Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Szkocki czteropak

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Latarnik
    Premium Lamplighter
    • 06-2004
    • 4998

    Szkocki czteropak

    W jego sklad wchodza nastepujace piwa: Grozet, Alba, Fraoch i Ebulum. Cena ok. 10 $
    Attached Files
    5410 kapsli z wypitych piw
    874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
    "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
    https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
    Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
    https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna
  • Twilight_Alehouse
    Chmielowisko.pl
    • 06-2004
    • 6310

    #2
    Zazdroszczę Ci tego typu paczuszek, ale chyba nie bardzo jest sens zamieszczać tutaj informacje o nich, bo tak zdecydowana wiekszość forumowiczów nigdy nie będzia miała szansy tego nabyć.

    Comment

    • Latarnik
      Premium Lamplighter
      • 06-2004
      • 4998

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
      ale chyba nie bardzo jest sens zamieszczać tutaj informacje o nich, bo tak zdecydowana wiekszość forumowiczów nigdy nie będzia miała szansy tego nabyć.
      Ale bedzie miala szanse dostac kapsla lub etykiety, wiec chyba warto?
      5410 kapsli z wypitych piw
      874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
      "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
      https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
      Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
      https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

      Comment

      • Twilight_Alehouse
        Chmielowisko.pl
        • 06-2004
        • 6310

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik
        Ale bedzie miala szanse dostac kapsla lub etykiety, wiec chyba warto?
        No w sumie racja A etykiety ładne, widziałem kiedyś na stronie browaru.

        Comment

        • woli
          Senior
          • 10-2003
          • 121

          #5
          takich jeszcze nie piłem,dobra jest szkocka whisky torfowa z islay,a piwko.....napisz czy chociaż dobre było?pozdrawiam

          Comment

          • Marcin_wc
            Senior
            • 09-2005
            • 2115

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika woli
            dobra jest szkocka whisky torfowa z islay
            Wiem, że słody z Port Ellen z których kożystają wszystkie gorzelnie na Islay są bardzo torfowe, ale o tym żeby robiki whisky z torfu jeczsze nie słyszałem

            Comment

            • Latarnik
              Premium Lamplighter
              • 06-2004
              • 4998

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika woli
              .....napisz czy chociaż dobre było?pozdrawiam
              Bardzo dobre, kazde inne, ale powalila mnie Alba o smaku sosnowym, poezja smaku
              5410 kapsli z wypitych piw
              874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
              "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
              https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
              Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
              https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

              Comment

              • woli
                Senior
                • 10-2003
                • 121

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik
                Bardzo dobre, kazde inne, ale powalila mnie Alba o smaku sosnowym, poezja smaku

                No to będę polował na szkockiego browara,może cos trafię,pozdrawiam........

                Comment

                • woli
                  Senior
                  • 10-2003
                  • 121

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marcin_wc
                  Wiem, że słody z Port Ellen z których kożystają wszystkie gorzelnie na Islay są bardzo torfowe, ale o tym żeby robiki whisky z torfu jeczsze nie słyszałem


                  nie bierz tego tak doslownie,chodziło o nutkę smakową torfową powiedzmy

                  Comment

                  • Marcin_wc
                    Senior
                    • 09-2005
                    • 2115

                    #10
                    Tak zażartowałem, przecież wiem o co Ci chodziło.

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎