Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - nowy wątek

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • SupeR_PiwosZ
    Senior
    • 05-2008
    • 309

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
    Takie promocje w Dino bywają często ograniczone do danego sklepu, a nie całej sieci- kiedy chcą wypchnąć dany towar.
    Sprawdziłem w 3 różnych sklepach, w 3 różnych miejscowościach. Wszędzie ta sama sytuacja jak opisana przeze mnie powyżej. Także jak ktoś ma pod nosem a szuka pijalnego, czeskiego tmavego chociażby na jakiegoś grilla to jest okazja. Data warki wszędzie ta sama.
    Last edited by SupeR_PiwosZ; 12-04-2023, 15:09.

    Comment

    • piwerko0x
      Junior
      • 04-2023
      • 1

      Promocje na Piwo przed majówką 12+12 i inne promocje zbiór okazji ze sklepów stacjonarnych

      Kaufland:

      Zatecki Svetly Lezak lub Zatecky Cerny 5+5 Gratis
      https://hotshops.pl/okazje/zatecki-s...5-gratis-26609

      Piwo Namysłów 6+6 Gratis
      https://hotshops.pl/okazje/piwo-namy...kaufland-26608

      Łomża piwo 5+5 w Kauflandzie
      https://hotshops.pl/okazje/lomza-piw...flandzie-26607



      Biedronka:

      Piwa w butelkach zwrotnych 10+10 Gratis Tyskie / Żywiec / Warka
      https://hotshops.pl/okazje/piwa-w-bu...iedronka-26524

      Piwo Piwa w butelkach bezzwrotnych 12+12
      https://hotshops.pl/okazje/piwa-w-bu...iedronka-26311


      Delikatesy Centrum:

      Piwa 0% Desperados / Zywiec / Warka i inne 3+3 gratis
      https://hotshops.pl/okazje/piwa-0-de...3-gratis-26230


      a tu wszystkie promocje na piwo

      Comment

      • kosher
        Senior
        • 04-2005
        • 2293

        W sieci monopolowych Duży Ben w wybranych sklepach wydają papierowy kupon 4+4 gratis. Ważny do wykorzystania do niedzieli 11.06.
        Ja swój dostałem wczoraj na Forcie Wola (Warszawa).
        Można dowolnie miksować wszystkie piwa, puszka i butelka, cztery najtańsze wchodzą gratis.
        Promka jak za starego Lidla
        Last edited by kosher; 07-06-2023, 06:45.

        Comment

        • Rafaell
          Junior
          • 06-2023
          • 5

          Jak ktoś z Was lubi Budweisera, to jest w markecie B1 za 4,15
          Piwo Waszczukowe jest po 6,45,
          Piwo Sternik Nepa po 10.95

          W Dino z ciekawości patrzyłem, ale raczej nie ma nic ciekawego, no chyba, ze ktoś lubi tutaj wina i inne kolorowe trunki. Podrzucam też jeszcze promocje z Żabki
          Last edited by ART; 21-06-2023, 13:42. Powód: Ciach linki od juniora

          Comment

          • SupeR_PiwosZ
            Senior
            • 05-2008
            • 309

            W Kauflandzie pojawiło się oryginalne Grodziskie w butelkach zwrotnych. Wprawdzie to nie jakaś promocja ale cena moim zdaniem bardzo dobra. Bo tylko 4,99 zł plus 50 gr kaucja. Idąc za przykładem Afrika Korps ja już poczyniłem zapasy aby móc przetrwać falę afrykańskich upałów.

            Comment

            • kosher
              Senior
              • 04-2005
              • 2293

              W Żabciach tam gdzie zostały wyprzedają Amber Białe z Kolendrą za 3.99 zł.

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19167

                Nikt nie pisze, ale korzystając z płatków z tej sieci 2 portery są za 4 zł. Także inne piwa specjalne tego browaru, ale przy porterach to szczególnie ciekawe - Portery po 4! (w dwupaku). Warto, choć piwo niekoniecznie na już.

                Comment


                • e-prezes
                  e-prezes commented
                  Editing a comment
                  W sumie dalej obowiązuje ta promka. Zapewne w związku lub bez związku z Porter Baltic Day
              • zasada
                Senior
                • 05-2007
                • 188

                Żabki:
                Amber Woodside z 7,99 na 6,50
                Komes Strong Blonde​ przy zwrocie butelek 5,50 za. 0,5 litra. Niektórzy mówią, że Komes Porter tak samo.
                Każde zwierzę koi dotyk
                Blaszony

                Comment

                • kosher
                  Senior
                  • 04-2005
                  • 2293

                  Taka cena za Woodside prawdopodobnie tylko do 20 II.

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19167

                    W sumie dalej obowiązuje ta promka. Zapewne w związku lub bez związku z Porter Baltic Day
                    Jakoś na początku tygodnia byłem i dalej była ta promocja z użyciem płatków i karty Stokrotki, czyli za ~4 zł 2 portery Ż.

                    W Żabkach też cały czas obowiązuje promka (już bez apki, ale ze zwrotnymi butelkami) 4 portery Ż za 20 zł.

                    Patrząc jak w innych sklepach kształtują się ceny to trochę to dziwne, bo różnica jest już 2,5 zł jak nie więcej na butelce.
                    Last edited by e-prezes; 16-02-2024, 17:50.

                    Comment


                    • e-prezes
                      e-prezes commented
                      Editing a comment
                      Żabka ostatnio wprowadziła promkę, że 4-pak portera żywieckiego wychodzi poniżej 20 zł przy zwrocie opakowań przy zakupie.
                  • Petitpierre
                    Senior
                    • 01-2014
                    • 2560

                    Woodside już poznikał z większości żabek. Natomiast a propos puszek, Żywiec Porter (!!!) 6,50 w Lidl'u-bez żadnych informacji, trybów, po prostu leży. Biorąc pod uwagę, że butelkowy normalnie ponad 8, to jet to bardzo przyzwoita cena.
                    Mały porterek-przyjaciel nerek

                    Comment

                    • zasada
                      Senior
                      • 05-2007
                      • 188

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
                      Woodside już poznikał z większości żabek. .
                      Na 6 odwiedzonych wczoraj, był w trzech ale tylko w jednej promocyjnie. Pozostale dwie 7,99z

                      Last edited by zasada; 18-02-2024, 16:46.
                      Każde zwierzę koi dotyk
                      Blaszony

                      Comment


                      • e-prezes
                        e-prezes commented
                        Editing a comment
                        Irytuje mnie ta swobodność. Jak się dowiedziałem u źródła, każdy ze sklepów ma obowiązek brać "główny" towar. Resztę każdy sklep dobiera indywidualnie z "katalogu ofert". Chyba coś może dobrać spoza np. warzywa (tego nie sprawdzałem, ale byłem w trakcie rozmowy właściciela) Jeśli są jakieś promocje to są ogólnopolskie... chyba, że zarządzi je właściciel sklepu. Np. ze względu na kończący się termin. Tyle, że ja taką praktykę widziałem tylko w przypadku żywności krótkoterminowej, a nie piwa. np Ipki Pinty sprzedawne po 9.99 w regularnej cenie na bank da się obniżyć do 7,99 zł, bo flagowe produkty Pinty w sieciówkach są sprzedawane za 8,99. Czyli marża już jest w nich.
                    • kosher
                      Senior
                      • 04-2005
                      • 2293

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zasada Wyświetlenie odpowiedzi
                      Na 6 odwiedzonych wczoraj, był w trzech ale tylko w jednej promocyjnie. Pozostale dwie 7,99z
                      Woodside powinien w systemie wchodzić po 6.50 zł. niezależnie od Żabki.
                      Niezmienioną cenówką na półce 7.99 zł. nie przejmowałbym się.
                      Do jutra ta promo oferta, zobaczymy czy od środy wróci do stałej ceny.

                      Comment

                      • kosher
                        Senior
                        • 04-2005
                        • 2293

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
                        Woodside już poznikał z większości żabek. Natomiast a propos puszek, Żywiec Porter (!!!) 6,50 w Lidl'u-bez żadnych informacji, trybów, po prostu leży. Biorąc pod uwagę, że butelkowy normalnie ponad 8, to jet to bardzo przyzwoita cena.
                        Warto brać tą pierwszą lidlową warkę ŻP z puchy. Nie jest alkoholowa, postarali się.

                        Comment

                        • dadek
                          Senior
                          • 09-2005
                          • 4566

                          W Żabie obniżyli również na 3,99 tegoroczny Porter Karibski z Bojana Wygarnąłem wszystkie koło siebie i pójdę jeszcze dalej

                          Comment


                          • kosher
                            kosher commented
                            Editing a comment
                            Szaleniec ;-) Cukierniczka w płynie.
                            ...
                            Ja czyszczę ustawicznie Woodside'y za 5.99. Personel Żabki wciska te czarne puchy w niezłe zapchajdziury. Dziś na poziomie podłogi wygrzebywałem sześć zakurzonych sztuk.
                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎