Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Wkładam kij w mrowisko - konkurs piw domowych w Żywcu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    zythum napisał(a)
    Podpisał bym się pod tym stwierdzeniem ale jak wyobrażasz sobie wtedy ślepe testy, na których opiera się degustacja. Gdyby degustatorzy wiedzieli wcześniej czy próbują piwo z ekstraktu czy zacierania, to zgodnie ze swoimi przekonianami,mogliby mniej obiektywnie oceniać piwa.
    Myślałem o podaniu tych informacji po ocenianiu, do wiedzy kibiców i piwowarów, nie jury.

    Na mój użytek stworzyłem sobie inny projekt konkursu - piwowar kilka miesięcy przed giełdą zgłasza na piśmie, jakie piwo chce zrobić, a jury bada zgodność produktu z teorią. Nie ma wtedy różnicy, z czego jest zrobione (wykluczam tylko pełne gotowce). Może zrobię tak w Świdnicy.

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      Odp: Odp: plagiat

      kiszot napisał(a)
      Może i to nie jest jego receptura ale na pewno jest to jego piwo.Bo uwarzył je on sam a nie kto inny.Jedyna rzecz to to że nie jest ono z jego składników.Ale za to są one legalnie nabyte i nie może tu być mowy o żadnym plagiacie.
      Kolejny teoretyk
      Tak, jest to jego piwo, tak samo jak Twoje jest piwo, które sobie kupisz w sklepie, tylko nie musisz dolewać do niego wody i dodawać drożdży z załączonej torebeczki.
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • peter_1000
        Senior
        • 05-2003
        • 583

        Marusia napisał(a)
        Wprawdzie straciłam już nadzieję, że cokolwiek wyjaśnię, ale tak jeszcze ostatni raz spróbuję:

        Czy naprawdę uważacie za sprawiedliwe i uczciwe ocenianie w tej samej kategorii piw zrobionych od podstaw oraz piw, w ktorych część - i to bardzo znacząca dla smaku i jakości piwa - pracy została wykonana przez kogoś innego? Nie uważacie, że szanse są lekko nierówne?

        Dla mnie to jest po prostu nieuczciwe - tak jak ściąganie na egzaminach.

        Nie poddam się

        Tak jak np. zerżnięcie pracy dyplomowej. Można ją przepisać własnoręcznie na maszynie do pisania. Człek się owszem i narobi, wypoci i kalorii sporo straci. Nie zmnieni to jednak faktu iż praca będzie tylko przepisana.
        Przemyski Browar Forteczny oraz wędzarnia

        Comment

        • peter_1000
          Senior
          • 05-2003
          • 583

          becik napisał(a)
          nie obchodzi mnie czy robił je z puchy czy zacierał, czy jest robione przez niego w 100% czy w 30%
          ...czy kupione w sklepie za rogiem
          Przemyski Browar Forteczny oraz wędzarnia

          Comment

          • kiszot
            Senior
            • 08-2001
            • 8081

            Odp: Odp: Odp: plagiat

            Marusia napisał(a)
            Kolejny teoretyk
            Tak, jest to jego piwo, tak samo jak Twoje jest piwo, które sobie kupisz w sklepie, tylko nie musisz dolewać do niego wody i dodawać drożdży z załączonej torebeczki.
            I ty która tak walczysz o rozdzielenie piw warzonych różną metodą porównujesz piwo sklepowe z takim piwem?No chyba,że dla Ciebie to jest to samo
            A teoretykiem jestem piwnym bo na razie starcza mi odwagi na robienie popłuczyn po piwie jak to określił Krzyś.Ale nie mam zamiaru nic nikomu ujmować,że ja sobie zrobię sam w domu a ktoś se kupi w sklepie.
            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
            So von Natur, Natur in alter Weise,
            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

            Comment

            • Krzysztof
              Senior
              • 04-2001
              • 1689

              Odp: Odp: plagiat

              kiszot napisał(a)
              Może i to nie jest jego receptura ale na pewno jest to jego piwo.Bo uwarzył je on sam a nie kto inny.Jedyna rzecz to to że nie jest ono z jego składników.Ale za to są one legalnie nabyte i nie może tu być mowy o żadnym plagiacie.
              Widzę, że żle rozumiesz pojecie "moje piwo". Nie chodzi o sprawę zakupu, czy legalności zakupu.
              Piwowarzy Ci duzi mówiąc do kolegi po fachu napij się "Mojego piwa" mają na myśli piwo zrobione przez ich browar według ich receptury i przy ich udziale. Piwowarzy domowi wydaje mi się że przejeli ten termin o tym samym znaczeniu.
              Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
              www.twojmalybrowar.pl

              Comment

              • kiszot
                Senior
                • 08-2001
                • 8081

                Odp: Odp: Odp: plagiat

                Krzysztof napisał(a)
                Widzę, że żle rozumiesz pojecie "moje piwo". Nie chodzi o sprawę zakupu, czy legalności zakupu.
                Wyobraź sobie,że bardzo dobże rozumiem co to znaczy "moje piwo".Ale dla mnie każde piwo będzie moim niezależnie czy będzie ono warzone z gotowca czy przy większym nakładzie pracy.Takie jest moje zdanie na ten temat.
                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                So von Natur, Natur in alter Weise,
                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎