Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2014.05.09-11 - V Festiwal Dobrego Piwa i XI Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • emes
    Nadszyszkownik Chmielowy
    • 08-2003
    • 4275

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
    ....

    I tak najbardziej mnie martwi, że jak moja ślubna ujrzy Wasze zmęczone życiem i nieustającą degustacją piwną twarze, to będzie jojczyć przed mym wyjazdem na kolejny zlot...
    No tak, lepiej jakby zobaczyła tabun fajnych lasek, wtedy to dopiero byłaby spokojna

    Comment

    • iron
      Senior
      • 08-2002
      • 6703

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
      A przyjezdnemu "pofestiwalowemu" tym bardziej. Dlatego (jak pisałem) wsiadam w [10] i zasypiam . Jakdojade.pl rulez!

      I tak najbardziej mnie martwi, że jak moja ślubna ujrzy Wasze zmęczone życiem i nieustającą degustacją piwną twarze, to będzie jojczyć przed mym wyjazdem na kolejny zlot...
      Mam dla Ciebie dobrą informację - mnie nie będzie nawet przez minutkę
      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
      Rock, Honor, Ojczyzna

      Comment

      • slavoy
        Senior
        • 10-2001
        • 5052

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
        A przyjezdnemu "pofestiwalowemu" tym bardziej. Dlatego (jak pisałem) wsiadam w [10] i zasypiam . Jakdojade.pl rulez!
        We Wrocławiu przydaje się do tego baaardzo użyteczna aplikacja pt. Lokomo - pokazuje dokładnie gdzie w tej chwili znajdują się pojazdy danej linii lub jakie autobusy/tramwaje przejeżdżają właśnie w najbliższej okolicy.
        Dick Laurent is dead.

        Comment

        • piotry
          Oj tam, oj tam !
          • 08-2005
          • 761

          Jest jeszcze BusLive.pl - na mojej kom działa odrobinę lepiej

          Comment

          • bart3q
            Junior
            • 02-2013
            • 28

            Skoro nie można wnieść piwa, to jak jutro przejść przez bramki z piwem na spotkanie piwowarów?

            Comment

            • jacer
              Senior
              • 03-2006
              • 9875

              Warto zabrać swoje kanapki, cena jedzenia na festiwalu poraża. No cóż, jest to efekt absurdalnych cen za wynajem powierzchni.
              Milicki Browar Rynkowy
              Grupa STYRIAN

              (1+sqrt5)/2
              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
              No Hops, no Glory :)

              Comment

              • wychu
                Junior
                • 05-2012
                • 26

                Kanapka ze śledziem 8 zł!!! Za to cenami piw jestem mile zaskoczony. Polskie rzemiosło taniej niż w knajpach. Spróbowałem na razie może 1/10 tego co zamierzałem:-). Cóż trzeba zawitać i dziś!

                Comment

                • kishar
                  Senior
                  • 10-2003
                  • 1691

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                  Warto zabrać swoje kanapki, cena jedzenia na festiwalu poraża. No cóż, jest to efekt absurdalnych cen za wynajem powierzchni.
                  Nie da się wnieść niczego takiego ochrona sprawdza torby, nam zabrali wodę mineralną.

                  Comment

                  • kurgan
                    Gość
                    • 04-2004
                    • 315

                    Citra Single Hop IPA - Mikkeller 0,3 - 20 pln
                    La Rullés Blonde (Bière De Gaume) - Brasserie Artisanale De Rullés SPRL 0,3 - 12 pln

                    -miałem możliwość sączenia piwa na trybunach póki Impel nas nie przegonił
                    -krany kiepsko opisane, bajzel, głośno, wali kiełbachą, wszyscy jarają szlugi, trzeba mieć dużo samozaparcia by w takich warunkach pić piwo
                    -tradycyjnie można spotkać zaradnych przedsiębiorców którzy próbują sprzedać Westvleteren za 100 pln

                    Comment

                    • shiroi
                      Junior
                      • 08-2012
                      • 15

                      Rozumiem, ze to powyzej to jest zart?
                      Jesli nie to chyba festiwal stoczyl sie na psy.

                      Comment

                      • shiroi
                        Junior
                        • 08-2012
                        • 15

                        Sorka, ale nie da sie edytowac, chodzilo mi oczywisice o kwestie wniesienia swojego wlasnego prowiantu.

                        Comment

                        • emes
                          Nadszyszkownik Chmielowy
                          • 08-2003
                          • 4275

                          Obudziłem się pełen euforii na następny dzień FDP, ale narzekacze wstali wcześniej

                          Comment

                          • shiroi
                            Junior
                            • 08-2012
                            • 15

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kishar Wyświetlenie odpowiedzi
                            Nie da się wnieść niczego takiego ochrona sprawdza torby, nam zabrali wodę mineralną.
                            Kolega bezczelnie wprowadza w blad i psuje ludziom plany calego dnia. Na stronie festiwalu w FAQ jest wyraznie napisane, ze jedzenie mozna wnosic.

                            emes:

                            Ciezko sie nie wkurzyc, jak sie pol dnia przygotowuje smalec i inne pysznosci, zeby ze znajomymi spalaszowac przy dobrym piwku, a tu chwile przed festiwalem dowiaduje, ze wszystko musi zostac w lodowce.

                            zdr.
                            Last edited by shiroi; 10-05-2014, 08:24.

                            Comment

                            • TomN
                              Senior
                              • 03-2013
                              • 106

                              Całkiem przyjemnie jest, ceny piwa nie zwalają z nóg, jest co robić poza piciem. Tylko szkoda dym nieco przeszkadza, trzeba taktycznie wybrać miejsce do siedzenia, które omijane jest przez wiatr. :P
                              Głupio też, że nikt nie pomyślał o jakichś punktach do przemywania szkła, tylko niektóre stoiska przepłuczą, a Alebrowar nalał mi do brudnego.
                              Wziąłem swoją wodę z Biedronki do zmywania, do tego sporo osób robi to w toalecie. To zabawne, bo większe kolejki były do umywalek, niż do pisuarów i kabin. Za każdym razem, gdy potrzeba przycisnęła, to wchodziłem z marszu, żadnego czekania.
                              W nocy się okropnie głośno zrobiło i gębę trzeba było drzeć, żeby się komunikować.

                              Poza tym ogólnie na plus, ludzie przyjaźni i z przypadkowymi osobami w kolejce można sobie miło porozmawiać.
                              Zjem coś tłustego i powrót pod stadion.

                              Comment

                              • emes
                                Nadszyszkownik Chmielowy
                                • 08-2003
                                • 4275

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika TomN Wyświetlenie odpowiedzi
                                ...
                                Głupio też, że nikt nie pomyślał o jakichś punktach do przemywania szkła, ..
                                Przecież są myjki. Wejdź na stronę FDP i zobacz na planie festiwalu.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎