Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

LajboCKowy PaździernikFest 2006

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Shlangbaum
    Senior
    • 03-2005
    • 5828

    LajboCKowy PaździernikFest 2006

    Ponieważ i my powinniśmy jakoś uczcić piwne święto to proponuję tak:

    termin - sobota 7 październik (bo musi być po 5, żeby Titus wrócił, jeżeli MarcinCe albo e-prezesowi wypadnie wtedy robota na sobotę, to proponuję ewentualnie piątek 6 X)

    czas - jeżeli w piątek, to po 18 na pewno, by wszyscy z roboty wrócili (szczególnie powinni się tu wypowiedzieć Bullet, Berdo Cielak - bo oni ostatnio rzadziej czas mają i szkoda by ich było znowu opóścić), jeżeli impreza ma być w sobotę to proponuję zacząć koło 17:00

    miejsce - proponuję Espresso - do miasta wszyscy łatwo dojadą i łatwo z tamtąd każdemu wrócić; ponadto są z nimi jakieś doświadczenia jeżeli chodzi o imprezy forumowiczów

    piwo - punktem najważniejszym ma być oczywiście beczka z 18 litrami Monachijskiego Parufora - na 'dopicie' w knajpie jest jeszcze Smocza i piwa niemieckie

    uczestnicy - poza LajboCKami proponuję zaprosić forumowiczów ze Śląska i Zagłębia, może ktoś wpadnie


    Podział organizacyjny:
    - Shlangbaum ma dostarczyć Parufora z nalewakiem
    - Bahtol obiecał załatwić gaz do naszej beczki
    - e-prezesa bym poprosił o ewentualne załatwienie na ten termin Espresso, chyba, że nie chcesz to sam pójdę ale Ty masz lepsze chody, jeżeli miejsce wam nie odpowiada, to poszukam czegoś innego

    Krakowski Konkurs Piw Domowych !
  • Cez
    Senior
    • 01-2003
    • 1789

    #2
    jest git

    starszego Pana ze Szczecina też zapraszamy
    Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

    Comment

    • Titus_Fox
      Senior
      • 10-2005
      • 400

      #3
      hmmz. Będzie to pewnie niepopularna opinia, ale wolałbym, żeby spożycie piwska ograniczyć do krakowskiej grupy. Nie napiszę, że nie należy kategorycznie nikogo z zewnątrz zapraszać, ale ostatnio staram się ograniczyć altruistyczne zapędy. Jeżeli zatem poświęciwszy surowce czas i pracę tej warce mamy mieć z niej każdy raptem po 3 małe kufelki 0,5 litra, szczerze wolałbym, aby zaproszeni goście wspomogli nas owego wieczoru dodatkową porcją surowca alkoholizującego. Najlepiej oczywiście uznane wyroby własnej produkcji, względnie smakołyki regionalne, do których dostęp Krakusy i okoliczne piwożłopy mają wybitnie ograniczony.

      Comment

      • Shlangbaum
        Senior
        • 03-2005
        • 5828

        #4
        Przerażasz mnie niekiedy Titus Oddam Ci moje dwa kufelki zatem a sam wypiję jeden i to chętnie na spółkę z kimś

        Krakowski Konkurs Piw Domowych !

        Comment

        • MarcinKa
          Senior
          • 02-2005
          • 2729

          #5
          7 pracuję, ale jeśli generalnie będziecie woleli sobotę to jakoś się pozamieniam, w końcu to nie zwykłe spotkanie tylko nadzwyczajne. Uzgadniajcie dalej.
          To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

          Comment

          • iron
            Senior
            • 08-2002
            • 6703

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Titus_Fox
            hmmz. Będzie to pewnie niepopularna opinia, ale wolałbym, żeby spożycie piwska ograniczyć do krakowskiej grupy. Nie napiszę, że nie należy kategorycznie nikogo z zewnątrz zapraszać, ale ostatnio staram się ograniczyć altruistyczne zapędy. Jeżeli zatem poświęciwszy surowce czas i pracę tej warce mamy mieć z niej każdy raptem po 3 małe kufelki 0,5 litra, szczerze wolałbym, aby zaproszeni goście wspomogli nas owego wieczoru dodatkową porcją surowca alkoholizującego. Najlepiej oczywiście uznane wyroby własnej produkcji, względnie smakołyki regionalne, do których dostęp Krakusy i okoliczne piwożłopy mają wybitnie ograniczony.
            To się nazywa krakowska gościnność

            Ale nie obawiaj się, najazd ze stolycy Ci raczej nie grozi
            Last edited by iron; 13-09-2006, 14:40.
            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
            Rock, Honor, Ojczyzna

            Comment

            • Publius
              Member
              • 01-2006
              • 78

              #7
              Odpowiada mi o ile pogoda bedzie dobra, to znaczy uda mi się zleźć z czarnohory.
              Mogę po drodze przywieźć jakiegoś obolona, lvivskie, na Ukrainie bywają dostępne również liczne piwa z Rosji nie mówiąc już o wyrobach wspaniałej gorzelni Nemiroff - ale to już trochę off-topic.
              Pozdrawiam Lajbocków
              A ponadto uważam, że koncerny należy zniszczyć!

              Comment

              • Cez
                Senior
                • 01-2003
                • 1789

                #8
                Publius dobrze kombinujesz
                Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                Comment

                • Shlangbaum
                  Senior
                  • 03-2005
                  • 5828

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
                  To się nazywa krakowska gościnność
                  Nawet mnie nie denerwuj Iron Titus należy do zachłannych jako jedyny z LajboCKów chyba...

                  Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                  Comment

                  • jac_cac
                    Junior
                    • 03-2005
                    • 24

                    #10
                    Jeśli spotkanie będzie w sobotę, to pojawię się na 99%. W piątek mógłbym być dopiero po 20.30.

                    Comment

                    • monne
                      Senior
                      • 02-2006
                      • 914

                      #11
                      Hmmm hmmmm hmmmmm ...
                      .



                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19170

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
                        ...
                        - e-prezesa bym poprosił o ewentualne załatwienie na ten termin Espresso, chyba, że nie chcesz to sam pójdę ale Ty masz lepsze chody, jeżeli miejsce wam nie odpowiada, to poszukam czegoś innego
                        załatwienie takiej opcji kosztuje 200-250 zł a ja już drugiej beczki gratis Smoczej nie dam, bo jej nie mam.

                        Comment

                        • Shlangbaum
                          Senior
                          • 03-2005
                          • 5828

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
                          załatwienie takiej opcji kosztuje 200-250 zł a ja już drugiej beczki gratis Smoczej nie dam, bo jej nie mam.
                          hmm, to szukamy innego lokalu co proponujesz ?

                          pójdę tam i pogadam z szefową jeszcze

                          Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19170

                            #14
                            Odstępne zawsze kosztuje - nie ma nic za darmo! Nie mam pomysłu tak jak nie miałem innego w przypadku spotkania pogiełdowego.

                            Comment

                            • Shlangbaum
                              Senior
                              • 03-2005
                              • 5828

                              #15
                              Zrzuta też nie wchodzi pewnie w grę bo przy njalepszych prognozach, każdy musiałby i tak pewnie z 20 zł wywalić

                              Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎