Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2011.09.09-11 - X Wielki Zlot Forumowiczów [Olsztyn] - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • slavoy
    Senior
    • 10-2001
    • 5052

    Dotarliśmy, ledwo żywi.
    Więcej wylewności i fotosy jutro, teraz idę się przewrócić.

    Kocham Was wszystkich i każdego z osobna
    Dick Laurent is dead.

    Comment

    • Latarnik
      Premium Lamplighter
      • 06-2004
      • 5003

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika centon Wyświetlenie odpowiedzi
      potwierdzam poszło mam już 14%
      nie mogę się doczekac końca
      Ale o co chodzi, ja sciagnalem go w 2 minuty i 10 sekund.
      5420 kapsli z wypitych piw
      874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
      "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
      https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
      Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
      https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

      Comment

      • żąleną
        Sojowe Oddziały Bojowe
        • 01-2002
        • 13239

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
        A o co kaman bo nie kojarzę?
        Jak się ma odchyły non stop kolor, to trudno pamiętać akurat jeden.

        PS Wiem, że ci pochlebiłem.
        Last edited by żąleną; 14-09-2011, 01:33. Powód: PS

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13951

          Link do naszego przeboju zlotowego


          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • docent
            Senior
            • 10-2002
            • 5205

            O szit, patrząc na centonową fotę 333 naprawdę cieszę się, że obyło się bez złamania prawej nogi przy miednicy. Dzięki iron za asekurację. Ale w końcu zdjęcie 333 może przedstawiać tylko połówkę zua
            Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
            Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
            Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
            Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
              Dlatego też postanowiłem wydłużyć sobie ten błogi czas i wykreśliłem z grafiku sen z niedzieli na poniedziałek
              ... a potem poniedziałkowym popołudniem postanowiłem wydłużyć zuot Marusi i Slavoyowi telefonem z Olsztynka z informacją: "autobus mi odjeżdża za 4 minuty, ale mam jeszcze 2 Kocoury - to co robimy?"

              No jak to co - pojechaliśmy wszyscy następnym, bez Kocourów, a w autobusie nasze 1,5 l portera również zakończyło żywot.

              Dzięki wielkie wszystkim za wszystko, ale Justi to nie daruję, żeby tak się specjalnie w krawężnik kolanem pierdzielnąć, żeby przebić zainteresowanie użądleniem mojego kolana przez osę (osa cię ugryzła, serio? gdzie? pokaż?) to już naprawdę, szczyt nudy

              Zastanawiam się, dlaczego taką fajną rurę do tańczenia odkryliśmy dopiero w niedzielę - ale co ja tam wiem, może była w użyciu już wcześniej, a ja znowu spałam

              Inchłam niech się odezwie, kiedy mu te 3,6 zeszło wystarczająco, żeby z Waszety odjechać

              Jak zwykle było do d... - nawet ze Zgodą nie udało mi się nie zgadzać. Pierniczę takie nudy, za rok też pojadę

              P.S. W poniedziałek wyszło z worka szydło, że gdyby nam rollbaru nie zabrali, to byśmy nigdy nie wyjechali (chyba, że nogami do przodu)

              P.P.S. Specjalne wyrazy współczucia dla mimowolnych uczestników Zuotu z sąsiadujących domków - mam nadzieję, że złożyli reklamację i dostali zwrot kosztów - ja bym nie wytrzymała.
              Last edited by Marusia; 14-09-2011, 10:03.
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23812

                Chyba państwu obok się podobało, bo w poniedziałek na recepcji babka twierdziła że skarg nie było.
                Last edited by ART; 14-09-2011, 10:05.
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • Bombadil13
                  • 05-2005
                  • 2479

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                  Chyba państwu obok się podobało, bo w poniedziałek na recepcji babka twierdziła że skarg nie było.
                  Skargi utknęły u mnie .
                  Obiecałem Pani, że wszystkim się zajmę i wyciągnę konsekwencję. Bo podobnie jak ona uważam, że piwo piwem, ale bez przesady...
                  Poszukuję

                  Comment

                  • docent
                    Senior
                    • 10-2002
                    • 5205

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                    Chyba państwu obok się podobało, bo w poniedziałek na recepcji babka twierdziła że skarg nie było.
                    Możliwe, że odsypiała do późnego popołudnia. W końcu boombox grał minimum do 6-7 rano w poniedziałek Już widzę te akcje za rok z Altusami
                    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                    Comment

                    • slavoy
                      Senior
                      • 10-2001
                      • 5052

                      Megashit - wasze zuuooo wlazło mi w kompa i po wyprodukowaniu wielkiego posta pieprznął mi niebieski ekran
                      Więc już w skrócie - dzięki za wspólne zabicie tryliona szarych komórek. Jak już ktoś powiedział - na takiej imprezie można szczęśliwym
                      Moje foty na picasie - https://picasaweb.google.com/1065154...eat=directlink
                      Niestety było tak nudno, że czas na wygrzebanie aparatu miałem tylko w browarze i w niedzielę. Kilka pierwszych jest z komóry.
                      Prawie wszystko było bezcenne. Konsylium bezcenne podwójnie


                      Aha
                      I nie, drogi Zlotowiczu, nie musisz czekać rok. Nie ma bata - już w kwietniu półzlot tutaj. Meta sprawdzona, wygodna i tania.
                      Dick Laurent is dead.

                      Comment

                      • iron
                        Senior
                        • 08-2002
                        • 6703

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
                        (...)
                        Prawie wszystko było bezcenne. Konsylium bezcenne podwójnie

                        (...).
                        Przydało by się dzisiaj w Warszawie konsylium, bo jak mnie właśnie doszły słuchy druga zdolna forumowiczka właśnie się wypierdzieliła na schodach w arbaicie i nie wygląda to dobrze...

                        Za pół godziny będę wiedział więcej.

                        A nie mówiłem w niedzielę, że zuuo raz puszczone powraca tysiąckrotnie
                        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                        Rock, Honor, Ojczyzna

                        Comment

                        • slavoy
                          Senior
                          • 10-2001
                          • 5052

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
                          Jak już ktoś powiedział - na takiej imprezie można szczęśliwym
                          ...umierać.

                          Komp mój walnął znowu i już się nie chce podnieść. Śmierdzi spaloną kalafonią
                          To pewnie przez to nagromadzenie w nim gorących fotek ze złem.
                          Dick Laurent is dead.

                          Comment

                          • zgoda
                            Senior
                            • 05-2005
                            • 3516

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                            Jak zwykle było do d... - nawet ze Zgodą nie udało mi się nie zgadzać. Pierniczę takie nudy, za rok też pojadę
                            Na żywo nie jestem aż takim trollem.

                            A za rok nuda będzie jeszcze gorsza. Proponuję zawczasu zaklepać miejsce w jakiejś nudnej okolicy, która nie dostarczy okazji do niezdrowych ekscytacji.
                            Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13951

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
                              ...umierać.

                              Komp mój walnął znowu i już się nie chce podnieść. Śmierdzi spaloną kalafonią
                              To pewnie przez to nagromadzenie w nim gorących fotek ze złem.
                              Może to tylko kondensator(-y) się "wypukły"? To byłby niewielki koszt.

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • slavoy
                                Senior
                                • 10-2001
                                • 5052

                                Rozparcelowanie na czynniki pierwsze, przedymanie wszystkiego powietrzem i wymiana pasty na procu pomogły.


                                Wrzucajcie więcej zdjęć! Mam niedosyt!
                                Dick Laurent is dead.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎