Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

200 lat w Zwierzyńcu a V Zlot

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • JAckson
    Senior
    • 05-2004
    • 6122

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
    Rozumiem, że na zlot przyjeżdżają tylko forumowicze z Wrocławia i Warszawy
    To nie jest akurat argument na zorganizowanie zlotu w Zwierzyńcu!
    To jest argument dotyczący łatwości dojazdu. I to był przykład, co zresztą zaznaczyłem. W innych częściach kraju też są tory kolejowe (nawet użytkowane) oraz drogi asfaltowe, które łączą się z drogą Biłgoraj-Zamość
    MM961
    4:-)

    Comment

    • abernacka
      Senior
      • 12-2003
      • 10837

      #32
      Proponuje przeczytać post Pogoniarza dot. łatwości dojazdu do Zwierzyńca: http://www.browar.biz/forum/showpost...7&postcount=20
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • JAckson
        Senior
        • 05-2004
        • 6122

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
        Proponuje przeczytać post Pogoniarza dot. łatwości dojazdu do Zwierzyńca: http://www.browar.biz/forum/showpost...7&postcount=20
        Wybacz, że nieprzeanalizowałem połączeń z każdego zakątka kraju. Jednak fakt istnienia funkcjonującej stacji kolejowej uważam za duży plus. I już nie zamierzam dyskutować na ten temat, bo dla mnie wogóle może nie być tam PKP ani PKS - jakoś dotrę.
        MM961
        4:-)

        Comment

        • zythum
          Kot Makawity
          • 08-2001
          • 8305

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
          Tak apropo cała sprawa jest dla mnie bardzo dziwna 90% chce zlotu w Zwierzyńcu a tu na siłę (niestety, ale tak się cała sprawa rysuje) chce się zorganizować gdzieś indziej. Może mi ktoś to wytłumaczyć. Tylko proszę mi nie pisać tekstów, że Perła jest "bee", ponieważ nie chcą dać nam darmowego piwa i my się na nich teraz wypinamy. Czy naprawdę oto tu chodzi??
          Jakbyś mi to z ust wyjął
          To inaczej miało być, przyjaciele,
          To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
          Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
          Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
          Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

          Rządzący światem samowładnie
          Królowie banków, fabryk, hut
          Tym mocni są, że każdy kradnie
          Bogactwa, które stwarza lud.

          Comment

          • zythum
            Kot Makawity
            • 08-2001
            • 8305

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
            A to jest niegłupi pomysł. Jutro poruszę tę kwestię na spotkaniu Bractwa.
            Pozwoliłem sobie napisać na forum Bractwa - przemyślcie to.
            To inaczej miało być, przyjaciele,
            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

            Rządzący światem samowładnie
            Królowie banków, fabryk, hut
            Tym mocni są, że każdy kradnie
            Bogactwa, które stwarza lud.

            Comment

            • kangurpl
              Senior
              • 03-2002
              • 2660

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
              ... bawienia sie w doborowym towarzystwie. Piwo we własnym zakresie możemy kupić np. w Janowie Lubelskim.
              Wybaczcie, ale, na co możemy liczyć z Witnicy? Jedynym piwem wypijalnym z tego browaru jest Porter. A to chyba nie jest dobre piwo na długą zabawę.
              ...
              Trochę się zagalopowałeś
              Skoro do Zwierzyńca można przywieźć piwo, to i do Witnicy też
              Towarzystwo też to samo...
              Proponuję nie tworzyć argumentów w tę lub tamtą stronę na siłę
              Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
              "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

              "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

              Comment

              • adam16
                Senior
                • 02-2001
                • 9865

                #37
                Mnie też na darmowym piwie nie zależy. Zresztą ile ja tego piwa wypiję?
                Gdyby nie porąbane układy w pracy to już bym napisał, że na 100% będę na spotkaniu w Zwierzyńcu.
                PS
                Nie wydaje mi się najlepszym, pomysł żeby na spotkanie w Zwierzyńcu kupować beczkę Janowa. Zwierzyniec uczcijmy Zwierzyńcem. A do Janowa można wpaść po drodze
                Browar Hajduki.
                adam16@browar.biz
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                Comment

                • abernacka
                  Senior
                  • 12-2003
                  • 10837

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
                  (...)
                  PS
                  Nie wydaje mi się najlepszym, pomysł żeby na spotkanie w Zwierzyńcu kupować beczkę Janowa. Zwierzyniec uczcijmy Zwierzyńcem. A do Janowa można wpaść po drodze
                  Nie ma żadnego problemu Dostosuje się do większości
                  Piwna turystyka według abernackiego

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    #39
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                    Nie chciałbym wywoływać wilka z lasu ale osobiście bardzo denerwuje mnie podejście - że sponsoring musi być.
                    Zdaje sie, że niektórzy mylnie interpretują kwestię darmowego piwa. Nie chodzi o to, że najważniejsze jest nażłopać się za frajer - rozumiem, że niektórzy sugerują, iż np. dla mnie jest to najważniejsze tylko o to, że Zlot odbywa się pod EGIDĄ jakiegoś browaru.

                    Natomiast co do tegorocznego zlotu to również irytują mnie jak to ktoś ładnie ujął, "kuluarowe rozgrywki", bo nagle okazuje się, że to nie forumowicze decydują o miejscu Zlotu, tylko jest to miejsce narzucone. Proszę Administrację o wytłumaczenie tej sytuacji - wszystkie poprzednie lokalizacje były w jakiś sposób dyskutowane, albo choć [rzedstawiane do akceptacji na forum i wydaje mi się, że to miły zwyczaj, bo tworzymy tu jedną społeczność, a nie jesteśmy stadem czekającym na znak wodza
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • joelka
                      Senior
                      • 03-2005
                      • 817

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia

                      Natomiast co do tegorocznego zlotu to również irytują mnie jak to ktoś ładnie ujął, "kuluarowe rozgrywki", bo nagle okazuje się, że to nie forumowicze decydują o miejscu Zlotu, tylko jest to miejsce narzucone.
                      No to teraz się zacznie. Jedni zechcą mieć zlot pod nosem nie żeby mieć blisko tylko żeby inni mieli dalej. Drudzy podzielą się na zwolenników/przeciwników narzucania miejsca pobytu. Następni będą kalkulować ile piw darmowych dostaną a ile kufelków przywiozą. Zatracił się sens wypowiedzi Czesa
                      PS. faktycznie mini-zlocik w Zwierzyńcu byłby rewelacja co by jednak rozłożyć go w czasie.

                      Comment

                      • Krzysiu
                        Krzysiu
                        • 02-2001
                        • 14936

                        #41
                        Ja uważam, że o "oficjalności" zlotu decyduje Admin. Jeżeli wielotygodniowa dyskusja poprzedzająca nie doprowadziła do jednoznacznego rozstrzygnięcia, gdzie ma być zlot, a także nie zadeklarowała się osoba, która zechce być głównym organizatorem, to chyba oczywistym jest, że głos decydujący należy do Admina. To, że niektórzy mają fochy, bo bardziej lubią jakiś browar, a inny mniej, nie ma chyba większego znaczenia. Natomiast nie zauważyłem jak do tej pory, żeby Admin ograniczał w jakikolwiek sposób minizloty, więc jeśli komuś pasuje jechać do Zwierzyńca, to zakazu na forum nie ma.

                        Comment

                        • zythum
                          Kot Makawity
                          • 08-2001
                          • 8305

                          #42
                          Problem Krzysiu polega na tym, że ART nie zamknął tamtej dyskusji jednoznacznie - ja rozumiałem to tak, że cały czas trwają negocjacje ze Zwierzyńcem. Nikt nie napisał, że zrezygnowaliśmy ze Zwierzyńca i mamy coś innego.
                          Szkoda, że tak wyszło - ja pojadę wszedzie i zawsze tylko, że naprawdę nie zawsze trafia się okazaj połączenia Zlotu z 200 leciem jakiegoś browaru.

                          Marusiu - co prawda uzyłem Twoich słów ale nie miałem na mysli tego, że Ty jedziesz nażłopać się darmowego piwa. Pewnie, że miło jak Zlot jest pod auspicjum jakiegoś browaru ale jak rozumiem Czesa, Zlot odbyłby się pod patronatem Zwierzyńca tylko bez darmowych beczek. Jest też druga strona medalu - moglismy po prostu wysłać oficjalne pismo do browaru , że chcielibyśmy uczczić rocznice i tego i tego będziemy w browarze i chcielibyśmy go zwiedzić . Po prostu nie zawsze to browar musi być siłą sprawczą przedsięwzięcia, czasem można mu się narzucić
                          To inaczej miało być, przyjaciele,
                          To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                          Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                          Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                          Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                          Rządzący światem samowładnie
                          Królowie banków, fabryk, hut
                          Tym mocni są, że każdy kradnie
                          Bogactwa, które stwarza lud.

                          Comment

                          • adam16
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 9865

                            #43
                            Ja tu dyskutowac nie zamiaruję. Napiszę jeno iż pojadę, jeśli obowiązki pozwolą, i na oficjalny Zlot, i do Zwierzyńca. Jakoś od początku zakładam odrębność obydwu imprez.
                            Last edited by adam16; 11-01-2006, 22:51.
                            Browar Hajduki.
                            adam16@browar.biz
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23805

                              #44
                              Zwierzyniec

                              pięknie. człowiek się zajeżdża nad dziennikiem piwnym a tu teksty lecą takie że się żyć odechciewa.

                              nie chce mi się po raz kolejny odpowiadać na te same kwestie, więc rzucę kilka zdań (na wiatr jak zwykle).

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka
                              Między innymi dlatego, że miałam ograniczony czas na podanie informacji, czy "Perła" zechce nas sponsorować...
                              I - Przepraszam Małażonko, że chciałem się dowiedzieć za Twoim pośrednictwem czy będzie można zorganizować zlot w okolicy browaru przy akceptacji ze strony Zwierzynca dając Ci faktycznie mało czasu na początku - bo były to dwa tygodnie. Jednak po przedłużeniu go do dwóch miesięcy - nadal nic nie było wiadomo. Oczywiście rozumiem że miałaś inne zajęcia i nie mam o to żadnych pretensji, bo sam mam ich wiele i wiem co to znaczy. Chodziło mi konkretnie o wybadanie:
                              a) czy browar będzie można zwiedzić
                              b) czy będzie dostęp do piwa ze Zwierzyńca. BYNAJMNIEJ NIE CHODZIŁO O HEKTOLITRY DARMOWEGO PIWA - a wyłącznie o to czy będzie dostęp do zwierzynieckiego piwa. mamy pić Perłę w Zwierzyńcu?
                              c) kwestia ośrodka była drugoplanowa. bo najpierw powinny być spełnione warunki a i b.

                              II - Jeśli chodzi o kuluary - to nie wiem, może faktycznie ktoś coś jeszcze planuje bez naszej wiedzy.

                              III - jeśli chodzi o Witnicę - przedstawiłem tamże jakiś czas temu ogólnie nasze plany w związku ze zlotem. czyli w skrócie nic nie jest załatwione. I nie będzie, bo tematu po tej dyskusji nie będę już ciągnął a sekcja wlkp. która chciała się zająć później resztą spraw organizacyjnych też nie będzie już musiała w to wkładać i czasu i wysiłku.

                              Miałem w planie zainteresować Witnicę i po otrzymaniu jako takiego potwierdzenia z ich strony - przedstawić sprawę na forum, żeby mieć co przedstawiać. Zanim to zrobiłem niepotrzebnie wspomniałem o sprawie tu i tam. A że plotkarską mamy społeczność, to po chwili luźny pomysł znalazł się na forum i został zjechany w temacie który w efekcie był równie nieprzyjemny co ten.

                              IV - Zythum, eeee, nic.

                              V - Czes - mam nadzieję że też będziesz na Zlocie w Zwierzyńcu jeśli się takowy odbędzie

                              VI -
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                              Natomiast co do tegorocznego zlotu to również irytują mnie jak to ktoś ładnie ujął, "kuluarowe rozgrywki", bo nagle okazuje się, że to nie forumowicze decydują o miejscu Zlotu, tylko jest to miejsce narzucone. Proszę Administrację o wytłumaczenie tej sytuacji - wszystkie poprzednie lokalizacje były w jakiś sposób dyskutowane, albo choć [rzedstawiane do akceptacji na forum i wydaje mi się, że to miły zwyczaj, bo tworzymy tu jedną społeczność, a nie jesteśmy stadem czekającym na znak wodza
                              ha! przecież zawsze tak było że miejsce jest narzucone, bo trzeba kogoś kto to zorganizuje, browar który się obejrzy, piwa którego się napije, ośrodka który będzie w miarę odpowiedni. jak wspomniałem - był pomysł, który bez potrzeby został wywleczony na forum i praktycznie w efekcie rozgnieciony.

                              Osobiście jestem teraz w dołku i nie chce mi się zajmować niczym związanym ze zlotem, bo z każdej strony tylko pretensje - nie tylko w związku ze zlotem. szczerze mówiąc mam ochotę dzisiaj rzucić to wszystko w cholerę i zająć się czymś "pożytecznym", np. etatową pracą.

                              VII - Reasumując zlot zorganizuje się sam i na pewno będzie jak zwykle idealny.
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • zythum
                                Kot Makawity
                                • 08-2001
                                • 8305

                                #45
                                IV - wolałbym żebyś jednak napisał o co Ci chodzi. O to, że chciałem wiedzieć o co chodzi i chciałem to wiedzieć oficjalnie? Gdyby ktokolwiek na początku napisał, że nie chodzi o piwo darmowe ale o PIWO WARZONE W ZWIERZYŃCU, nie byłoby dalej dyskusji.
                                Tak więc nie rozumiem Twojego rozgoryczenia - wsytarczyło napisać po poście Czesa, że Zwierzyniec nie zapewnił nam tego, że piwo będzie ze Zwiezryńca co ucieło by całą dyskusję, ewentualnie wtedy Czes powienien nas zapewnić, że piwo warzone w Zwierzyńcu jest.

                                Nie rozpaczaj Administratorze - te osoby które coś robią zawsze będą krytykowane, zawsze będzie się zadawało kontrowersyjne pytania, itp...

                                ps. Zastanawiam się tylko dlaczego po prostu nie wysłaliśmy pisma do browaru. Albo byłąby odpowiedź albo brak odpowiedzi byłby odpowiedzią.

                                I nie zachowuj się jak dziecko które na pierwszą krytykę bądź gdy coś nie idzie po jej myśli reaguje "odmrożeniem uszu". Lepiej sobie wyjaśnić jasno pewne kwestie niż je trzymać pod spodem.
                                To inaczej miało być, przyjaciele,
                                To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                                Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                                Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                                Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                                Rządzący światem samowładnie
                                Królowie banków, fabryk, hut
                                Tym mocni są, że każdy kradnie
                                Bogactwa, które stwarza lud.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎