Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2011.09.09-11 - X Wielki Zlot Forumowiczów [Olsztyn] - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darekeb
    Member
    • 05-2004
    • 80

    To już tydzień od zakończenia Zlotu a ja dopiero teraz mam czas tu zajrzeć. Przy okazji jeszcze raz dziękuję:

    *Gwieździe i Buremu Wilkowi za podwózkę z Olsztynka, dzięki Wam nie musiałem pokonywać tego 7 km dystansu pieszo...w nocy...przez las...bez latarki i jakiejkolwiek znajomości terenu.
    *Chłopakom z domku nr 22 za zajęcie wszystkich łóżek. Nocleg na dwóch odsuwających się od siebie fotelach tez może być przyjemny;-)
    *Artowi i Maggykowi za zrealizowanie moich próśb :-)
    *Całej załodze Browaru Kormoran za gościnę i niespotykane dotąd przyjęcie.
    *Znanym i nieznanym uczestnikom Zlotu, dzięki którym mój 20-godzinny pobyt w Waszecie stał się jeszcze bardziej atrakcyjny.
    *A także Panią z Ośrodka, które w sobotni wieczór podwiozły mnie na pociąg do Olsztynka, ratując przed długim nocnym - zapewne pełnym wrażeń - marszem :-)

    Żałuję, że nie mogłem zostać dłużej, jednak nawet ta niespełna doba spędzona w tak niesamowitym klimacie warta była pokonania ponad 1000 km i spędzenia ok 17 godz. w pociągach. Do zobaczenia za rok

    Comment

    • slavoy
      Senior
      • 10-2001
      • 5052

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Justi Wyświetlenie odpowiedzi
      Na zdjęciu nr 96 wyglądam jakby mi dolegało coś całkiem innego niż ból kolana
      No co? Zmrużyłaś oczy do flesza
      Dick Laurent is dead.

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23807

        Czy Inchlam już wrócił?
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • bomba_z_wrocka
          Senior
          • 07-2007
          • 222

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
          A kto ma jeszcze zdjęcia ze zlotu, ma je natychmiast zamieścić, bo przy najbliższej okazji upierdolę Mu/Jej łepetynę przy samej dupie
          Nie bij wytlumacz , dopiero co zafundowalem sobie konto na "picasa".
          Jak sie oporzadze i naumiem paru nowych rzeczy, to wrzuce linka.
          Generalnie jestescie popaprancami, znaczy sie jestesmy, i zdjecia tego dowodza.
          Haniu, Kochanie jajeczniczka na sniadanie.;)

          Comment

          • iron
            Senior
            • 08-2002
            • 6703

            No ale przecie nikt nie obiecywał, że jesteśmy normalni
            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
            Rock, Honor, Ojczyzna

            Comment

            • tfur
              Senior
              • 05-2006
              • 1303

              iron, ty się chyba obawiasz jakiejś spektakularnej kompromitacji wskutek ujawnienia nocnych materiałów zdjęciowych potwierdzających twą wątpliwą konduitę. ale z mojej strony nic ci nie grozi. kliszę mam słabą i wieczorami jechałem na zerwanym filmie.
              veni, emi, bibi

              Comment

              • fidoangel
                Senior
                • 07-2005
                • 3489

                Czy Ty wreszcie zaczniesz pisać tak, żeby flaki się nie przewracały? Może sobie wsadzisz "indywidualność" w dupę?
                Last edited by fidoangel; 18-09-2011, 13:07.
                "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                Comment

                • tfur
                  Senior
                  • 05-2006
                  • 1303

                  jeśli to do mnie ta mowa, to spytam tak: masz jakiś kryzys? możesz pomijać moje wpisy. nie ma sprawy.
                  veni, emi, bibi

                  Comment

                  • iron
                    Senior
                    • 08-2002
                    • 6703

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tfur Wyświetlenie odpowiedzi
                    iron, ty się chyba obawiasz jakiejś spektakularnej kompromitacji wskutek ujawnienia nocnych materiałów zdjęciowych potwierdzających twą wątpliwą konduitę. ale z mojej strony nic ci nie grozi. kliszę mam słabą i wieczorami jechałem na zerwanym filmie.
                    Wręcz przeciwnie, nie mogę się doczekać, żeby je zobaczyć, drogi Stforze
                    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                    Rock, Honor, Ojczyzna

                    Comment

                    • iron
                      Senior
                      • 08-2002
                      • 6703

                      Co prawda pacjentka odmówiła terapii, więc ograniczam się do obserwacji i muszę przyznać że wygląda to coraz ciekawiej...
                      Attached Files
                      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                      Rock, Honor, Ojczyzna

                      Comment

                      • VanPurRz
                        Senior
                        • 09-2008
                        • 4229

                        Jakakolwiek Conchita czy tym bardziej konduita i Iron to oxymoron i to eufemistycznie mówiąc
                        "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                        Comment

                        • emes
                          Nadszyszkownik Chmielowy
                          • 08-2003
                          • 4275

                          Infam chyba przykuł się do bramy Browaru Kormoran z transparentem : ,, Żądam dostępu do tanków !''

                          Comment

                          • docent
                            Senior
                            • 10-2002
                            • 5205

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                            Co prawda pacjentka odmówiła terapii, więc ograniczam się do obserwacji i muszę przyznać że wygląda to coraz ciekawiej...
                            Drze. iron, w takim razie przypadki kończyn dolnych mamy już ładnie udokumentowane. To czym konsylium zajmie się następnym razem? Urazy tułowia i dolnej częsci pleców brzmią dość ciekawie...
                            Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                            Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                            Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                            Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13950

                              Dolna część pleców to mój teren. Mam specjalizację.

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • iron
                                Senior
                                • 08-2002
                                • 6703

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                                Drze. iron, w takim razie przypadki kończyn dolnych mamy już ładnie udokumentowane. To czym konsylium zajmie się następnym razem? Urazy tułowia i dolnej częsci pleców brzmią dość ciekawie...
                                Drze Kutasie, ja proponuję urazy klatki piersiowej
                                bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                                Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                                Rock, Honor, Ojczyzna

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎