Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2011.09.09-11 - X Wielki Zlot Forumowiczów [Olsztyn] - Giełda piwna

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • fuliano
    Senior
    • 07-2010
    • 1825

    2011.09.09-11 - X Wielki Zlot Forumowiczów [Olsztyn] - Giełda piwna

    No aż nie możliwe, że nikt niczego nie szuka, z nikim się nie zamienia.
    Jako, że zawsze ktos musi byc pierwszy......
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    #2
    Abernacka nie deklarował przyjazdu, a pozostali już są ukontentowani obecnym stanem różnorodności
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      #3
      Jak nam Administracja do bakłażana przyjmie, to CZPiP tradycyjnie weźmie przegląd piw domowych, ale to pewnikiem raczej do degustacji na zlocie, chyba, że będzie jakieś specjalne zapotrzebowanie na wynos, to do zaklepania wcześniej tutaj. Będzie pszenica jasna i ciemna (a raczej, jak się przy butelkowaniu okazało, polotmava), Letnia Pinda, czyli kolendrowe jasne, bitter i AIPA.
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • docent
        Senior
        • 10-2002
        • 5205

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
        Będzie pszenica jasna i ciemna (a raczej, jak się przy butelkowaniu okazało, polotmava), Letnia Pinda, czyli kolendrowe jasne, bitter i AIPA.
        Ja bym chętnie popróbował AIPA i bittera. W zamian oferuję degustację kocourskiego Sumečka APA.
        Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
        Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
        Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
        Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

        Comment

        • Maggyk
          Szara Adminiscjencja
          • 05-2004
          • 5615

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
          Jak nam Administracja do bakłażana przyjmie, to CZPiP...
          Z tym to raczej będzie problem, bo jedziemy w 6 - 7 osób, jak każdy weźmie coś ze sobą, a pewnikiem weźmie to bagażnik będzie wypełniony.
          Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
          Piwo domowe -
          Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

          Reklama w BROWARZE
          PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
            Z tym to raczej będzie problem, bo jedziemy w 6 - 7 osób, jak każdy weźmie coś ze sobą, a pewnikiem weźmie to bagażnik będzie wypełniony.
            No to mam inny pomysł na transport, ale to już na PW wiem kogo ścigać
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • Mason
              Senior
              • 02-2010
              • 3280

              #7
              Jakby ktoś chciał, to mogę się pozbyć jednej bądź dwóch butelek Portera Łódzkiego - termin przydatności 01.2011 czy jakoś tak.
              JEDNO PIVKO NEVADI!

              Comment

              • Maggyk
                Szara Adminiscjencja
                • 05-2004
                • 5615

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
                Jakby ktoś chciał, to mogę się pozbyć jednej bądź dwóch butelek Portera Łódzkiego - termin przydatności 01.2011 czy jakoś tak.
                Ja
                Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                Piwo domowe -
                Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                Reklama w BROWARZE
                PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                Comment

                • piotry
                  Oj tam, oj tam !
                  • 08-2005
                  • 761

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
                  Jakby ktoś chciał, to mogę się pozbyć jednej bądź dwóch butelek Portera Łódzkiego - termin przydatności 01.2011 czy jakoś tak.
                  ja też, ja też - jak coś mogę wymienić na inne sezonowane portery - powiedz co cię interesuje mam przegląd z ostatnich 2-3 lat
                  Last edited by piotry; 12-08-2011, 14:43.

                  Comment

                  • emes
                    Nadszyszkownik Chmielowy
                    • 08-2003
                    • 4275

                    #10
                    Potrzebuję ok 20-30 butelek 0,5l z zamknięciem patentowym, a żeby być zgodnym z tematem wątku, mogą być to butelki pełne piwa domowego .
                    Nie licze na akcję charytatywną, coś dam w zamian, jak będzie tych butelek więcej, to nic się nie stanie, będę miał dużą powierzchnię bagażową na zlocie. Jak będzie mniej, to też nic się nie stanie, jakoś to przeboleję
                    Last edited by emes; 16-08-2011, 19:00.

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13949

                      #11
                      Tak z ciekawości zapytam, czy byliby chętni na butelkowanego Remusa? Moim zdaniem to obecnie najlepsze (no poza Grandem), sesyjne piwo z Ambera. Pewnie puszkowy tu i ówdzie w PL się pojawia, ale z dostępności butelki to już pewnie gorzej.
                      Last edited by Pendragon; 16-08-2011, 20:35.

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • woosaa
                        Senior
                        • 07-2005
                        • 1548

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                        Tak z ciekawości zapytam, czy byliby chętni na butelkowanego Remusa? Moim zdaniem to obecnie najlepsze (no poza Grandem), sesyjne piwo z Ambera. Pewnie puszkowy tu i ówdzie w PL się pojawia, ale z dostępności butelki to już pewnie gorzej.
                        Na jedno się piszę.Tylko nie wiem co w rewanżu
                        mb WOS

                        Comment

                        • piotry
                          Oj tam, oj tam !
                          • 08-2005
                          • 761

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
                          Potrzebuję ok 20-30 butelek 0,5l z zamknięciem patentowym, a żeby być zgodnym z tematem wątku, mogą być to butelki pełne piwa domowego .
                          Nie licze na akcję charytatywną, coś dam w zamian, jak będzie tych butelek więcej, to nic się nie stanie, będę miał dużą powierzchnię bagażową na zlocie. Jak będzie mniej, to też nic się nie stanie, jakoś to przeboleję
                          Kilka patentowych mam, więc wezmę - nie wiem tylko czy są do nich gumki - ale jak coś, to chyba można je jeszcze kupić

                          Comment

                          • emes
                            Nadszyszkownik Chmielowy
                            • 08-2003
                            • 4275

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piotry Wyświetlenie odpowiedzi
                            Kilka patentowych mam, więc wezmę - nie wiem tylko czy są do nich gumki - ale jak coś, to chyba można je jeszcze kupić
                            Gumki zapasowe do tych zamknięć mam, więc nie ma problemu.

                            Comment

                            • woosaa
                              Senior
                              • 07-2005
                              • 1548

                              #15
                              Mam do wymiany:Hercegovačko z BiH (1 szt)i Porter z Zduńskiej Woli (1 szt na pewno,jeśli dowiozą do małego sklepiku to więcej).Chętni pisać.
                              mb WOS

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎