Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2019.09.06-08 - XVIII Zlot Browar.biz - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sredstvom
    Senior
    • 10-2015
    • 362

    A pamietasz chociaz, skad ja masz?
    Czy napija sie panowie piweczka?

    Comment

    • zgoda
      Senior
      • 05-2005
      • 3516

      Oczywiście, sam ją przywiozłem.

      Wysłane z mojego motorola one power przy użyciu Tapatalka
      Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

      Comment

      • MarcinKa
        Senior
        • 02-2005
        • 2729

        Jeśli ktoś zainteresowany jest zdjęciami ze zlotu, to proszę o informacją na PW, prześlę linka.
        To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

        Comment

        • zgoda
          Senior
          • 05-2005
          • 3516

          Wzgardziliście moim wędzonym stoutem we wrześniu i tyle wam powiem, że możecie sobie tera w brodę pluć, bo jest to petarda. Zajebiste piweczko, wasze zdarowie.
          Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

          Comment

          • fidoangel
            Senior
            • 07-2005
            • 3489

            Zlotowe sam pijesz , przecie o tej porze Mini Zloty bywał ogłaszane
            "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

            Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

            Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
            Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
            Sprawdź >>>Przewodnik<<<

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23782

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgoda Wyświetlenie odpowiedzi
              Wzgardziliście moim wędzonym stoutem we wrześniu i tyle wam powiem, że możecie sobie tera w brodę pluć, bo jest to petarda. Zajebiste piweczko, wasze zdarowie.
              Ty jesteś stary "chachmenciarz", beczka zniknęła zanim ją zdążyliśmy podłączyć
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • fidoangel
                Senior
                • 07-2005
                • 3489

                Artur, a może dej mu banana za takie numery bo jak to tak można takie kalumnie rzucać na kwiat betonu.biz!!!!!!!
                "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                Comment

                • Pancernik
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 9729

                  Uff..., dobrze, że tym razem musiałem wyjechać w sobotę rano, bo jeszcze byłoby na mnie

                  Comment

                  • zgoda
                    Senior
                    • 05-2005
                    • 3516

                    Kwiat betonu to jest bardzo dobre określenie. Pszeczkolaki a nie pijaki. Dwa dni stało i szła multiwitamina a nie normalne piwo.

                    Już nie wspomnę że normalnego piwa nie było i musiałem sześciopak Zubra odpalić.

                    No ale pani Maria się wymiksowała z biznesu i w tym roku może być mniej tych mętnych soczków multiwitaminowych oraz stoutów z ciastkami. Pozostaję przy nadziei.
                    Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                    Comment

                    • sredstvom
                      Senior
                      • 10-2015
                      • 362

                      A jesli ja nie bylem na zlocie, to tez jestem wyklety, czy moge ryja podstawic pod zrodelko?
                      Czy napija sie panowie piweczka?

                      Comment

                      • JAQBA
                        Senior
                        • 08-2006
                        • 1351

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sredstvom Wyświetlenie odpowiedzi
                        A jesli ja nie bylem na zlocie, to tez jestem wyklety, czy moge ryja podstawic pod zrodelko?
                        A kto bogatemu zabromi

                        Comment

                        • sergioP
                          • 09-2005
                          • 1261

                          Gdyby ktoś zapomniał, że tam był
                          https://www.browar.biz/forum/showthr...10#post1371210
                          - Wiesz Luciu, co ci powiem?
                          - ???
                          - ...napiłbym się piwa.

                          ------------------------------------------
                          Dzień dobry panu.
                          Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎