Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2015.09.11-13 - XIV Wielki Zlot Forumowiczów - [Karpicko] - drezyny

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wiejas
    Junior
    • 01-2013
    • 5

    #46
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgroza Wyświetlenie odpowiedzi
    Chciałbym zorganizować przejazd drezynowy w ramach Wielkiego Zlotu.
    Wyraziliście entuzjazm - jest i plan.

    - po zwiedzaniu browaru (wstępnie - sobota 11.00) jedziemy autobusem na stację Ujazd
    - tam wypożyczamy drezyny od GKD i jedziemy do Grodziska albo do Piastowa (1,5 - 2 h)
    - wracamy do Grodziska/Wolsztyna też autobusem.

    Koszt od osoby wynosi 20 zł (cennikowo) plus zrzuta na autobus w wysokości 150 zł. Zapisy na drezyny proszę zgłaszać w tym wątku.
    Oczywiście zgłaszają się;
    Wiejas
    Wiejasowa

    Comment

    • zgroza
      Senior
      • 03-2008
      • 3597

      #47
      Serdeczne podziękowania do wszystkich współmachających bądź też współmaluchujących!
      Attached Files
      Lotna ekspozytura browaru

      Też Was kocham.

      Comment

      • dadek
        Senior
        • 09-2005
        • 4566

        #48
        Ja też dziękuję, fajnie się machało, szkoda że niektórzy spuchli i nie dojechaliśmy aż do Kościana. A rozmaitego pożywienia po drodze było w bród:P. A na następnym zlocie (tym co odwołany będzie niewątpliwie) zgroza częstuje nalewką z czarnego bzu:P.
        Last edited by dadek; 15-09-2015, 01:54.

        Comment

        • bury_wilk
          Senior
          • 01-2004
          • 2655

          #49
          Razem, razem, razem...

          Lubię kiedy się zieleni
          Lubię jak się piwo pieni...

          ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

          Comment

          • Pancernik
            Senior
            • 09-2005
            • 9733

            #50
            Z racji szynowego podjarania w niedzielny ranek, gdy już elektronika wykazała magiczne 0,0%o, bryknąłem do parowozowni. I tu mam pytanie do fachowego koleżeństwa, bo "czeski jestem".
            Zarówno Gringo, który dokonał wizji lokalnej w piątek przed zlotem, jak i szanowny pan dyspozytor w parowozowni zeznali, że "Pięknej Heleny" niet, bo pojechała na galę do Jaworzyny.
            No, trudno... Nie można mieć wszystkiego... Tyle, że na jakimś-tam torze stał wieeeelki parowóz Pm36-2 z tabliczką z napisem "Piękna Helena"... Widziałem ją, czy jej nie widziałem...???
            Attached Files

            Comment

            • vietnam
              Senior
              • 05-2011
              • 117

              #51
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
              (...) szkoda że niektórzy spuchli(...)
              O mnie piszesz ? Dałem z siebie wszystko na 120% , to w końcu spuchłem.
              Przynajmniej innym pompowało się lekko :-)
              A mogłem na początku spytać czy pchamy i ciągniemy, czy tylko pchanie jest pracą ;-)
              I tak było zaje.. fajnie.
              P.S. następnym razem przydał by się do pomocy jakiś "czarny bez"

              Comment

              • Gringo
                Senior
                • 07-2007
                • 2151

                #52
                A dotykałeś kotła czy jest jeszcze ciepły ?
                Zgroza cos mówił że na gali jej też nie było tylko ma planową rewizję, więc ciekawe gdzie była. Dadek, czyżbyśmy przeoczyli ? Chyba że była w Jaworzynie "na zimno".

                Comment

                • slavoy
                  Senior
                  • 10-2001
                  • 5052

                  #53
                  Helena stoi od długiego czasu zimna (od 2012?), obecnie na dworze, pomiędzy innymi nierozpalanymi maszynami w Wolsztynie. Z tego co pamiętam, to ma nieważną rewizję kotła.
                  Dick Laurent is dead.

                  Comment

                  • Pancernik
                    Senior
                    • 09-2005
                    • 9733

                    #54
                    Gdzieżbym śmiał dotykać kotła "Pięknej Heleny"...?
                    Jako "kolejowy lajkonik" w ogóle o tym nie pomyślałem .

                    Comment

                    • sergioP
                      • 09-2005
                      • 1261

                      #55
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sergioP Wyświetlenie odpowiedzi
                      ..a zresztą "spalinówki" są dla mięczaków
                      Tak! Przyznaję!
                      W sobotnie zlotowe południe po kilku minutach dymania okazałem się mięczakiem
                      - Wiesz Luciu, co ci powiem?
                      - ???
                      - ...napiłbym się piwa.

                      ------------------------------------------
                      Dzień dobry panu.
                      Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

                      Comment

                      • dadek
                        Senior
                        • 09-2005
                        • 4566

                        #56
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                        Z racji szynowego podjarania w niedzielny ranek, gdy już elektronika wykazała magiczne 0,0%o, bryknąłem do parowozowni. I tu mam pytanie do fachowego koleżeństwa, bo "czeski jestem".
                        Zarówno Gringo, który dokonał wizji lokalnej w piątek przed zlotem, jak i szanowny pan dyspozytor w parowozowni zeznali, że "Pięknej Heleny" niet, bo pojechała na galę do Jaworzyny.
                        No, trudno... Nie można mieć wszystkiego... Tyle, że na jakimś-tam torze stał wieeeelki parowóz Pm36-2 z tabliczką z napisem "Piękna Helena"... Widziałem ją, czy jej nie widziałem...???
                        Widziałeś, widziałeś, nigdzie nie mogła pojechać o własnych siłach - rewizja nie zrobiona... A dyspozytor jest znany z tego, że nie lubi ciekawskich z aparatami...

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo Wyświetlenie odpowiedzi
                        A dotykałeś kotła czy jest jeszcze ciepły ?
                        Zgroza cos mówił że na gali jej też nie było tylko ma planową rewizję, więc ciekawe gdzie była. Dadek, czyżbyśmy przeoczyli ? Chyba że była w Jaworzynie "na zimno".
                        Helena jest tylko jedna więc chyba rzeczywiście przeoczyliśmy, stała najwyraźniej w torze najbliżej dyspozytury a myśmy przeszli wkoło obrotnicy. Do Jaworzyny miał jechać Ol49-69 i tak się stało.
                        Last edited by dadek; 16-09-2015, 02:45.

                        Comment

                        • Pancernik
                          Senior
                          • 09-2005
                          • 9733

                          #57
                          Dzięki, uspokoiłeś mnie.
                          Zaliczone dwie damskie atrakcje szynowe: "Stuletnia Ela" i "Piękna Helena" .

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎