Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Poszukiwani kolekcjonerzy do pokazania swych zbiorów w Chorzowie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23805

    Poszukiwani kolekcjonerzy do pokazania swych zbiorów w Chorzowie

    organizujemy 30 czerwca w chorzowskim skansenie swieto trybuny
    robotniczej, szukam roznego rodzaju hobbystow, ludzi pozytywnie
    zakreconych, wobec tego mam mala prosbe czy bylaby mozliwosc dania
    ogloszenia na stronie lub rozeslania do wszystkich uzytkownikow
    informacji ze szukamy ludzi ktorzy chcieliby pokazac swoje kolekcje
    podkladek, kapsli, kufli, wszystkiego co zwiazane z piwem w
    chorzowskim skansenie...

    dodatkowa atrakcja dla birofilow moze byc
    napicie sie piwa z wozu strazackiego...

    dodatkowe informacje za pomoca maila arek[malpa]inetria.eu lub
    swieto.trybuny[malpa]yahoo.pl lub pod numerem telefonu 502576951
    otrzymałem takie zapytanie i przekazuję z tradycyjnym poślizgiem dalej. jeśli są zainteresowani prezentacją zbiorów - proszę o skontaktowanie się z organizatorami. a i tutaj proszę dać znać jeśli coś się z tego wykluje...
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    #2
    Ciekawe, trzeba będzie przedzwonić.
    Last edited by adam16; 04-06-2007, 20:29.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • mwa
      Senior
      • 01-2003
      • 5071

      #3
      I czego się dowiedziałeś Adamie?
      Pozdrawiam Cię !!!!

      Comment

      • ZIOMEK2
        Gość
        • 09-2004
        • 2523

        #4
        To Trybuna Robotnicza jeszcze się ukazuje i to święto przetrwało tyle lat ?
        A ja myślałem, że trybuna ta zamieniła się w Trybune Śląską która została wchłonięta przez Dziennik Zachodni !?

        Idźcie z tym świętem, znowu będą dawać krupnioki w gazetę !

        Comment

        • adam16
          Senior
          • 02-2001
          • 9865

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2 Wyświetlenie odpowiedzi
          To Trybuna Robotnicza jeszcze się ukazuje i to święto przetrwało tyle lat ?
          A ja myślałem, że trybuna ta zamieniła się w Trybune Śląską która została wchłonięta przez Dziennik Zachodni !?

          Idźcie z tym świętem, znowu będą dawać krupnioki w gazetę !
          Trybuna Robotnicza wróciła - wiem bo jakiś czas temu była w Katowicach spora kampania reklamowa na ten temat. Ale w ręce tego "organu" nie miałem
          Browar Hajduki.
          adam16@browar.biz
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

          Comment

          • adam16
            Senior
            • 02-2001
            • 9865

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mwa Wyświetlenie odpowiedzi
            I czego się dowiedziałeś Adamie?
            Pracuję w takich godzinach, że nie mam jak zadzwonić więc nic jeszcze nie wiem. Najwcześniej w piątek będę się dowiadywać.
            Browar Hajduki.
            adam16@browar.biz
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

            Comment

            • ZIOMEK2
              Gość
              • 09-2004
              • 2523

              #7
              To dowiedz się także kto obecnie czyta TR i jakie piwo będą lać z sikawki - książęce czy obywatelskie ?

              Comment

              • iommi
                Senior
                • 07-2003
                • 1522

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2 Wyświetlenie odpowiedzi
                To dowiedz się także kto obecnie czyta TR i jakie piwo będą lać z sikawki - książęce czy obywatelskie ?
                Młodzi socjaliści, anarchiści i przede wszystkim antyglobaliści. Choć zgodnie z zasadami poprawności politycznej winno być raczej ALTERGLOBALIŚCI. Dodam, że wydawcą TR jest związek Sierpień 80.
                Znaczy okolice Zythuma...
                *****************************

                Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                *****************************

                Comment

                • habit_of_mind
                  Junior
                  • 05-2007
                  • 1

                  #9
                  jesli sa jakies pytania to chetnie odpowiem...

                  Comment

                  • zythum
                    Kot Makawity
                    • 08-2001
                    • 8305

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iommi Wyświetlenie odpowiedzi
                    Młodzi socjaliści, anarchiści i przede wszystkim antyglobaliści. Choć zgodnie z zasadami poprawności politycznej winno być raczej ALTERGLOBALIŚCI. Dodam, że wydawcą TR jest związek Sierpień 80.
                    Znaczy okolice Zythuma...
                    Rzeczywiście ja czytam. Dodam, że czytają ją ludzie po prostu otwarci którym nie wystarczy mamienie oczu liberalną propagandą obecną w każdej większej gazecie czy TV, ci którym nie wystarczają kłamstwa pana Gadomskiego w GW czy inne bzudry wypisywane np.: we Wprost czy podawane w tzw. serwisach ekonomicznych prywatnych telewizji.. Ci którzy chcą dobrego świata dla ludzi a nie tylko dla właścicieli koncernów czy tzw. biznesmenów.
                    Last edited by zythum; 11-06-2007, 14:14.
                    To inaczej miało być, przyjaciele,
                    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                    Rządzący światem samowładnie
                    Królowie banków, fabryk, hut
                    Tym mocni są, że każdy kradnie
                    Bogactwa, które stwarza lud.

                    Comment

                    • ZIOMEK2
                      Gość
                      • 09-2004
                      • 2523

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum Wyświetlenie odpowiedzi
                      Rzeczywiście ja czytam. Dodam, że czytają ją ludzie po prostu otwarci którym nie wystarczy mamienie oczu liberalną propagandą obecną w każdej większej gazecie czy TV
                      Ja jestem otwarty i jestem uważany za otwarego gościa na cały świat, ale nie czytam TR, i nie chcę czytać !

                      Comment

                      • mluk
                        Senior
                        • 01-2005
                        • 778

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum Wyświetlenie odpowiedzi
                        Rzeczywiście ja czytam. Dodam, że czytają ją ludzie po prostu otwarci którym nie wystarczy mamienie oczu liberalną propagandą obecną w każdej większej gazecie czy TV, ci którym nie wystarczają kłamstwa pana Gadomskiego w GW czy inne bzudry wypisywane np.: we Wprost czy podawane w tzw. serwisach ekonomicznych prywatnych telewizji.. Ci którzy chcą dobrego świata dla ludzi a nie tylko dla właścicieli koncernów czy tzw. biznesmenów.
                        Zythum, tak abstrahując od tematu, spytam - jeśli pozwolisz - tak z czystej ciekawości. "Krytyka Polityczna" i Sławek Sierakowski to Twoje polityczne klimaty?
                        "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎