Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2021.09.10-12 - XX Zlot Browar.biz - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MarcinKa
    Senior
    • 02-2005
    • 2729

    Ruszam, do zobaczenia w Karczmiskach.
    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23782

      Bawcie się dobrze, wypijcie kufel za nieobecnych
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • MarcinKa
        Senior
        • 02-2005
        • 2729

        Dzięki wszystkim za dobrą zabawę. Chyba najgorętszy mój zlot (w ciągu dni). Miejsce ciekawe.
        Do zobaczenia za rok.
        To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

        Comment


        • Krakus
          Krakus commented
          Editing a comment
          Ja też dziękuję za fajną, piwną imprezę i do zobaczenia za rok.
      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19159

        Tak jak już było powiedziane w niedzielę, gdy rozjechało się większość piwowarów i gości Piłata, a pozostali tylko browar.bizony - fajna sama impreza główna i dobre miejsce. Ale zlot nudny jak zawsze
        Last edited by e-prezes; 13-09-2021, 09:22.

        Comment

        • JAckson
          Senior
          • 05-2004
          • 6122

          W ramach Zlotu odbyła się wycieczka, mająca na celu rozpoznanie Kazimierza D.
          Szczególne podziękowania dla Jurando__fila za detaliczną rozpiskę, planning i podwózkę
          MM961
          4:-)

          Comment

          • Maremali
            Senior
            • 05-2002
            • 1953

            Nie liczyłem ile razy usłyszałem tekst w stylu "to jeszcze to działa?" Nie wiem kto jeszcze na browar zagląda, ale większość imprezowiczów traktowała nas jak relikt z przeszłości. Ale i tak warto było znowu zobaczyć Wasze pijackie mordy. To pisałem ja dziadek borowy czy też żołędny już nie pamiętam. Do zobaczyska następnym razem
            Last edited by Maremali; 13-09-2021, 22:48.
            http://maremali.web-album.org/

            Comment

            • Maremali
              Senior
              • 05-2002
              • 1953

              I jeszcze jedno spać między Piecią a Pepkiem niezapomniane wrażenie - akustyka przednia , ale to pikuś jaką miejscówkę znalazł sobie gostek, który spał podczas dj-party w namiocie głównym przyznać trzeba ten to miał kamienny sen - nic tylko pozazdrościć.
              http://maremali.web-album.org/

              Comment

              • Wiktoria
                Senior
                • 07-2003
                • 796

                Ja również chciałabym podziękować: Organizatorom za organizację, Właścicielowi miejscówki za imprezę (pewnie i tak tego nie przeczyta), Całej Ekipie za towarzystwo, wszystkim Dobrym Ludziom za piwa, Jacksonowi i Slavoyowi - za przewroty razem z ławką, Pepkowi - za poranną kawę, Jacksonowi dodatkowo za to, że nas dowiózł całych i zdrowych w obie strony, [dwóm didżejom nie wiem, czy dziękować ].
                .... a dziadki były leśne

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎