Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

IX Wielki Zlot Forumowiczów - giełda piwna

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Seta
    Piję piwo
    • 10-2002
    • 6964

    #31
    Dobra, dzwoniłem. Szczyrzyc będzie. Na 100% 12'tka. Może 14'tka i Miodowe, ale prawdopodobnie tylko w PET, bo nie każdy butelkują. Nie gwarantuję, chyba, że wezmę swoją kapslownicę...

    Proszę chętnych o info na PW:
    - Ile chcecie, co chcecie (np "2x 12*i jak będzie 1x Miodowe"),
    - Co w zamian. Standardy mnie raczej nie interesują, bo mam na miejscu, a po drodze wstąpimy pewnie do krakowskiej "Marii". Może być zwrot kasy, o ile nie chodzi o hurtowe ilości.
    Last edited by Seta; 03-09-2010, 11:48.
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23807

      #32
      Czy ktoś z Trójmiasta może zakupić toto orzechowe:

      w tym dziale możesz zamieszczać informacje np. o imprezach muzycznych czy też innych, które poza aspektem konsumpcyjnym nie są związane bezpośrednio z piwem


      (dla wszystkich do spróbowania )
      Last edited by ART; 03-09-2010, 14:57.
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        #33
        O właśnie miałam to napisać.
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • slavoy
          Senior
          • 10-2001
          • 5052

          #34
          Jestem w stanie przytargać następujące wędzonki:
          Goeller (Zeil am Main)
          Brauerei Norbert Fischer (Höchstadt an der Aisch)
          Rittmayer (Hallerndorf) <- Rauchbier oraz Smokey George na słodzie whisky.
          Poza tym "standardowa" Schlenkerla Maerzen i czeski Nakouřený Švihák z Eggenberga (Krumlov).
          Niemce po 7PLN, Czech za piątaka.

          Proszę o szybkie zgłoszenia, najpóźniej do poniedziałku do południa, a najlepiej do 20-ej jutro (niedziela).
          Last edited by slavoy; 05-09-2010, 00:00.
          Dick Laurent is dead.

          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
            Czy ktoś z Trójmiasta może zakupić toto orzechowe:

            w tym dziale możesz zamieszczać informacje np. o imprezach muzycznych czy też innych, które poza aspektem konsumpcyjnym nie są związane bezpośrednio z piwem


            (dla wszystkich do spróbowania )
            A ja podbijam to, Abernacka, pliizzzz
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • abernacka
              Senior
              • 12-2003
              • 10838

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
              A ja podbijam to, Abernacka, pliizzzz
              Ania wracając z pracy wstąpiła w piątek na kiermasz i tylko dla tego mamy te piwo. Niestety nawet z największą chęcią nie damy rady zajechać dziś na ten jarmark.
              Piwna turystyka według abernackiego

              Comment

              • Małażonka
                Senior
                • 03-2003
                • 4602

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
                Jestem w stanie przytargać następujące wędzonki:
                Goeller (Zeil am Main)
                Brauerei Norbert Fischer (Höchstadt an der Aisch)
                Rittmayer (Hallerndorf) <- Rauchbier oraz Smokey George na słodzie whisky.
                Poza tym "standardowa" Schlenkerla Maerzen i czeski Nakouřený Švihák z Eggenberga (Krumlov).
                Niemce po 7PLN, Czech za piątaka.

                Proszę o szybkie zgłoszenia, najpóźniej do poniedziałku do południa, a najlepiej do 20-ej jutro (niedziela).
                To my poprosimy to: Brauerei Norbert Fischer i te: Rauchbier oraz Smokey George na słodzie whisky, jak się da, to razy dwa.

                Comment

                • abernacka
                  Senior
                  • 12-2003
                  • 10838

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka Wyświetlenie odpowiedzi
                  To my poprosimy to: Brauerei Norbert Fischer (...).
                  Wybacz, że się wtrącę. Ale to jest najgorszy z najgorszych wyborów.
                  Piwna turystyka według abernackiego

                  Comment

                  • abernacka
                    Senior
                    • 12-2003
                    • 10838

                    #39
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                    Wybacz, że się wtrącę. Ale to jest najgorszy z najgorszych wyborów.
                    Przepraszam najmocniej, Slavoy mnie zmylił. Zasugerowałem się miejscowością, która jest błędna. Brauerei Fischer działa w Greuth.
                    Piwna turystyka według abernackiego

                    Comment

                    • Promil03
                      Senior
                      • 10-2007
                      • 2833

                      #40
                      Wspólnie z Jasiem_Piwoszem i silvianem planujemy przywieźć na Zlot nowe piwa z Zawiercia.
                      I tutaj moja (nasza) prośba. Proszę o określenie się ile mniej więcej sztuk ze smaku mamy przytachać?
                      Przypominam, że są dostępne 4 nowe piwa: Jasne, Bursztynowe, Miodowe i Czekoladowe.

                      Comment

                      • centon
                        † 2017 Piwosz w Raju
                        • 03-2004
                        • 575

                        #41
                        ghętnie po jednym bym prztulił
                        Zbieram etykiety i podstawki z ciężarówkami, karty telefoniczne z motywem piwnym ,podstawki guinness oraz birofilia związane z browarem warszawskim.
                        Ktokolwiek chciałby pomóc w powiększaniu zbioru proszę o kontakt.


                        https://picasaweb.google.com/115486805717439828103

                        Comment

                        • Maggyk
                          Szara Adminiscjencja
                          • 05-2004
                          • 5615

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Wspólnie z Jasiem_Piwoszem i silvianem planujemy przywieźć na Zlot nowe piwa z Zawiercia.
                          I tutaj moja (nasza) prośba. Proszę o określenie się ile mniej więcej sztuk ze smaku mamy przytachać?
                          Przypominam, że są dostępne 4 nowe piwa: Jasne, Bursztynowe, Miodowe i Czekoladowe.
                          Ja poproszę po dwa z każdego (jak będzie mało chętnych to po trzy).
                          Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                          Piwo domowe -
                          Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                          Reklama w BROWARZE
                          PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                          Comment

                          • Seta
                            Piję piwo
                            • 10-2002
                            • 6964

                            #43
                            Ja podobnie jak Maggyk.
                            Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                            Comment

                            • centon
                              † 2017 Piwosz w Raju
                              • 03-2004
                              • 575

                              #44
                              Przepraszam za byki we wczorajszym poście
                              Ponawiam prośbę poproszę po 1 a jak się uda to po 2 każdego rodzaju.
                              Zbieram etykiety i podstawki z ciężarówkami, karty telefoniczne z motywem piwnym ,podstawki guinness oraz birofilia związane z browarem warszawskim.
                              Ktokolwiek chciałby pomóc w powiększaniu zbioru proszę o kontakt.


                              https://picasaweb.google.com/115486805717439828103

                              Comment

                              • Marusia
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 20211

                                #45
                                Dla mnie podobnie jak koleżeństwu powyżej
                                www.warsztatpiwowarski.pl
                                www.festiwaldobregopiwa.pl

                                www.wrowar.com.pl



                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎