Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Sylwester 2006 - jakieś forumowe spotkania?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19174

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
    Przepraszam, ale to jest temat o Sylwestrze, nie o Zlocie, stąd moje pytanie, o co właściwie Ci chodzi?
    o nic... skoro nikt nie łapie.
    Jeśli chodzi o Sylwestra - Zbysia rzucił konkretną propozycję jako jedyny, stąd powstał osobny temat.
    i chwała mu za to. wybrałbym się, ale idę spać do trumienki.

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
      o nic... skoro nikt nie łapie.
      Łapie łapie, tylko to nie ten temat. Sprawa Zlotu jest otwarta, póki co nikt się jednak nie kwapi, żeby cokolwiek dograć, zatem jako zwolennik zlotu w Zawierciu masz niebagatelne szanse, ale trzeba je wykorzystać.

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
      i chwała mu za to. wybrałbym się, ale idę spać do trumienki.
      A co, za daleko dla Ciebie?
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23808

        #33
        doprawdy zorganizowanie czegoś zaczyna być coraz mniej przyjemne. wszędzie wietrzy się spiski, podteksty, ukryte działania... bleeee
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
          doprawdy zorganizowanie czegoś zaczyna być coraz mniej przyjemne. wszędzie wietrzy się spiski, podteksty, ukryte działania... bleeee
          Art, zawsze się ktoś znajdzie, co będzie knuł teorie, ja się nie zamierzam tym przejmować, bo jakbym się przejmowała, to niczego bym nie zrobiła. I to samo radzę wszystkim organizatorom czegokolwiek (zresztą, impreza będzie u Zbysi, ja tylko pomagam "knuć") Jesli E-prezes będzie miał dobre chęci, a nie tylko wymagania "pod siebie" to na pewno będzie w stanie zaproponować coś ciekawego, za czym pójdziemy.
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
            nie ukrywasz, że jesteś za zlotem w ok. Czarnkowa... jesteś osobą wpływową i twoje zdanie może przeważyć szalę. zorganizowanie spotkania mającego charakter wybitnie rozrywkowego (a takim jest też zlot) z udziałem większej grupy forumowiczów w bliskich koordynatach czasowych i prestrzennych jednej z opcji przyszłorocznego zlotu sprawi (może sprawić, w moim mniemaniu), że atrakcyjność tej lokalizacji spadnie. czy można jaśniej??
            Hehe Dopiero teraz zrozumiałam, o co chodzi e-prezesowi Sorka, Tomek, wg mnie to taka bzdura, że nawet nie przyszło mi wczoraj do głowy odczytać tego w ten sposób, czyli sugestii, że zrobienie Sylwestra w Częstochowie obniży atrakcyjność Zawiercia jako miejsca Zlotu i szukałam w tym jakiegoś innego sensu No dawno się tak nie uśmiałam
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23808

              #36
              aluzję e-p chwyciłem od razu, ale jej absurdalność zatkała mnie tak szybko że udało mi się tylko wydusić z siebie to co zamieściłem w poście #630620
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                aluzję e-p chwyciłem od razu, ale jej absurdalność zatkała mnie
                No właśnie ta absurdalność nie pozwoliła mi po pierwszym czytaniu w ogóle przyjęcie przekazu do wiadomości W mózgu nastąpiła blokada, jak na matury Giertycha
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19174

                  #38
                  to co dla jednych jest absurdalne, dla innych nie. Częstochowa jest na tyle blisko, że pewnie mógłbym się pojawić... tylko czy ktoś chce?
                  a już serio... nie wybiegam tak daleko w przyszłość. nie wiem czy będę miał jeszcze wtedy pracę a jeśli ją będę miał to nie wiem czy nie będę w ten dzień pracował.

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    #39
                    W każdym razie, żeby rozwiać Twoje wątpliwości - oczywiście, że chcemy Cię zobaczyć, a Sylwek to impra kameralna w porównaniu ze zlotem i absolutnie nie obniża atrakcyjności niczego, co się odbędzie 9 miesięcy później
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19174

                      #40
                      pierwsza część była żartem, co jak widać niektórzy nie załapali. druga część na serio. postów mam tyle, że nie muszę sztucznie ich nabijać. jest to forum dyskusyjne i jak na każdym forum dyskusyjnym jest to mój głos w dyskusji.

                      Comment

                      • Ahumba
                        Senior
                        • 05-2001
                        • 8962

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
                        pierwsza część była żartem, co jak widać niektórzy nie załapali. druga część na serio. postów mam tyle, że nie muszę sztucznie ich nabijać. jest to forum dyskusyjne i jak na każdym forum dyskusyjnym jest to mój głos w dyskusji.
                        Dziwne poczucie humoru, tym bardziej, że nikt od jakiegoś czasu tych "żartów" nie łapie.
                        Bardziej to wygląda na jątrzenie.
                        Last edited by Ahumba; 05-11-2006, 11:19.
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19174

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
                          Dziwne poczucie humoru, tym bardziej, że nikt od jakiegoś czasu tych "żartów" nie łapie.
                          no i znów mi się dostało. poczucie humoru jest sprawą indywidualną i nieukrywam, że zwykle nie śmieszy mnie to co innych i vice versa. co mam na to poradzić?
                          Bardziej to wygląda na jątrzenie.
                          przykro mi to słyszeć, bo nie było takich intencji z mojej strony.
                          to chyba zrozumiałe, że bardziej mi odpowiada lokalizacja zlotu w bliższych mnie rejonach, choć piwa czarnkowskie lubię. sugestia sylwka w Krakowie wynikała z zapytania Marusi z pierwszego posta i tego, że dawno nie widziałem niektórych forumowiczów.

                          Comment

                          • Shlangbaum
                            Senior
                            • 03-2005
                            • 5828

                            #43
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
                            Bardziej to wygląda na jątrzenie.
                            O kurde Ja wiem, że e-prezes jest specyficznym człowiekiem i może nie z każdym się potrafi dogadać ale do królowej nędzy: przecież znacie się z forum tyle lat, więc jak możecie się nawzajem podejrzewać o takie rzeczy !

                            Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                            Comment

                            • JAckson
                              Senior
                              • 05-2004
                              • 6122

                              #44
                              Z pewnych żródeł wiem, że istnieje dokładny plan spotkań okołoforumowych na najbliższe 5 lat. Wszystkie te zaplanowane imprezy omijają Kraków i okolice więc nie widzę sensu pisania o jakiś intrygach, czy jątrzeniu
                              MM961
                              4:-)

                              Comment

                              • żąleną
                                Sojowe Oddziały Bojowe
                                • 01-2002
                                • 13239

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
                                Z pewnych żródeł wiem, że istnieje dokładny plan spotkań okołoforumowych na najbliższe 5 lat.
                                Protokoły mędrców forum

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎