Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2014.05.09-11 - V Festiwal Dobrego Piwa i XI Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wychu
    Junior
    • 05-2012
    • 26

    Byłem przed 17 i po imprezie. TŁUMY!!! dobrze, że byłem wczoraj bo dziś silnej woli starczyło mi na 1 piwo! Przy Szałpiwie kolejka tylko na ok. 20 minut więc ich wybrałem.

    Comment

    • marafc
      Junior
      • 12-2013
      • 3

      Brak jakiegokolwiek szkła w sklepie festiwalowym o godzinie 16 w sobotę zakrawa na żenadę. Tak jak fakt, że w środku drugiego dnia imprezy festiwalowe teku już absolutnie niedostępne.
      Last edited by marafc; 10-05-2014, 20:58.

      Comment

      • kishar
        Senior
        • 10-2003
        • 1691

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika shiroi Wyświetlenie odpowiedzi
        Kolega bezczelnie wprowadza w blad i psuje ludziom plany calego dnia. Na stronie festiwalu w FAQ jest wyraznie napisane, ze jedzenie mozna wnosic.

        emes:

        Ciezko sie nie wkurzyc, jak sie pol dnia przygotowuje smalec i inne pysznosci, zeby ze znajomymi spalaszowac przy dobrym piwku, a tu chwile przed festiwalem dowiaduje, ze wszystko musi zostac w lodowce.

        zdr.
        A byłeś w piątek na festiwalu? Ja byłem i opisałem jak było. .

        Comment

        • Ronoaro
          Senior
          • 04-2013
          • 160

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika shiroi Wyświetlenie odpowiedzi
          Kolega bezczelnie wprowadza w blad i psuje ludziom plany calego dnia. Na stronie festiwalu w FAQ jest wyraznie napisane, ze jedzenie mozna wnosic.
          Na stronie festiwalu może być nawet napisane, że rozdają złote sztaby. Jedzenia i picia nie można wnosić na teren festiwalu. Ochrona trzepie plecaki i torebki. Trochę żenada. Kolego shiroi jeśli nie masz o czymś pojęcia to sie nie wypowiadaj.

          Comment

          • DonZ
            Senior
            • 03-2013
            • 303

            Szałpiw jest na festiwalu? Wszystkie namioty zlazlem i ich znaleźć nie moglem, a popoludniu gdy juz byly dzikie tlumy to niczego nie szlo wypatrzec. Gdzie sie rozłożyli?

            Comment

            • wasyll
              Senior
              • 09-2008
              • 1823

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DonZ Wyświetlenie odpowiedzi
              Szałpiw jest na festiwalu? Wszystkie namioty zlazlem i ich znaleźć nie moglem, a popoludniu gdy juz byly dzikie tlumy to niczego nie szlo wypatrzec. Gdzie sie rozłożyli?
              Przy scenie kulinarnej ich szukaj.
              www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

              Comment

              • Ahumba
                Senior
                • 05-2001
                • 8962

                Ja się dzisiaj już zwijam.
                Dzięki Organizatorom za imprezę. Są jak zwykle plusy i minusy nowego miejsca. Niestety niektórzy wystawcy nie przewidzieli takiego najazdu gości i już wczoraj po południu niektórych piw zwłaszcza lanych zbrakło a Kormorana i Jedliny całkiem wymietło. Także niestety szkła festiwalowego było ciut przymało. W piątek pod wieczór już było trudno o teku a wczoraj po południu zabrakło i kufli. To wszystko jednak powetować sobie można było spotykając się z fajnymi ludźmi ii wypić z nimi piwo. Zaprzeczam też krążącym plotkom jakoby udało mi się wszystkich zagadać. Nieprawda, dwóch osób nie zagadałem.

                Do zobaczenia za rok. A zniektórymi zobaczymy się za dwa tygodnie w Zabierzowie
                Last edited by Ahumba; 11-05-2014, 09:15.
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                Comment

                • Baard
                  Senior
                  • 01-2010
                  • 316

                  Sytuacja pozwoliła mi być tylko jeden dzień ale i tak było nieźle. Możliwość spotkania się, porozmawiania i wypicia piwa z fajnymi ludźmi rekompensuje popołudniowe kolejki. Do lokalizacji trzeba się będzie pewnie przyzwyczaić bo ta jednak nie ma klimatu. Wypiłem piwa które chciałem wypić. Jedne rozczarowały, jedne spełniły oczekiwania.
                  Z Ahumbą spędziłem pół dnia i mnie nie zagadał . Dzięki wszystkim współpijcom oraz organizatorom i do zobaczenia przy innych okazjach.

                  Comment

                  • woosaa
                    Senior
                    • 07-2005
                    • 1548

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kishar Wyświetlenie odpowiedzi
                    Nie da się wnieść niczego takiego ochrona sprawdza torby, nam zabrali wodę mineralną.

                    Wczoraj sprawdzali mi plecak-znaleźli jedno piwo-spytał gdzie kupione i przepuścił.
                    mb WOS

                    Comment

                    • TomN
                      Senior
                      • 03-2013
                      • 106

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
                      Przecież są myjki. Wejdź na stronę FDP i zobacz na planie festiwalu.
                      Kurdę, na papierowym nie ma ich oznaczonych. A one były pierwszego dnia? Bo wczoraj to je zauważyłem, ale w piątek ani śladu. Możliwe, że oczy wędrowały za czym innym.

                      Sobota to masakra, człowiek na człowieku. W okolicy wejścia rzeka ludzi, a tę przecinały kolejki. Stoisko Kormorana wyglądało jakby przeszła przez nie trąba powietrzna. Dziś może luźniej będzie, bo dzień święty, a jutro trzeba w formie być.

                      Edycja :

                      A i bez problemu wniosłem wodę mineralną, mimo iż trzepali. Pozwolili mi też wejść z piwem, ale to chyba dlatego, że pani z ochrony już widocznie zapamiętała wygląd Imperatora Bałtyckiego.
                      Last edited by TomN; 11-05-2014, 11:27.

                      Comment

                      • emes
                        Nadszyszkownik Chmielowy
                        • 08-2003
                        • 4275

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika TomN Wyświetlenie odpowiedzi
                        Kurdę, na papierowym nie ma ich oznaczonych. A one były pierwszego dnia? ..
                        Były od początku, bo z nich od piątku korzystałem.

                        Comment

                        • Radek70
                          • 04-2013
                          • 116

                          właśnie wróciłem...dla każdego coś fajnego....bardzo udana impreza!!!!

                          Comment

                          • xenon75
                            Member
                            • 02-2010
                            • 32

                            Heyka to mój pierwszy festiwal byłem w sobotę.Kolejki po piwko masakra!!! :[ piwo w butelkach ciepłe.Tłumy-tłumy.Bardzo cieszy że piwa regionalne i rzemieślnicze cieszą się takim zainteresowaniem.Spróbowałem tylko kilku piw.Chciałem więcej ale nie bardzo mi się chciało stać po pół godziny.

                            Comment

                            • patricco
                              Junior
                              • 04-2014
                              • 19

                              Mi tam festiwal sie bardzo podobał. Bardzo dobry pomysl z otwarciem trybuny na stadionie jak ktos chcial usiasc i w spokoju wypic piwko i pogadac ze znajomymi to mogl wlasnie tam. Jednego czego żałuje to ze nie bylem w piatek bo dopiero zawitalem o 15 w sobote i juz szkla nie bylo ale coz kto pierwszy ten lepszy. Za rok juz w piatek po poludniu bede a szklo kupie

                              Comment

                              • gwzd
                                Senior
                                • 01-2012
                                • 622

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
                                Przy scenie kulinarnej ich szukaj.
                                Szałupiw już w niedzielę nie było, Pinta też cała wyszła w połowie trzeciego dnia.

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ronoaro Wyświetlenie odpowiedzi
                                Na stronie festiwalu może być nawet napisane, że rozdają złote sztaby. Jedzenia i picia nie można wnosić na teren festiwalu. Ochrona trzepie plecaki i torebki. Trochę żenada. Kolego shiroi jeśli nie masz o czymś pojęcia to sie nie wypowiadaj.
                                Wnosiłem zarówno piwo, jak i jedzenie. Żadnych problemów.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎