Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Tyskie - promocja - 100 Euro co godzinę - od 2007.05.14

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • marian1920
    Senior
    • 10-2003
    • 1333

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika daw85 Wyświetlenie odpowiedzi
    Widze ze bede musiał sie rozpisac na temat konkursow KP. A wiec tak, moze jednych to zdziwi ale 100% nagrod idzie do ludzi nie ma zadnych przekretow wiem cos o tym bo w domu stoi LCD 26 z konkursy Tyskie jak był mundial ipody mam tez i koszulki.... jesli chodzi o to kto zgarnia te nagrody to tak.... 70% idzie do zawodowcow sa ludzie w polsce ktorzy sie zajmuja sie tym profesjonalnie... ale nagrody sa i tego jestem pewien... jesli chodzi o euro to tez idzie wygrac sam wygrałęm juz łacznie ponad roczna wypłate... tylko ze ktos z drogi chce grac to nie ma najmiejszych szans bo np czas mierza 4 miejsca po przecinku a ja w kazdym smsie jestem od 1do 6 sek lepszy....... po prostu sa sposoby zeby wygrywac... trzeba miec kase na smsy a poszlo juz tego ok 2tys zł oraz kapsle ok 3 tys wiec ten kto gra ten ma pozdrawiam
    to "bardzo" miło, że się tym podzieliłeś. Na prawdę, jestem z Ciebie "dumny" :|

    Comment

    • remfire
      Senior
      • 03-2004
      • 1334

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika daw85 Wyświetlenie odpowiedzi
      Widze ze bede musiał sie rozpisac na temat konkursow KP. A wiec tak, moze jednych to zdziwi ale 100% nagrod idzie do ludzi nie ma zadnych przekretow wiem cos o tym bo w domu stoi LCD 26 z konkursy Tyskie jak był mundial ipody mam tez i koszulki.... jesli chodzi o to kto zgarnia te nagrody to tak.... 70% idzie do zawodowcow sa ludzie w polsce ktorzy sie zajmuja sie tym profesjonalnie... ale nagrody sa i tego jestem pewien... jesli chodzi o euro to tez idzie wygrac sam wygrałęm juz łacznie ponad roczna wypłate... tylko ze ktos z drogi chce grac to nie ma najmiejszych szans bo np czas mierza 4 miejsca po przecinku a ja w kazdym smsie jestem od 1do 6 sek lepszy....... po prostu sa sposoby zeby wygrywac... trzeba miec kase na smsy a poszlo juz tego ok 2tys zł oraz kapsle ok 3 tys wiec ten kto gra ten ma pozdrawiam
      Serdecznie dziękuję za wyjaśnienia. Twój post utwierdził mnie we wcześniejszym przekonaniu, że tego typu konkursy nie mają sensu- patrząc z pozycji przeciętnego konsumenta. Jest mi całkowicie bez różnicy czy nagrody trafiają do "zaprzyjażninych" ludzi , czy do "zawodowców" - bo i tak szanse ludzi podobnych do mnie są zerowe.
      Skoro firmy chcą fundowac nagrody dla takich ludzi , a nie dla tych których rzeczywiście mogliby skusić na zakup ich produktów, to oczywiście ich sprawa.
      Ciesze sie więc że potwierdziłeś to czego wcześniej sie domyślałem - zasady promocji musza być proste i czytelne, bo inaczej nie jest to promocja dla normalnego klienta.
      PS Pozdrowienia dla wszystkich firma uparcie trzymających się takich promocji - ze szczególnym uwzględnienim KP.
      Last edited by remfire; 24-06-2007, 13:16.

      Comment

      • adam16
        Senior
        • 02-2001
        • 9865

        #33
        Koleżanka z pracy co chwila chodzi za darmo do kina, na koncerty (na Genesis to wręcz rozdawała bilety - tyle tego wygrała), całe RTV i AGD też nazbierała przez różnego typu konkursy. Można rzec, że robi to zawodowo, a dochód z pracy jest tylko uzupełnieniem.
        Last edited by adam16; 25-06-2007, 19:25.
        Browar Hajduki.
        adam16@browar.biz
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

        Comment

        • ARTHUR
          Senior
          • 07-2004
          • 2338

          #34
          Ja bralem udzial w konkursie Tyskiego Euro.
          I nic wyslalem dokladnie 234 kapsle w konkursie wszystkie odpowiedzi byly prawidlowe,a nic nie wygralem i wysylalem SMS-Y z 4 innych telefonow.

          Powiem krotko to bzdora zeby cos wygrac np.100 EURO.

          Comment

          • daw85
            Junior
            • 06-2007
            • 14

            #35
            Jedne odpowiedzi mnie rozbrajaja!!!!!!!!!! Euro mozna wygrac ale tylko jak sie mysli... co tego ze miałes 250 kapsli i 4 telefony... pewnie czytałes pytanie zastanawiałes sie i dopiero odpowiedz wysłąłęs.... gratuluje rozumu... tak to mozesz sobie wysyłac smsy i tak nawet 1 euro nie wygrasz pozdr

            Comment

            • iommi
              Senior
              • 07-2003
              • 1522

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16 Wyświetlenie odpowiedzi
              Koleżanka z pracy co chwila chodzi za darmo do kina, na koncerty (na Genesis to wręcz rozdawała bilety - tyle tego wygrała), całe RTV i AGD też nazbierała przez różnego typu konkursy. Można rzec, że robi to zawodowo, a dochód z pracy jest tylko uzupełnieniem.
              Też znam jednego takiego faceta. Rencista, siedzi w domu, czyta gazety, ogląda telewizję, dzwoni, wysyła listy, kupony i sms-y. Był już na kilkunastu darmowych wycieczkach, elektronika domowa prawie w całości z konkursów (prócz telewizora, ale teraz właśnie szczególnie w konkursy z TV z nagrodą gra) i nawet wciąż jeździ maluchem, którego wygrał w połowie lat 90-tych.
              Bogu dzięki z rozpędu gra w konkursach Antyradia, a rocka nie lubi. Bez przesady mogę powiedzieć, że mam od niego co miesiąc 5-6 płyt.
              *****************************

              Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

              *****************************

              Comment

              • marian1920
                Senior
                • 10-2003
                • 1333

                #37
                wiadomo, każdy może mieć szczęście, niektórzy większe, inni mniejsze. mnie też się parę razy zdarzyło coś wygrać (pewnie jak każdemu). Nie musi to być od razu telewizor czy samochód, czasami niektórzy się cieszą jeśli wygrają dodatkową paczkę chipsów Natomiast ton, w jakim pisze kolega daw85 jest bardzo nie na miejscu. Wygląda to tak, jakby miał do wszystkich pretensje i że on jest największym graczem w Polsce. Sorry, ale to nie jest miejsce żeby się wychwalać co Ty masz w domu i co wygrałeś..
                A jeśli chodzi o promocję smsową z KP to normalny śmiertelnik NIGDY nie wygra. Trzeba mieć albo znajomości, albo napisać program, ktory wysyła smsy..no ale na konkursy KP nic nie poradzimy niestety...To samo tyczy nocnego zwiedzania browaru bo znów w Tychach jest konkurs kto może zwiedzić..każdy kto chce zobaczyć browar nocą musi wysłać smsa. A co np ma powiedzieć mój dziadek który bardzo by chciał a nie ma telefonu bo to urządzenie jest dla niego zbyt skomplikowane?? Powinny być normalne zapisy na wycieczkę (tak samo jak na zwiedzanie dzienne). Ewentualnie bilet za symboliczne 5zł czy coś w tym stylu. No ale cóż, na niektórych ludzi oraz na niektóre grupy ludzi nie ma siły..obecnie liczy się chyba tylko i wyłącznie kasa oraz znajomości...
                daw85, sorry, ale wyraziłem moją opinię, i myślę że paru browarowiczów (jak nie większość) się ze mną zgodzi.
                a tak na marginesie to dopiero Twój drugi post a już w takim tonie

                p.s. kurcze, to najdłuższy post napisany przeze mnie od momentu rejestracji I am proud of myself :P:P

                Comment

                • mwa
                  Senior
                  • 01-2003
                  • 5071

                  #38
                  Rozmowy zbaczają z tematu ale się dołączę.
                  Rok temu były 5l beczki do wygrania w ten sam sposób i wygrałem 19 beczek że nie czytałem treśli tylko od razu w ciemno pisałem odpowiedz, przykładałem do monitora i jak zaczoł migać wysyłałem odpowiedz. Wydałem 120zł, a kapsle odtrzymałem od rodziny co mają knajpę. Więc daw85 ma rację z wypowiedzą, bo jeśli bym choć liczył na otrzymanie pytania i danie szybko samej odpowiedzi to nie dasz rady.
                  A konkurs 4 wieki tradycji to sam wygrałem wycieczke po europie i to nie za sms'y lecz za 7 kapsli oraz wymyślone hasło (a haseł wysłałem nie całe 300).
                  I te drugie wydaje mi się bardziej jasne i uczciwe.
                  Pozdrawiam Cię !!!!

                  Comment

                  • marian1920
                    Senior
                    • 10-2003
                    • 1333

                    #39
                    no Adaś tutaj CIe rozumie ale Ty na lewo i prawo nie chwalisz sie tym no ale wróćmy do tematu
                    Last edited by marian1920; 26-06-2007, 17:03.

                    Comment

                    • jacer
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 9875

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mwa Wyświetlenie odpowiedzi
                      nie czytałem treśli tylko od razu w ciemno pisałem odpowiedz,

                      Więc nie chodzi o dawanie dobrych odpowiedzi???

                      To wszystko jakieś chore.
                      Milicki Browar Rynkowy
                      Grupa STYRIAN

                      (1+sqrt5)/2
                      "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                      "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                      No Hops, no Glory :)

                      Comment

                      • mwa
                        Senior
                        • 01-2003
                        • 5071

                        #41
                        Sama idea konkursu jest chora, a nie ja (choć obecnie angina mnie zaatakowała).
                        Miałem ochotę na parę beczek a wiadomo, że trzeba było trochę zainwestować.
                        A musiałeś podać poprawną odpowiedz, tylko jeśli nie trafiłeś to przegrywałeś od razu, a jeśli trafiłeś to miałeś szansę na wygranie (ale tylko jeśli od razu słałeś odpowiedz w CIEMNO-nie czytając pytania).
                        W tej promocji udziału wogóle nie brałem, bo słyszałem jak jakiś gość pełne beczki sprzedawał na allegro po 5zł bo wygrał cały wóz (no właśnie sms'y słał z kompa).
                        Pozdrawiam Cię !!!!

                        Comment

                        • marian1920
                          Senior
                          • 10-2003
                          • 1333

                          #42
                          no i o tym właśnie mówimy, o takich co ślą smsy z kompa czy coś i wtedy normalny śmiertelnik raczej nie wygra...

                          Comment

                          • mwa
                            Senior
                            • 01-2003
                            • 5071

                            #43
                            Ja nie słałem z kompa tylko wprost z komóki. Tylko ją przykładałem do monitora, bo jak szedł sms to były na nim zakłucenia-tak dla innych co by chcieli wygrać 100 EURO
                            Pozdrawiam Cię !!!!

                            Comment

                            • ARTHUR
                              Senior
                              • 07-2004
                              • 2338

                              #44
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika daw85 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Jedne odpowiedzi mnie rozbrajaja!!!!!!!!!! Euro mozna wygrac ale tylko jak sie mysli... co tego ze miałes 250 kapsli i 4 telefony... pewnie czytałes pytanie zastanawiałes sie i dopiero odpowiedz wysłąłęs.... gratuluje rozumu... tak to mozesz sobie wysyłac smsy i tak nawet 1 euro nie wygrasz pozdr
                              Ja odpowiedzi znalem na wszystkie pytania i odrazu wysylalem nie zastanawialem sie,jaka jest dobra odpowiedz>Wszystkie odpowiedzi byly na etykietach tylnich.

                              Comment

                              • marian1920
                                Senior
                                • 10-2003
                                • 1333

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mwa Wyświetlenie odpowiedzi
                                Ja nie słałem z kompa tylko wprost z komóki. Tylko ją przykładałem do monitora, bo jak szedł sms to były na nim zakłucenia-tak dla innych co by chcieli wygrać 100 EURO
                                no to jest oki, ale niektórzy np pisali specjalne programy zeby wygrać, które wysyłały smsy w czasie ułamków sekund, to jest trochę nie fair w stosunku do innych

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎