Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2011.09.09-11 - X Wielki Zlot Forumowiczów [Olsztyn] - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mason
    Senior
    • 02-2010
    • 3280

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sergioP Wyświetlenie odpowiedzi
    Zarost jest przereklamowany.
    Zrób się na łyso
    Czym grozi łysina:


    A jakie są korzyści z brody:
    Polskie napisy dodane do filmu http://www.youtube.com/watch?v=15S0g8pG6HUzrobionego przez http://www.youtube.com/user/jonlajoie




    A do brody polecamy wąsy, na których osadza się piana z piwa
    JEDNO PIVKO NEVADI!

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9735

      Po krótkim namyśle chyba wystylizuję się na czeskiego hokeistę: na górze przydługawy jeż, z tyłu wystrzępione pióra, a zarostowo "pekaesy" i wąsy a la Kozakiewicz z dawnych lat świetności .
      Dojazdem nie pękajcie, jakoś się będziemy szutlować (od "shuttle" ).

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
        Po krótkim namyśle chyba wystylizuję się na czeskiego hokeistę: na górze przydługawy jeż, z tyłu wystrzępione pióra, a zarostowo "pekaesy" i wąsy a la Kozakiewicz z dawnych lat świetności
        No to mam przerąbane, ostatnio nie poznałam Budvara tylko dlatego, że obciął włosy, przy takim kamuflażu masz jak w banku, że Ci się przedstawię
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9735

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
          No to mam przerąbane, ostatnio nie poznałam Budvara tylko dlatego, że obciął włosy, przy takim kamuflażu masz jak w banku, że Ci się przedstawię
          Jego kamuflażu dopełniają urocze bliźnięta, ale na Zlot chyba ich nie weźmie...
          Może mi jednak koncepcja nie wypalić, ponieważ w czwartek po południu mam "w fabryce" Komitet Audytu , w piątek rano Prezydium RN , a jeszcze w czwartek wieczorem jakiś lans "artystyczny" na koncercie tzw. nowoczesnej muzyki świata , więc taki "outfit" mógłby mieć druzgocące efekty...

          Comment

          • Cyrkonia
            Senior
            • 10-2001
            • 1936

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
            Coś tam jednak jeździ, ale tyle co nic i tylko w dni nauki szkolnej, zatem poniedziałek-piątek.
            Przystanek to ŚWIERKOCIN lub KOŁATEK NŻ. - nie wiem, który jest bliżej. Potem 0.5 km na piechotę o ile dobrze siebie zaznaczyli na mapie.

            Odjazdy do Olsztynka (Rynek):
            7:05, 15:43

            Z Olsztynka (Rynek):
            14:45 - 2 minuty później można wsiąść do niego przy stacji kolejowej.

            Osobom którym łatwiej będzie dojechać do Olsztyna ja pomogę. Jak kilka osób zbierze się w wyznaczonym miejscu to natychmiast będa odtransportowani na miejsce. Jak będzie trzeba to i kilka kursów się zrobi.
            www.stat-gra.pl

            Comment

            • adam16
              Senior
              • 02-2001
              • 9865

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cyrkonia Wyświetlenie odpowiedzi
              Lokalne lasy są co jakiś czas zamykane, bo niewybuchów jest tam więcej niż grzybów ....
              To najwyżej zostanie połączone będzie przyjemnie z pożytecznym i parę niewybuchów rozbroicie.
              A bardziej serio - gdybym mógł być (a nie mogę) to uczestnicy mogliby się czuć bezpiecznie. W końcu jestem saperem.
              Ale beze mnie słuchajcie Cyrkonii i szukajcie mniej wybuchowego terytorium.
              Browar Hajduki.
              adam16@browar.biz
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

              Comment

              • JAckson
                Senior
                • 05-2004
                • 6122

                Czy nas obejmuje ta promocja zamieszczona na stronie ośrodka:
                PROMOCJA - GRUPY !!!
                13.08 - 30.09.2011r
                CENA 59 ZŁ/OS/ doba
                * cena zawiera nocleg , wyżywienie , ognisko z kiełbaskami lub grila



                Jak tak przeglądam zdjęcia domków i ceny, i porównuję to z zeszłorocznym zlotem to różnica jest spora i to niekoniecznie na korzyść obecnego ośrodka...
                MM961
                4:-)

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23807

                  W zeszłym roku i w latach poprzednich ogólnie wszystko było tańsze a admin załatwiał kiełbasę
                  Last edited by ART; 25-07-2011, 19:29.
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13950

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                    W zeszłym roku i w latach poprzednich ogólnie wszystko było tańsze a admin załatwiał kiełbasę
                    Niech admin lepiej o tej zeszłorocznej kiełbasie nie zaczyna, bo zaraz się zacznie

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • JAckson
                      Senior
                      • 05-2004
                      • 6122

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                      W zeszłym roku i w latach poprzednich ogólnie wszystko było tańsze a admin załatwiał kiełbasę
                      A co z ceną za nocleg. Na stronie piszą 59zł, a my mamy płacić po 66zł. Skąd ta różnica?

                      Poza tym w temacie 'fakty' jest błąd w opisie:

                      CENY
                      - łączna cena 2 noclegów z wyżywieniem wynosi - 132 zł za dobę
                      Powinno być raczej: 'za osobę'
                      MM961
                      4:-)

                      Comment

                      • Bombadil13
                        • 05-2005
                        • 2479

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                        a admin załatwiał kiełbasę
                        a Pendragon ją zeżarł
                        Poszukuję

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23807

                          Na stronie piszą - od 59,00. Nie mamy natomiast standardowego repertuaru, zamiast obiadu w sobotę jest grill, w piątek jest też gorąca zupa. Błąd poprawiłem, dziękuję.
                          Last edited by ART; 25-07-2011, 21:17.
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • tomek35
                            Senior
                            • 02-2007
                            • 497

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13 Wyświetlenie odpowiedzi
                            a Pendragon ją zeżarł
                            Bo Pendragon to jest kiełbasiany skrytożerca

                            Comment

                            • naczelnik
                              Senior
                              • 08-2003
                              • 1884

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mark33 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Spoko 530 km , rok temu było dalej.
                              1200 km, rzut beretem
                              no, ale czego sie nie robi dla demoralizacji mlodziezy
                              Popieram domowe browary!

                              Polakom gratulujemy naczelnika

                              Zamykam browar.
                              Nie mogę robić tak skandalicznie dobrego piwa.

                              gratulacje wstrzymane:Pogratuluj bolcowi

                              Comment

                              • JAckson
                                Senior
                                • 05-2004
                                • 6122

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                                Na stronie piszą - od 59,00. Nie mamy natomiast standardowego repertuaru, zamiast obiadu w sobotę jest grill, w piątek jest też gorąca zupa. Błąd poprawiłem, dziękuję.
                                ok. Dzięki za wyjaśnienie
                                MM961
                                4:-)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎