Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2011.09.09-11 - X Wielki Zlot Forumowiczów [Olsztyn] - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • slavoy
    Senior
    • 10-2001
    • 5052

    A gdzieee będzieee zlooooot?




    Za odpowiedź "Olsztyn" tydzień w karcerze ;-)
    Dick Laurent is dead.

    Comment

    • Maggyk
      Szara Adminiscjencja
      • 05-2004
      • 5615

      Zlot będzie gdzieś w Polsce Jak ktoś ma zna jakiś fajny ośrodek na około 100 osób niedaleko Olsztyna (do 30 km) niech da znać. My ostatnio mamy problem nawet z podrapaniem się - a jutro wyjazd na "piwny wypoczynek".
      Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
      Piwo domowe -
      Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

      Reklama w BROWARZE
      PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

      Comment

      • Maremali
        Senior
        • 05-2002
        • 1953

        Proponuję ośrodek http://www.kikity.com.pl/ trochę dalej niż 30km od Olsztyna, ale oferują również wynajęcie autobusu. Ceny noclegów i posiłków dość przystępne oraz dobra baza sprzętu wodnego. Nie wiem jak teraz ale kilkanaście lat temu w tym ośrodku można było również rozbić swój namiot jakby brakło miejsc w pokojach.
        http://maremali.web-album.org/

        Comment

        • fuliano
          Senior
          • 07-2010
          • 1825

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maremali Wyświetlenie odpowiedzi
          Proponuję ośrodek http://www.kikity.com.pl/ trochę dalej niż 30km od Olsztyna, ale oferują również wynajęcie autobusu. Ceny noclegów i posiłków dość przystępne oraz dobra baza sprzętu wodnego. Nie wiem jak teraz ale kilkanaście lat temu w tym ośrodku można było również rozbić swój namiot jakby brakło miejsc w pokojach.
          he he...
          "Ośrodek jest jednostką budżetową ukierunkowaną na potrzeby funkcjonariuszy i pracowników cywilnych więziennictwa. Jego podstawowym zadaniem statutowym jest organizacja procesu szkolenia i doskonalenia zawodowego funkcjonariuszy i pracowników Służby Więziennej oraz pracowników resortu sprawiedliwości."

          pozamykają nas wszyskich jak leci

          Comment

          • Pancernik
            Senior
            • 09-2005
            • 9733

            Otvirak coś ostatnio pisał o motywach więziennych, ale nie wiem, czy aż tak by się identyfikował...

            Mój dzieciak w wakacje będzie tu: www.okwjakubowo.com.pl, na oko wygląda nieźle..., nie wiem tylko, czy tolerują piwoszy...

            Comment

            • Cyrkonia
              Senior
              • 10-2001
              • 1936

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maremali Wyświetlenie odpowiedzi
              Proponuję ośrodek http://www.kikity.com.pl/ trochę dalej niż 30km od Olsztyna, ale oferują również wynajęcie autobusu. Ceny noclegów i posiłków dość przystępne oraz dobra baza sprzętu wodnego. Nie wiem jak teraz ale kilkanaście lat temu w tym ośrodku można było również rozbić swój namiot jakby brakło miejsc w pokojach.
              No to wybuchowe miejsce wybrałeś. Jak chcesz się rozerwać to idealne miejsce
              Lokalne lasy są co jakiś czas zamykane, bo niewybuchów jest tam więcej niż grzybów ....

              Osobiście - paskudny dojazd do Kikit.
              Dajcie mi jeszcze tydzień na uporządkowanie swoich spraw i postaram się coś dobrego znaleźć.
              www.stat-gra.pl

              Comment

              • pirackamuza
                Senior
                • 12-2004
                • 1903

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cyrkonia Wyświetlenie odpowiedzi
                Dajcie mi jeszcze tydzień na uporządkowanie swoich spraw i postaram się coś dobrego znaleźć.
                Czas minął !!!
                Toruń przeprasza za Radio Maryja
                www.bobofruty.pl

                Comment

                • Cyrkonia
                  Senior
                  • 10-2001
                  • 1936

                  poszukiwania w trakcie
                  na razie znalazłam coś takiego www.waszeta.pl
                  jest jeszcze kilka innych ale ........... od poniedziałku razem z Banderasem zaczniemy działać poważniej
                  www.stat-gra.pl

                  Comment

                  • lisiewski
                    Senior
                    • 12-2009
                    • 459

                    Sprawdzone: http://www.wdwwarmia.com.pl/baza.html
                    Polecam "Pawilon kolonijny" - ekstremalne przeżycia gwarantowane.

                    Comment

                    • Pancernik
                      Senior
                      • 09-2005
                      • 9733

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cyrkonia Wyświetlenie odpowiedzi
                      poszukiwania w trakcie
                      na razie znalazłam coś takiego www.waszeta.pl
                      Kilkanaście lat temu poważnie się tam skonfliktowałem z tzw. komendantem ośrodka (wtedy podlegało to-to pod MSW ), ale może się już personalnie pozmieniało (wtedy wiało gomułkowszczyzną...).

                      Comment

                      • pirackamuza
                        Senior
                        • 12-2004
                        • 1903

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                        Kilkanaście lat temu poważnie się tam skonfliktowałem z tzw. komendantem ośrodka (wtedy podlegało to-to pod MSW ), ale może się już personalnie pozmieniało (wtedy wiało gomułkowszczyzną...).
                        Zapuść wąsy i brodę - może Cię nie rozpozna...
                        Toruń przeprasza za Radio Maryja
                        www.bobofruty.pl

                        Comment

                        • Cyrkonia
                          Senior
                          • 10-2001
                          • 1936

                          w poniedziałek dostanę wycenę wynajęcia ośrodka i wtedy Art zadecyduje. czy pasuje. Na razie niczego nie zdradzam. Ale może to byłby pierwszy zlot gdzie nie trzeba kilometrów przemierzać pieszo, by dotrzeć do ośrodka itp.
                          www.stat-gra.pl

                          Comment

                          • Rycho_128
                            Senior
                            • 03-2007
                            • 1039

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cyrkonia Wyświetlenie odpowiedzi
                            Ale może to byłby pierwszy zlot gdzie nie trzeba kilometrów przemierzać pieszo, by dotrzeć do ośrodka itp.
                            W Lwówku nie byłem to nie wiem, ale w Przywidzu było no, góra kilkaset metrów od PKS No, ale to itp. może być ciekawe...
                            Last edited by Rycho_128; 17-07-2011, 08:48.
                            Gdański Browar WaRy
                            Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
                            Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

                            Comment

                            • Piecia
                              Senior
                              • 02-2002
                              • 3307

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rycho_128 Wyświetlenie odpowiedzi
                              W Lwówku nie byłem to nie wiem, ale w Przywidzu było no, góra kilkaset metrów od PKS No, ale to itp. może być ciekawe...
                              Aj z tym PKSem to dojeżdża wszędzie!
                              Koniec i bomba,
                              Kto nie pije ten trąba !!!
                              __________________________
                              piję bo lubię!

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎