Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Tyskie - promocja - 100 Euro co godzinę - od 2007.05.14

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • remfire
    Senior
    • 03-2004
    • 1334

    #61
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marian1920 Wyświetlenie odpowiedzi
    przy sposobach w jakich KP organizuje konkursy to zabawa raczej marna...tylko kasę z tego biorą..
    Dokładnie.

    A poświęcanie kilku godzin dziennie , wydawanie setek, albo i tysięcy złotych aby coś wygrać ... to chyba bardziej przypomina hazard niz dobrą zabawę

    Comment

    • mwa
      Senior
      • 01-2003
      • 5071

      #62
      Inni zostają po godzinach, inni zaś pracują grając w konkursy. I to nie tylko patrzą na Tyskie ale i grają w Familiadach,Milionerach, Kopertach itp. Taki se wybrali zawód
      Pozdrawiam Cię !!!!

      Comment

      • ma_par
        Junior
        • 06-2007
        • 1

        #63
        wielka ściema

        w poprzednim konkursie wygralem 12 czy 13 beczek piwa, chcialem teraz tez spróbować, a tu... nic. przy tak dużej liczbie możliwych kombinacji nie ma możliwości trafić w odpowiedź prfzed otrzymaniem pytania, inaczej, manualnie nie można wygrać. Minimalny czas odpowiedzi jaki udało mi się osiągnąc to 14 sekund, i troche trudjno zrobić szybciej, chyba że smsy z Tyskiego docierają do nie z godzinnym opóżnieniem.

        Jak ktoś ma pomyślł jak wygrać, to proszę podać, a takie odpowiedzi, że wydałem 2000 tysiące i wygrałem słonia naprawde nie mają większego sensu.

        Comment

        • lukaszs
          Junior
          • 06-2007
          • 2

          #64
          Zobacz daw85 to co mowisz nie ma sensu, zgadzam sie z tym co napisal ma_par.
          Nie masz szans wysylac sms w ciemno i wygrywac bo jest za duzo kombinacji: liter w alfabecie 26 a ze sa pary liter to 26x26=676, w regulaminie czytalem ze w zestawie jest 500 pytan, powiedzmy ze znasz pary liter od wszystkich poprawnych odpowiedzi do 500 pytan to nadal jest za duzo kombinacji, oczywiscie niektore pary moga sie pokryc wiec nie bedzie 500 tylko np 300 co i tak jest za duzo, zeby wyslylac bez czytania pytania...
          Nawet jesli masz szanse trafianie 1/100 to i tak gra jest nie warta bo na kazda gre wydajesz koszt piwa + koszt sms = ok. 3zl czyli 300zl zeby wygrac 370zl fajnie
          Ciekawi mnie jak sie z tego wytlumaczysz..

          PS
          liczysz na zgarniecie 100 000?

          Comment

          • daw85
            Junior
            • 06-2007
            • 14

            #65
            OJ OJ NIE LUBIE JAK KTOS BIJE DO MNIE.... A WIEC TAK CZAS 14 SEKUND TO MOZESZ TYLKO POMAZYC O WYGRANEJ.... WYGRYWA SIE Z CZASAMI 0-3 SEKUND... ANI JEDNO ZDANIE NIE JEST SCIEMA... DLA POTWIERDZENIA PODAM 1 KARTA Z KTOREJ NIE WYGRAŁEM JESZCZE A MIAŁEM KILKA DOBRYCH CZASOW....603364717 NIECH SOBIE KAZDY SPRAWDZA I NIECH NIE PISZE ZE COS JEST NIE MOZLIWE.... JESLI CHODZI O 100TYS TO MAM CZAS MNIEJSZY OD KOLEGI CZYLI ON MA JEDEN CZAS 14 SEKUND A JA 10.

            Comment

            • lukaszs
              Junior
              • 06-2007
              • 2

              #66
              Czyli nie wytlumaczyles jak mozesz wysylac sms w ciemno nie czytajac sms... Dziwisz sie ze pisze ze to jest nie mozliwe - no bo jest, nie ma sily trafic dobra kombinacje nie tracac na to ogromnej kasy.
              Co do Twoich czsow to masz kilka naprawde dobrych - masz racje mozna bardzo szybko wyslac...

              Comment

              • daw85
                Junior
                • 06-2007
                • 14

                #67
                CHYBA NIE MYSLISZ ZE CI ZDRADZE NA CZYM TO WSZYSTKO POLEGA...... BO TAKI DOBRY NIE JESTEM ZRESZTA DO WSZYSTKIEGO SAM DOCHODZIŁEM.... NIE MARTW SIE JESZCZE NIEJEDEN KONKORS TAKI W KP!!!

                Comment

                • tomi99
                  Junior
                  • 04-2007
                  • 2

                  #68
                  daw85 udalo Ci sie wygrac jakas stowke w przeciagu ostatniego tygodnia, dwoch?

                  Comment

                  • daw85
                    Junior
                    • 06-2007
                    • 14

                    #69
                    Tak nie ma problemu norme trzymam od poczatku konkursu....

                    Comment

                    • tomi99
                      Junior
                      • 04-2007
                      • 2

                      #70
                      daw85 czy uzyskiwanie czasow rzedu kilku sekund ma jakis zwiazek z centrum sms?
                      Zeby miec takie czasy trzaba cos dodatkowo wykupic?
                      Pozdr

                      Comment

                      • hayder_Streetcom
                        Junior
                        • 07-2007
                        • 3

                        #71
                        A teraz niedawno ruszyła promocja Carlsberga, bardzo ciekawa, zapraszam na wątek w tym samym dziale

                        Comment

                        • daw85
                          Junior
                          • 06-2007
                          • 14

                          #72
                          No i konkurs sie skonczył.... 100tys nie wpadło ale bylem blisko... wygrałe kolega i sie teraz bawi.... wiec tak jak myslałęm w tym konkursie wszystko było fer i okazało sie ze 100tys euro nie zwinoł ORGANIZATOR POZDR

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎