Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

WPKiW w Chorzowie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    WPKiW w Chorzowie

    Ja wiem, zaraz odezwą się głosy ortodoksów że to Tychy, że to i tamto, że nie warto itd, itp...
    W dniach 15-17.09.2006, w Parku ma miejsce impreza kończąca cykl Biesaid Tyskich.
    Może byśmy się spotkali w sobotę, zobaczyć co też w tym roku w KP wymyślili.
    Dodatkowa informacja - w stroju bawarskim (podobno), piwo roznosić/polewać będzie pewna forumowiczka.
    Ja wybieram się w sobotę po pracy - powinienem być w parku koło 15.00-15.30.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D
  • Maggyk
    Szara Adminiscjencja
    • 05-2004
    • 5615

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
    Ja wiem, zaraz odezwą się głosy ortodoksów że to Tychy, że to i tamto, że nie warto itd, itp...
    W dniach 15-17.09.2006, w Parku ma miejsce impreza kończąca cykl Biesaid Tyskich.
    Może byśmy się spotkali w sobotę, zobaczyć co też w tym roku w KP wymyślili.
    Dodatkowa informacja - w stroju bawarskim (podobno), piwo roznosić/polewać będzie pewna forumowiczka.
    Ja wybieram się w sobotę po pracy - powinienem być w parku koło 15.00-15.30.
    My Cię rozumiemy Adaś - wiemy, że to nie dla piwa tam idziesz, ale dla Monne
    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
    Piwo domowe -
    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

    Reklama w BROWARZE
    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

    Comment

    • adam16
      Senior
      • 02-2001
      • 9865

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk
      My Cię rozumiemy Adaś - wiemy, że to nie dla piwa tam idziesz, ale dla Monne
      No tom jest rozgrzeszon
      Browar Hajduki.
      adam16@browar.biz
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

      Comment

      • Aldach
        Senior
        • 07-2003
        • 1269

        #4
        Kto wie, może się wybierzemy (tzn ja tylko dla Monne, ale nie mówcie Aldonie )

        Comment

        • kiszot
          Senior
          • 08-2001
          • 8081

          #5
          Kto to widział moony w dzień?

          Masówa,nie warto.I po co tam iść?
          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
          So von Natur, Natur in alter Weise,
          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

          Comment

          • monne
            Senior
            • 02-2006
            • 914

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
            Kto to widział moony w dzień?

            Masówa,nie warto.I po co tam iść?


            o Ty Niewdzięczniku!!!! DLA MNIE !!!
            .



            Comment

            • monne
              Senior
              • 02-2006
              • 914

              #7
              A tak serio, to jeśli Ktoś jest chętny przyjść na te biesiadę to Serdecznie Zapraszam do Mojego namiotu , który jeszcze sama nie wiem gdzie stoi , ale już dziś się dowiem i jeśli siły pozwolą to jutro rano podam lokalizację.
              .



              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                #8
                A tak serio to koleżanka Monika od ładnych paaaaru tygodniu nie pofatygowała się na spotkanie we Wrocławiu, znudziliśmy się, co? Tera na Górny Śląsk się przerzuca?
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • ZIOMEK2
                  Gość
                  • 09-2004
                  • 2523

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika monne
                  A tak serio, to jeśli Ktoś jest chętny przyjść na te biesiadę to Serdecznie Zapraszam do Mojego namiotu
                  i ... odpalimy wodną fajkę !

                  Ja chyba przybęde dla jakiegoś tam klimatu, buzi roześmianych " od ucha do ucha " i ...
                  tyskiego piwa bo na ten dzień jest warte grzechu !

                  Uwaga !
                  W dzisiejszym DZ na stronie 13 jest podany pełny program imprezy - " Wielki Finał Tyskie Grand Tour " oraz rozkład jazdy darmowych busów na czas imprezy z miast:
                  Katowice
                  Tychy
                  Piekary Śl.
                  Bytom
                  Mikołów
                  Tarnowskie Góry
                  Dąbrowa Górnicza
                  Ruda Śl.
                  Gliwice
                  Będzin
                  kierunek Stadion Śląski gdzie autobusy kończą darmowy bieg.
                  Odjazdy autobusów z poszczególnych miejscowości o godz. 14, 16.30, 19.00 zaś powroty o godz. 23.50

                  Więcej także:

                  Łączymy pasję i doświadczenie z nowoczesnymi technologiami. Wszystko po to, by móc warzyć tylko najlepsze piwo. Doceniają je miłośnicy złotego trunku w Polsce i za granicą.
                  Last edited by ZIOMEK2; 15-09-2006, 09:13.

                  Comment

                  • adam16
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 9865

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                    A tak serio to koleżanka Monika od ładnych paaaaru tygodniu nie pofatygowała się na spotkanie we Wrocławiu, znudziliśmy się, co? Tera na Górny Śląsk się przerzuca?
                    A bo tu takie fajne ślonskie chopcy som
                    Browar Hajduki.
                    adam16@browar.biz
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                    Comment

                    • kiszot
                      Senior
                      • 08-2001
                      • 8081

                      #11
                      Nie godej tak bo Cyrkonia nic nie zrozumie.
                      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                      So von Natur, Natur in alter Weise,
                      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                      Comment

                      • monne
                        Senior
                        • 02-2006
                        • 914

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                        A tak serio to koleżanka Monika od ładnych paaaaru tygodniu nie pofatygowała się na spotkanie we Wrocławiu, znudziliśmy się, co? Tera na Górny Śląsk się przerzuca?
                        Tjaaaaaaa, ja się spodziewałam prędzej czy później subtelnego komentarza od Marusi , poprawię się Prezesowo prędzej czy później. Póki co wpadaj do Tychów do mojego namiotu.
                        .



                        Comment

                        • monne
                          Senior
                          • 02-2006
                          • 914

                          #13
                          Zatem jeśli nic się nie zmieni to mój namiot jest po lewej stronie od głównego, wielkiego, cyrkowego namiotu. Znak rozpoznawczy: ciemne, długie włosy z grzwyką, wysoka (183 cm ). Mam nadzieję, że mnie znajdziecie . Do zobaczenia!
                          .



                          Comment

                          • adam16
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 9865

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika monne
                            Zatem jeśli nic się nie zmieni to mój namiot jest po lewej stronie od głównego, wielkiego, cyrkowego namiotu.
                            Nic się nie zmieniło
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika monne
                            Znak rozpoznawczy: ciemne, długie włosy z grzwyką, wysoka (183 cm ). Mam nadzieję, że mnie znajdziecie . Do zobaczenia!
                            I tu wszystko się zgadzało... no, no, no... Bawarka Monne... , aż Tyskie lepiej smakowało

                            Obecność swą zaznaczyli: co zrozumiałe - zapracowana Monne, i mniej zapracowani: Aldona z Aldachem, Doodeck z synem i moja skromna osoba. Aldach miał aparat więc niedługo pewnie pojawią się zdjęcia.
                            Last edited by adam16; 16-09-2006, 19:43.
                            Browar Hajduki.
                            adam16@browar.biz
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                            Comment

                            • monne
                              Senior
                              • 02-2006
                              • 914

                              #15
                              Dzięki Adam za raport z wczoraj . Bardzo się cieszę z tego spotkania z Wami, żałuję, że tak krótkiego , ale faktycznie wczoraj z tego biegania nie wiedziałam jak się nazywam. Ludzie szaleli, żeby dostać piwo.
                              Wczoraj przybyła również Joelka z Rzufiem ( czy jak się to tam pisze ), która szczerze wierzyła, że Was jeszcze zastanie.
                              Ja dziś ponownie śmigam. Mam jeszcze mniej sił niż wczoraj i chyba dziś skończymy o 3 rano, bo jak widzę z każdym dniem kończymy później.
                              Co by nie kończyć w ponurym tonie, stwierdzam, że praca na takiej imprezie to "ciekawe" doświadczenie.
                              .



                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎