Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

IV Zlot Forumowiczów - kto się wybiera

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10837

    #76
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes
    Zythumowi to nawet wystarczy sam napis : PRAWDA. Byle tylko był z czerwonych liter
    Wydaje mi się panowie, że tego rodzaju docinki w kierunku k.Zythuma robią się powolutku nudne a przede wszystkim mało śmieszne! Jak papugi powielacie stare teksty! Wstyd !
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • darek99
      Senior
      • 04-2002
      • 2147

      #77
      Podzielam Twoje zdanie , historia zna wiele takich przypadków , na początku jest śmiech , następnie strach i paniczne przerażenie prześmiewców.
      Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
      Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
      skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
      Epikur z Samos.

      Comment

      • Hannibal
        Senior
        • 03-2004
        • 1426

        #78
        A co wy macie do samego koloru czerwonego? Kolor jak kolor. Ja tu nie widzę żadnej impertynecji.
        "All the good things for those who wait"

        Comment

        • Mistrzu
          Senior
          • 08-2003
          • 750

          #79
          Słowo się rzekło. Zgłaszam swoją osobę jako uczestnika na Zlocie. Od piątku do niedzieli. Jeśli jest jeszcze jedynka z kibelkiem i prysznicem proszę o rezerwację.

          Comment

          • zythum
            Kot Makawity
            • 08-2001
            • 8305

            #80
            Ja tam jestem na luziku
            To inaczej miało być, przyjaciele,
            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

            Rządzący światem samowładnie
            Królowie banków, fabryk, hut
            Tym mocni są, że każdy kradnie
            Bogactwa, które stwarza lud.

            Comment

            • zythum
              Kot Makawity
              • 08-2001
              • 8305

              #81
              Proszę skreślić mnie z listy obecności. Nie zamierzam przebywać w jednym miejscu z ludźmi kompletnie nietolerancyjnymi i dla których wolność słowa i wolność poglądów to puste słowa bo ja co do czego to tylko niszczą innych (o odmiennych pogladach bądź tych których nie lubią osobiście).. Powiem tak - od dawna to fu\orum kieowało się w kiernku prawicowego fanatyzmu (i to zarówno w sferze opinii gospodarczych jak i światopoglądowych) alle ostatnia dyskusja dobitnie wykazała, że nie ma tu miejsca ani na dyskuję ani na kompromis ani dla ludzi o szerszych horzyntach. Zamknijcie się jeszcze bardziej w sopwim konsewartyxmie ludzie z dobrych rodzin którym rodzice i urodzenie zapewniło wszystko i którzy nie chca dostrzeć, że poza Wami są inni ludzie któłrzy nie chcą być wciśnięci w Wasze wąskie ramy,
              To inaczej miało być, przyjaciele,
              To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
              Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
              Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
              Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

              Rządzący światem samowładnie
              Królowie banków, fabryk, hut
              Tym mocni są, że każdy kradnie
              Bogactwa, które stwarza lud.

              Comment

              • arcy
                Senior
                • 07-2002
                • 7538

                #82
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                niszczą innych (o odmiennych pogladach bądź tych których nie lubią osobiście)
                A można kogoś nie lubić nie osobiście

                Wytrzeźwiej i przemyśl to jeszcze raz. Wyjaśnij mi też, co wspólnego z prawicowym fanatyzmem ma niezgoda na sprowadzanie dzieci na zlot. Prawicowy fanatyk postulowałby raczej przekształcenie go w imprezę rodzinną.

                I nie używaj argumentów o pochodzeniu i tym, co komu dali rodzice. Bo wszyscy doskonale wiemy, że na kasie w Biedronce to Ty nie pracujesz.
                Last edited by arcy; 04-06-2005, 22:30.

                Comment

                • kangurpl
                  Senior
                  • 03-2002
                  • 2660

                  #83
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                  ... że nie ma tu miejsca ani na dyskuję ani na kompromis ani dla ludzi o szerszych horzyntach....

                  No tak, kto nie jest z nami, jest przeciw nam.
                  Skąd my to znamy
                  Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
                  "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

                  "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                  Comment

                  • crizz
                    ...
                    • 02-2003
                    • 1255

                    #84
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                    Proszę skreślić mnie z listy obecności. Nie zamierzam przebywać w jednym miejscu z ludźmi kompletnie nietolerancyjnymi i dla których wolność słowa i wolność poglądów to puste słowa bo ja co do czego to tylko niszczą innych (o odmiennych pogladach bądź tych których nie lubią osobiście).. Powiem tak - od dawna to fu\orum kieowało się w kiernku prawicowego fanatyzmu (i to zarówno w sferze opinii gospodarczych jak i światopoglądowych) alle ostatnia dyskusja dobitnie wykazała, że nie ma tu miejsca ani na dyskuję ani na kompromis ani dla ludzi o szerszych horzyntach. Zamknijcie się jeszcze bardziej w sopwim konsewartyxmie ludzie z dobrych rodzin którym rodzice i urodzenie zapewniło wszystko i którzy nie chca dostrzeć, że poza Wami są inni ludzie któłrzy nie chcą być wciśnięci w Wasze wąskie ramy,
                    Skoro Zythum się wypisał, to może ja się zapiszę?

                    Comment

                    • arcy
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 7538

                      #85
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika crizz
                      Skoro Zythum się wypisał, to może ja się zapiszę?
                      Tak, sekcji poznańskiej przyda się każde wzmocnienie

                      Comment

                      • joelka
                        Senior
                        • 03-2005
                        • 817

                        #86
                        lista obecności

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                        Listę aktualizuję raz na jakiś czas, nie oczekujcie że będę czynił to co chwilę można sobie zresztą sprawdzić dokładną godzinę ostatniej aktualizacji listy - jeżeli zgłoszono się po tym czasie znaczy że powinienem uwzględnić daną osobę przy najbliższej edycji listy. A jeśli tego nie uczynię można zgłosić się do mnie na PW.

                        Ja sierotka bidna teraz się zorientowałam, że taki fajny zlot się szykuje. Jak jest jeszcze jakiś nocleg to zamówić chciałam na dwie noce na dwie osoby ( joelka + 1 ) bez zwierzaków. Z tego co widzę to domek mi pozostaje. Jakby zrezygnował ktoś z pawilonu to ja bardzo chętnie do pawilonu się przeniosę!
                        Pozdrawiam

                        p.s. napisz proszę czy mogę czuć się wpisana na listę

                        Comment

                        • Małażonka
                          Senior
                          • 03-2003
                          • 4602

                          #87
                          Jak wpłacisz zaliczkę - oczywiście

                          Szczegóły tutaj

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23799

                            #88
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika joelka
                            Ja sierotka bidna teraz się zorientowałam, że taki fajny zlot się szykuje. Jak jest jeszcze jakiś nocleg to zamówić chciałam na dwie noce na dwie osoby ( joelka + 1 ) bez zwierzaków. Z tego co widzę to domek mi pozostaje. Jakby zrezygnował ktoś z pawilonu to ja bardzo chętnie do pawilonu się przeniosę!
                            Pozdrawiam

                            p.s. napisz proszę czy mogę czuć się wpisana na listę
                            móiwsz masz - eh jak to rzadko ostatnio bywa
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • joelka
                              Senior
                              • 03-2005
                              • 817

                              #89
                              Ale fajnie już odznaczam w kalendarzu kolejny udany weekend do kolekcji. Teraz tylko doczekać wyjazdu

                              Comment

                              • mark33
                                Idę po piwo do piwnicy.
                                • 04-2005
                                • 3283

                                #90
                                Proszę o wpisanie na listę, choc termin odległy i nie wiadomo jak bedzie chciałbym zagościć na tym zlocie. Jeżeli jeszcze są wolne miejsca w domkach (1 szt na max czasu, tzn 2 noclegi), jażeli nie ma, namiot załatwi sprawę.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎