tych piw nie lubię, ale może ktoś skorzysta, King of Hop, 4,89, Vermont IPA od Dr Brew też bliżej 5 i jeszcze jedno piwo w podobnej cenie, też chyba od Dr Brew, belgii malutko, a nie przeceniają.
                    W jednych to a w innych np. Pierwsza Pomoc 3,49
                    Wrezel AIPA 4,89
                    Labirytm 3,69
                    Nie wiem od czego zależy obniżka w danym sklepie

                    Comment

                    • Petitpierre
                      Senior
                      • 01-2014
                      • 2560

                      Daty późne, ale te, co np. podałeś to u nas bez przecen.
                      Mały porterek-przyjaciel nerek

                      Comment

                      • Lhunbleidd
                        Senior
                        • 06-2014
                        • 196

                        Uuuu, to trzeba się po Lidlach przejechać...

                        Comment

                        • kosher
                          Senior
                          • 04-2005
                          • 2291

                          Faktycznie wyprzedają
                          Pewnie końcosztuki konkretnych piw w zależności od danego sklepu.
                          W Lidlu przy Ratuszu Bemowo (W-wa) widziałem wczoraj ostatnie sztuki Pils Hallertau Mandarina Bavaria z Gościszewa za 3.49 zł., Własne Sprawy z Browaru Za Miastem- 3.79 zł.

                          Comment

                          • KobiNalewka
                            Senior
                            • 05-2012
                            • 286

                            W Lidlu przy Ratuszu Bemowo (W-wa) widziałem wczoraj ostatnie sztuki Pils Hallertau Mandarina Bavaria z Gościszewa za 3.49 zł., Własne Sprawy z Browaru Za Miastem- 3.79 zł.


                            Dwa plecaki zwiozłem na chatę
                            W każdym sklepie inne piwa: kupiłem King o Hope za 4,99 i IPA z Wrężela 4,99, Labirythm 4,69 zł.

                            Widziałem A Ja Pale Ale 4,99 i męski lager za 2,99

                            Comment

                            • dlugas
                              Senior
                              • 04-2006
                              • 4014

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                              Nie wiem od czego zależy obniżka w danym sklepie
                              Podobno na każdym sklepie przecenia kierownik indywidualnie, czyli nie ma odgórnie sieciowego nakazu.
                              Moim zdaniem: poprzednio był wysyp kraftu w gazetkach, każde piwo po ok2-3kartony. Nie sprzedało się wszystko, a wręcz pozostało po kartonie każdego. Obecnie wleciała nowa ulotka, znowu ze sporą ilością kraftu, czyli znowu każde piwo po 2-3 kartony. Sklep na te wariackie piwa ma określoną ilość miejsca, czyli z boku półki z alko, czyli mało. Ogarnięty kierownik zatem woli obniżyć poprzednie wypusty (choć daty to luty i maj 2019) i robić na bieżąco miejsce na nowe piwa w ulotki. Nie może ich wrzucić gdzieś indziej, bo tam pierwszeństwo mają towary szybko rotujące.
                              Taką mam teorię.
                              Ja polecam wrężel wheat ipa. Data długa i piwo bardzo dobre. Za te 4,89zł to nawet trudno upić regioanlego na jednej szyszce amerykańca.

                              Dlaczego nie przeceniają belgów? nie wiem. Mało ich zostało, w dodatku nadal są upchane w czteropaki plus cena za całość 19,99zł, choć można kupić po 1szt.
                              Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                              Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                              FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                              Comment

                              • kosher
                                Senior
                                • 04-2005
                                • 2291

                                Z tego co widziałem na przykładzie kilku Lidlów przeceniają jeszcze z niewyszczególnionych wyżej: Doctor Brew, Summer Ale- 3.99 zł., Vermont IPA- 4.89 zł.
                                Belgów nie ruszają cenowo, podobnie jak Bojana czy Grodzisk Wlkp. choć sporo tego potrafi zalegać na na półkach.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎