Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Lech Pils - poznańskie podstawki

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • strappado
    Senior
    • 08-2007
    • 111

    Lech Pils - poznańskie podstawki

    Zauważone w Piotrze i Pawle w CH Plaza (Poznań). Za 3 piwa Lech Pils (było miejsce do wpisania cyfry, więc w innych miejscach może być inaczej) dają 2 podstawki. Komplet to 6, więc trzeba kupić 9 piw, żeby uzbierać całość. Wzory już zostały dodane do kolekcjonerstwa.
    http://pokazywarka.pl/t47c2v/
  • Misiu_PM
    Senior
    • 03-2006
    • 201

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika strappado Wyświetlenie odpowiedzi
    Zauważone w Piotrze i Pawle w CH Plaza (Poznań). Za 3 piwa Lech Pils (było miejsce do wpisania cyfry, więc w innych miejscach może być inaczej) dają 2 podstawki. Komplet to 6, więc trzeba kupić 9 piw, żeby uzbierać całość. Wzory już zostały dodane do kolekcjonerstwa.
    ten Piotr i Paweł to jakiś lokal?
    Moja kolekcja: http://kolekcja-midura.pl

    Comment

    • pizmak666
      Senior
      • 12-2006
      • 1898

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Misiu_PM Wyświetlenie odpowiedzi
      ten Piotr i Paweł to jakiś lokal?
      Raczej sklep.
      „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

      "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

      Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

      Comment

      • picia_pl
        Senior
        • 07-2007
        • 112

        #4
        takie delikatesy(minimarket)

        Comment

        • Misiu_PM
          Senior
          • 03-2006
          • 201

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika picia_pl Wyświetlenie odpowiedzi
          takie delikatesy(minimarket)
          sieć regionalna czy ogólnopolska, nie spotkałem się z taką nazwą na śląsku
          Moja kolekcja: http://kolekcja-midura.pl

          Comment

          • pizmak666
            Senior
            • 12-2006
            • 1898

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Misiu_PM Wyświetlenie odpowiedzi
            sieć regionalna czy ogólnopolska, nie spotkałem się z taką nazwą na śląsku
            „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

            "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

            Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

            Comment

            • picia_pl
              Senior
              • 07-2007
              • 112

              #7
              Ogólnopolska raczej, bo w Radomiu są

              Comment

              • Misiu_PM
                Senior
                • 03-2006
                • 201

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika picia_pl Wyświetlenie odpowiedzi
                Ogólnopolska raczej, bo w Radomiu są
                w Katowicah też
                Moja kolekcja: http://kolekcja-midura.pl

                Comment

                • Misiu_PM
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 201

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Misiu_PM Wyświetlenie odpowiedzi
                  w Katowicah też
                  niestety po wizycie Belialka w sklepie w Katowicach z przykrością stwierdzamy, że nie są one tam dostępne
                  Moja kolekcja: http://kolekcja-midura.pl

                  Comment

                  • karin861
                    Senior
                    • 02-2006
                    • 597

                    #10
                    Czy promocja dostępna jest tylko w regionie Poznania i okolic czy w PiP na terenie innych miast również? Widział to ktoś gdzieś indziej niż wspomniany Poznań?
                    Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

                    Comment

                    • volodos
                      Senior
                      • 09-2008
                      • 717

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika karin861 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Czy promocja dostępna jest tylko w regionie Poznania i okolic czy w PiP na terenie innych miast również? Widział to ktoś gdzieś indziej niż wspomniany Poznań?
                      Problem w tym, że Lecha Pilsa KP sprzedaje głównie na Wielkopolskę, tak jak u nas na Śląsku Tyskie Książęce.
                      Last edited by volodos; 13-11-2009, 23:04.

                      Comment

                      • karin861
                        Senior
                        • 02-2006
                        • 597

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika volodos Wyświetlenie odpowiedzi
                        Problem w tym, że Lecha Pilsa KP sprzedaje głównie na Wielkopolskę, tak jak u nas na Śląsku Tyskie Książęce.
                        No właśnie Hubert wiem, ale nie powinno być problemu w dorwaniu tego, jak nie na allegro to na giełdzie
                        Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

                        Comment

                        • strappado
                          Senior
                          • 08-2007
                          • 111

                          #13
                          6 podstawek wydanych z okazji Jarmarku Świętojańskiego (już są w kolekcjonerstwie) dodawanych jest do 6 Lechów Pilsów. Ponadto do 4 dają otwieracz rekinek. Plakat zauważony na drzwiach jednego ze sklepów spożywczych na Starym Mieście, chyba była to ulica Za Bramką.
                          http://pokazywarka.pl/t47c2v/

                          Comment

                          • marian1920
                            Senior
                            • 10-2003
                            • 1333

                            #14
                            jakby ktoś mógł załatwić dla mnie taki komplecik to byłbym wdzięczny odebrałbym sobie w sobotę w żywcu. Jakby co to proszę na PW

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎