Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2011.09.09-11 - X Wielki Zlot Forumowiczów [Olsztyn] - dojazd

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Jurandofil
    Senior
    • 10-2007
    • 976

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
    Żą, ja będę przejeżdzał przez W-wę w przedziale czasowym 13-15, to mogę cię zabrać.
    Łomatko! Jakie świetne godziny! A nie masz jeszcze jednego miejsca w aucie?
    Oczywiście zrzucam się na paliwo
    Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

    Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
    Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

    Comment

    • emes
      Nadszyszkownik Chmielowy
      • 08-2003
      • 4275

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jurandofil Wyświetlenie odpowiedzi
      Łomatko! Jakie świetne godziny! A nie masz jeszcze jednego miejsca w aucie?..
      Mam. Na PW możemy ustalić szczegóły ,,przystankowe''.

      Comment

      • żąleną
        Sojowe Oddziały Bojowe
        • 01-2002
        • 13239

        Emes, dzięki, już zgadałem się z Centonem, więc do zoba na zlo.

        Comment

        • woosaa
          Senior
          • 07-2005
          • 1548

          Czy ktoś będzie jechał na zlot pociągiem TLK 35202 (Zakopane-Gdynia) z południa kraju?
          mb WOS

          Comment

          • piotrrat
            Senior
            • 11-2002
            • 730

            Zasadniczo będziemy z Bombim około 18.30 w Olsztynku więc jak by jakiś zlotowicz/e potrzebował transportu Olsztynek-Waszeta to na PW teraz lub jutro tel. 504236720
            Miejsc wolnych 3.

            Comment

            • Rycho_128
              Senior
              • 03-2007
              • 1039

              A my zasadniczo z Pendragonem i Markensem będziemy w Olsztynku... nie wiem dokładnie, ale tak pewnikiem o 15, może nieco później. 2 miejsca wolne. Kto potrzebuje i chce, niech dzwoni 504360566.
              Gdański Browar WaRy
              Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
              Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23799

                Czy ktoś już dojechał?
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • bury_wilk
                  Senior
                  • 01-2004
                  • 2655

                  Ja dojechałem... do pracy

                  Lubię kiedy się zieleni
                  Lubię jak się piwo pieni...

                  ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                  Comment

                  • woosaa
                    Senior
                    • 07-2005
                    • 1548

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                    Czy ktoś już dojechał?
                    I dojechał i...doszedł
                    mb WOS

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13949

                      Ja już dojechałem na XI zlot. I dlatego nie wiem gdzie jestem.

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        Gdzie jest mod? Piszecie nie na temat, załóżcie sobie wątek "Powrót".

                        Comment

                        • MarcinKa
                          Senior
                          • 02-2005
                          • 2729

                          To zaczynaj już warzenie, najlepiej od portera. Tak żeby za rok było już z 20 kegów. W lipcu dasz znać gdzie mamy jechać
                          To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎