Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Dębowe Mocne Narzędzia w nagrodę

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Petrus
    Senior
    • 10-2002
    • 381

    Dębowe Mocne Narzędzia w nagrodę

    Kolejna promocja polegająca na wysyłaniu smsów.
    Attached Files
  • robox
    = kapslarz =
    • 11-2002
    • 8188

    #2
    Już chyba kiedyś Dębowe miało promocję z wiertarkami.

    Comment

    • Doodeck
      Senior
      • 05-2003
      • 1612

      #3
      Promocyjne piwa już w sprzedaży, a promocja zaczyna się dopiero od 13.11. Dziwne .
      Dalekosiężny
      Obserwator
      Obiektów
      Dynamicznie
      Epatujących
      Ciekawymi
      Koncepcjami

      Comment

      • kham
        Senior
        • 01-2006
        • 751

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Doodeck
        Promocyjne piwa już w sprzedaży, a promocja zaczyna się dopiero od 13.11. Dziwne .
        Co dziwne?? Po 4 dembowych to już datami się też bym nie przejmował.

        Comment

        • robox
          = kapslarz =
          • 11-2002
          • 8188

          #5
          Lech Mocny także wspiera promocję "narzędziową" Dębowego (informacja na kontretykiecie tego piwa).

          Comment

          • Doodeck
            Senior
            • 05-2003
            • 1612

            #6
            Wspierał.
            Promocja zakończyła się 17.12.2006.
            Dalekosiężny
            Obserwator
            Obiektów
            Dynamicznie
            Epatujących
            Ciekawymi
            Koncepcjami

            Comment

            • esiek35
              Junior
              • 11-2006
              • 29

              #7
              doszedł do kogos sprzet ? ja mam kilka zestawów i narzie nic nie doszło - a wygrywałem w pierwszych dniach promocji ;/

              Comment

              • veyron
                Junior
                • 01-2007
                • 1

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika esiek35
                doszedł do kogos sprzet ? ja mam kilka zestawów i narzie nic nie doszło - a wygrywałem w pierwszych dniach promocji ;/
                też czekam na zestaw narzędzi i jakoś doczekać się nie mogę... nagroda miała być dostarczona w ciągu 21 dni, termin dawno już minął a narzędzi jak nie było tak nie ma

                Comment

                • esiek35
                  Junior
                  • 11-2006
                  • 29

                  #9
                  mi dziś dwie metrówki doszły....heh mam nadzieje ze wszystko przyjdzie...

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎