Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2007.09.07-09: VI Wielki Zlot Forumowiczów - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iron
    Senior
    • 08-2002
    • 6703

    Może dlatego E-prezesie, że nie byłeś (o ile mnie pamięć nie myli) na żadnym zlocie, a zacząłeś jątrzyć w tym temacie

    I nie mów mi, że chodzi Ci o lokalizację blisko Twojego miejsca zamieszkania, bo w temacie o Giełdzie Grodziskiej pisałeś, że rozważasz przyjechanie na Nią, a przeca Grodzisk Wielkopolski nie leży blisko Krakowa...

    To tylko tak w ramach niemożliwości powstrzymania się

    A żeby być choć trochę na temat, to ankieta jest wg mnie konieczna.
    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
    Rock, Honor, Ojczyzna

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19169

      ale lepiej do niego dojechać niż do Zwierzyńca. jak sprawdziłem jaki tam jest dojazd to furmanką do Szczecina bym szybciej zajechał

      Comment

      • iron
        Senior
        • 08-2002
        • 6703

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
        ale lepiej do niego dojechać niż do Zwierzyńca. jak sprawdziłem jaki tam jest dojazd to furmanką do Szczecina bym szybciej zajechał
        Jak komuś zależy to i furmanką dwa dni będzie jechał, a jak nie, to .... będzie szukał kwadratowych jajec
        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
        Rock, Honor, Ojczyzna

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19169

          Pracowałem 3 lata na koleji w ciągłych delegacjach, będąc gościem w domu na kilkanaście godzin, spędzając sporo czasu w pociągach i nie mam ochoty tłuc się gdzieś na jakieś zadupie. Na ten zlot jak i na poprzedni po prostu nie miałem jak jechać. Zresztą przecież i tak lepiej wiecie, bo byliście na zlocie to o czym dyskutować.

          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
            Zresztą przecież i tak lepiej wiecie, bo byliście na zlocie to o czym dyskutować.
            No właśnie, wiemy, że wszędzie da się dojechać
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • iron
              Senior
              • 08-2002
              • 6703

              No chyba faktycznie nie mamy o czym dyskutować...
              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
              Rock, Honor, Ojczyzna

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19169

                Wyrosłem z takiej partyzantki! Co nie oznacza, że nie będę chciał być na następnym zlocie. Ciekawe czy nowy pracodawca wyrazi zgodę na mój pobyt "na jakimś zlocie brow...czego?"

                Comment

                • Maggyk
                  Szara Adminiscjencja
                  • 05-2004
                  • 5615

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
                  Wyrosłem z takiej partyzantki! Co nie oznacza, że nie będę chciał być na następnym zlocie. Ciekawe czy nowy pracodawca wyrazi zgodę na mój pobyt "na jakimś zlocie brow...czego?"
                  Masz prawie rok żeby go uświadomić i przekonać chociażby do domowego piwowarstwa. A wtedy pojedziecie razem
                  Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                  Piwo domowe -
                  Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                  Reklama w BROWARZE
                  PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                  Comment

                  • Seta
                    Piję piwo
                    • 10-2002
                    • 6964

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
                    Ciekawe czy nowy pracodawca wyrazi zgodę na mój pobyt "na jakimś zlocie brow...czego?"
                    Mój pracodawca zrozumiał - nie wchodziłem w szczegóły - powiedziałem, że jadę na zlot "piwoszy" i potrzebuję urlopu. Z doświadczenia wiem, że jeśli wpoisz mu, że piwo i/lub birofilistyka jest Twoją pasją, to się zgodzi. Chyba, że to jakiś palant...
                    Dobry "manager" ceni sobie ludzi z pasją, którzy mają jakiś cel poza pracą, do czegoś dążą...
                    Tylko sprzedaj to dobrze...
                    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19169

                      jak będzie na Warmii lub na Mazurach to będzie mi trudno przekonać nawet siebie.

                      Comment

                      • garfunkel
                        Senior
                        • 04-2005
                        • 1068

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
                        - Zawiercie (piwo niezłe, choć może być problem z noclegiem - linki Garfunkela)
                        Linki Garfunkela ...no wiem przecież, ze kosztowne to miejsce na pierwszy rzut oka( bo można sie dogadać), ale miejsc noclegowych jest tam dużo więcej , odludnych też . Te linki były tak na szybko, żeby się można było zorientować, czy jest tam odpowiednio nudno .

                        Comment

                        • Małażonka
                          Senior
                          • 03-2003
                          • 4602

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
                          Wyrosłem z takiej partyzantki! (...)
                          Ojejku, E-prezesie - Ty się w ekspresowym tempie starzejesz...
                          Niedługo powiesz wszystkim w Krakowie, żeby na Ciebie nie liczyli, bo lokal w którym się spotykają - znajduje się stanowczo za daleko od Twojego domu. A z jazdy środkami komunikacji miejskiej to Ty wyrosłeś...
                          Jeśli wyrosłeś z partyzantki typu dłuższe podróże pociągiem, to czy czasem nie wyrosłeś również z partyzantki pt. noclegi w domkach z dykty i piwo od rana do wieczora.... Zastanów się nad tym..

                          Comment

                          • Shlangbaum
                            Senior
                            • 03-2005
                            • 5828

                            A może zejdziecie już z e-prezesa bo się to nudne robi

                            Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19169

                              Po prostu wolałbym wydać te 200 zł na coś co będzie bardziej, użyteczne i sprzyda mi się bardziej. I tak wydaję za dużo na piwo... Nie ma co więcej bić piany. Mam zlot w planie a co z tego wyjdzie będzie zależeć od kaprysu chwili. Urodziłem się za 5 min. 24 i tak żyję

                              Comment

                              • Małażonka
                                Senior
                                • 03-2003
                                • 4602

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
                                A może zejdziecie już z e-prezesa bo się to nudne robi
                                Oj, Shlangbaum - wszystko w normie: Zloty są nudne, my jesteśmy nudni, i ogólnie jest nudno!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎