Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

[15.05.2006] Rolek z Luśką we Wrocławiu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Rolek
    Senior
    • 08-2001
    • 1038

    #16
    Bardzo proszę chętnych na obaczenie gąb naszych o przesłanie mi na PW jakichś namiarów na siebie, najlepiej nr telefonu. Współrzędne geograficzne raczej mi się nie przydadzą

    Comment

    • Rolek
      Senior
      • 08-2001
      • 1038

      #17
      Namiary się kompletują.
      Wykorzystam je wyjeżdżając do Wrocka z wiochy, w której będę pił kompot i degustował oranżadę.
      Zdzwonimy się i umówimy na jakieś konkretne miejsce - chyba, że macie już jakiś pomysł?
      Nieukrywam, że logistycznie byłoby nieźle, aby zgrać to z moją drugą częścią pytania, a mianowicie:
      Cenne będą również uwagi na temat jednego noclegu dla dwóch osób – gdzie, jak i za ile.
      Chciałbym zrzucić gdzieś graty, odstawić auto i wtedy ruszyć z Wami w miasto

      Comment

      • fteo
        Senior
        • 05-2003
        • 1139

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rolek
        Nieukrywam, że logistycznie byłoby nieźle, aby zgrać to z moją drugą częścią pytania, a mianowicie:

        Chciałbym zrzucić gdzieś graty, odstawić auto i wtedy ruszyć z Wami w miasto
        Spróbuj tutaj:
        http://lotnictwo.net.pl/
        http://www.flightradar24.com/
        http://www.airshow.sp.mil.pl/

        Comment

        • Rolek
          Senior
          • 08-2001
          • 1038

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fteo
          Spróbuj tutaj:
          http://puhot.pl/
          Super! Skorzystałem, zarezerwowałem, będę.
          Mam nadzieję, że te deklarowane przez autorów strony 800 m od Rynku, to dobry wynik?

          Comment

          • fteo
            Senior
            • 05-2003
            • 1139

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rolek
            Super! Skorzystałem, zarezerwowałem, będę.
            Mam nadzieję, że te deklarowane przez autorów strony 800 m od Rynku, to dobry wynik?
            Nie wiem, czy jest dokładnie 800m czy ciut więcej na oko, ale jest blisko.
            http://lotnictwo.net.pl/
            http://www.flightradar24.com/
            http://www.airshow.sp.mil.pl/

            Comment

            • slavoy
              Senior
              • 10-2001
              • 5052

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rolek
              Mam nadzieję, że te deklarowane przez autorów strony 800 m od Rynku, to dobry wynik?
              To zależy który dom wybrałeś. Z Trio na Trzemeskiej to będzie jakieś 15-20min z buta do Rynku. Z Solo na Kwiskiej bez tramwaja się raczej nie obędzie.
              Dick Laurent is dead.

              Comment

              • Rolek
                Senior
                • 08-2001
                • 1038

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy
                To zależy który dom wybrałeś. Z Trio na Trzemeskiej to będzie jakieś 15-20min z buta do Rynku. Z Solo na Kwiskiej bez tramwaja się raczej nie obędzie.
                No tak, o tym to nie napisałem. Zarezerwowałem pokój w Trio.
                A 15 minut, to aż tak źle. Tak dla zdrowotności

                Comment

                • Rolek
                  Senior
                  • 08-2001
                  • 1038

                  #23
                  Veni, vidi, wypił.
                  Serdeczne dzięki za towarzystwo przy Bartku.
                  Marusi - za przybycie pomimo urwania głowy związanego z Warsztatami.
                  Marcinowi - za dzielne oprowadzanie po Ostrowie Tumskim i nocny spacer po Wrocławiu. No i za koszulkę.
                  Jerzemu - za przybycie i towarzystwo przy kufelku Bartka.
                  Fteo - za namiary na sympatyczne lokum noclegowe.
                  JAcksonowi - za zwrotny telefon, że jest już w domu i nie dojedzie

                  Wrocław macie śliczny, a Bartka najbardziej brakuje Luśce.

                  Wasze !

                  Comment

                  • JAckson
                    Senior
                    • 05-2004
                    • 6122

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rolek
                    JAcksonowi - za zwrotny telefon, że jest już w domu i nie dojedzie


                    Ano niestety temat nie został odświeżony i poprostu zapomniałem. Przyjechałem do domu, poszedłem z żoną pojeździć na rowerze i wypić piwo nad Odrą Gdybyś zadźwonił godzinę wcześniej pewnie bym samochodem przyjechał na dwie godziny.
                    Tak czy inaczej do następnego razu.
                    MM961
                    4:-)

                    Comment

                    • Rolek
                      Senior
                      • 08-2001
                      • 1038

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
                      (...)
                      Tak czy inaczej do następnego razu.
                      Do następnego!

                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson


                        Ano niestety temat nie został odświeżony i poprostu zapomniałem.
                        Ja też zapomniałam, Rolek zadzwonił akurat, jak jechałam po graty do Madnessu i zastanawiałam się, jaki to sobie film wieczorkiem obejrzę Ale warto było wpaść na Bartka, pomijając miłe towarzystwo, Bartuś był pyszny
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎