Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

III Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie: propozycja konkursu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • endrio
    PremiumUżytkownik
    • 10-2004
    • 222

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika joelka
    A ja chętnie podkradłabym od każdego z konkursowiczów po butelczynie żeby wiedzieć jak się ma moje piwo do pozostałych. Normalnie już mam tremę Ale się będzie działo, oj działo oj będzie
    Po cichutku napiszę, że w paczuszce jest przewidziane miejsce na butelczynę właśnie dla Ciebie.
    Tak naprawdę konkurs traktuję bardziej jako ciekawe doświadczenie, niestety bardziej dla jury niz uczestników, ale i tak liczę na ciekawe wnioski z tego płynące.

    Ciekawa jest też propozycja Mapajaka aby pozostawić kilka piw na warsztaty 2007 i jeszcze raz je porównać. Ja z miłą chęcią na to przystaję.

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika endrio
      Tak naprawdę konkurs traktuję bardziej jako ciekawe doświadczenie, niestety bardziej dla jury niz uczestników, ale i tak liczę na ciekawe wnioski z tego płynące.
      No i tu się mylisz - uczestnicy warsztatów tez popróbuja. A po drugie - fajnie, że się dowiedzialam, ze zgłaszasz się do konkursu
      [/quote]
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • joelka
        Senior
        • 03-2005
        • 817

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika endrio
        Po cichutku napiszę, że w paczuszce jest przewidziane miejsce na butelczynę właśnie dla Ciebie.
        A kto przywiezie paczuszkę? Będę chciała odnaleźć i podrzucić wytwory mojego warzenia na szalonych drożdżach od Ciebie

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
        No i tu się mylisz - uczestnicy warsztatów tez popróbują. A po drugie - fajnie, że się dowiedzialam, ze zgłaszasz się do konkursu
        [/quote]

        A tu muszę bronić Endrio! Kojarzę jak gdzieś wspominał o tej paczce z piwami...

        I wydało się, że śledzę wątek paczki pełnej piwa, zmierzającej do Wrocławia

        Comment

        • joelka
          Senior
          • 03-2005
          • 817

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
          Jeśli o mnie chodzi, to nic nie musisz podkradać. Zamierzam wziąć kilka buteleczek warsztatowego i chętnie wymienię się na podobne piwko.
          Wczoraj nastawiłam lagerka, niedługo planuję ciemniaczka ale chyba muszę przyśpieszyć tempa i zwiększyć ilość nastawu. Zaczynam mieć sporo propozycji wymiany Co mnie bardzo cieszy

          Comment

          • Twilight_Alehouse
            Chmielowisko.pl
            • 06-2004
            • 6310

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
            A po drugie - fajnie, że się dowiedzialam, ze zgłaszasz się do konkursu
            Polecam w tym temacie post 140 i kilka późniejszych...

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
              Polecam w tym temacie post 140 i kilka późniejszych...
              Twili, nie wywalaj gał, mam trochę na głowie i nie zauważyłam

              Po za tym - prosiłam piwowarów o wpisy W OSOBNYM TEMACIE, specjalnie do tego stworzonym, własnie po to, żeby mieć potwierdzenie, czy udział będzie, czy nie.

              P.S.


              Last edited by Marusia; 29-03-2006, 08:31.
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                Prośba

                Proszę wszystkich piwowarów chcących wziąć udział w konkursie o potwierdzenie swego udziału w tym temacie: http://www.browar.biz/forum/showthre...d=1#post562980
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • Twilight_Alehouse
                  Chmielowisko.pl
                  • 06-2004
                  • 6310

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                  Twili, nie wywalaj gał, mam trochę na głowie i nie zauważyłam
                  Gały wywaliłem wyłącznie po to, żeby do Twoich pasowały
                  I w sumie żałuję, ze nie zdecydowałem się jednak na piwo warsztatowe. No ale następnym razem na pewno zrobię.

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
                    I w sumie żałuję, ze nie zdecydowałem się jednak na piwo warsztatowe. No ale następnym razem na pewno zrobię.
                    To ja juz na zaś się cieszę

                    Trzeba będzie zrobić konkurs na recepture na piwo konkursowe ŻARTOWAŁAM
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • endrio
                      PremiumUżytkownik
                      • 10-2004
                      • 222

                      Marusia= No i tu się mylisz - uczestnicy warsztatów tez popróbuja.
                      Tymbardziej załuję, ze nie będę mógł uczestniczyć w warsztatach- główny powód to odległość.

                      Aby być dobrze zrozumianym dodam, że formuła końkursu mi odpowiada, a wręcz dlatego zdecydowałem się na wysłanie kilku piw, że jest taka a nie inna i nawet gdyby uczestnicy nie mieli możliwości popróbowania końkurencyjnych piwek nie miałbym nic przeciwko.
                      Last edited by endrio; 29-03-2006, 20:12.

                      Comment

                      • endrio
                        PremiumUżytkownik
                        • 10-2004
                        • 222

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika joelka
                        A kto przywiezie paczuszkę?
                        Liczę na troskliwą opiekę Poczty Polskiej

                        Miała to być bardziej niespodzianka, ale juz uprzedziłem wcześniej o niej aby nie podkradać z tych 3 butelczyn dla jury

                        Comment

                        • joelka
                          Senior
                          • 03-2005
                          • 817

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika endrio
                          Liczę na troskliwą opiekę Poczty Polskiej
                          No cóż. Będę musiała i ja zaufać PP.

                          Comment

                          • Ahumba
                            Senior
                            • 05-2001
                            • 8962

                            A ja już się czuję zwycięzcą. Otworzyłem jedną małą buteleczkę warsztatowego piwka. Mnie smakuje już takie młodziutkie. Żona-Taxi skwitowała: niezłe. To co mnie obchodzą wyniki konkursu . Mogę być nawet na ostatnim miejscu. Piwo wyszło, spotkam się z fajnymi ludźmi. I to się tylko liczy.
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                            Comment

                            • endrio
                              PremiumUżytkownik
                              • 10-2004
                              • 222

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
                              A ja już się czuję zwycięzcą.
                              Czyżby jakieś układy z organizatorami??

                              Ja to już nawet wygrałem !!!-sam ze sobą o ile tylko wyślę piwka do Wrocławia

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎