Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

VII WWP - Regulamin Konkursu piw Domowych

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • flood
    Senior
    • 06-2008
    • 182

    #31
    Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiii

    Comment

    • anteks
      maruda
      • 08-2003
      • 10738

      #32
      Moje gratulacje dla laureatów
      Mniej książków więcej piwa

      Comment

      • flood
        Senior
        • 06-2008
        • 182

        #33
        nie wyszła mi edycja postu - czas minął.

        Chciałem napisać, że mimo, iż piwo mi bardzo smakowało, to nie do końca wierzyłem w szanse podiumowe - celem było znalezienie się w połówce stawki. Brak doświadczeń konkursowych, niewiele porównań witka do kolegów nie dawał żadnego pojęcia o poziomie tych piw. Tym bardziej cieszy mnie ten SUKCES.

        Dziekuję organizatorom za udaną jak czytam imprezę, macasowi za logistykę moich piw;-), ja niestety nie mogłem być obecny ze względu na wyjazd do Niemiec ( degustacja Franziskanera, jakby lepszy niż w Polsce;-)

        pzdr
        flood

        Comment

        • artur2
          Senior
          • 02-2008
          • 535

          #34
          Gratulacje, gratulacje !!!
          Czekamy na pozostałe miejsca
          Mniej alkoholu, więcej smaku !
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Comment

          • sziszi
            Member
            • 02-2007
            • 37

            #35
            Gratuluje wszystkim uczestnikom i laureatom
            Kiedy zostaną rozesłane wiadomości o kolejnych miejscach??
            Czy będą moze jakieś metryczki??

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              #36
              Oczywiście, będą metryczki. Wszystko raczej na pewno nie w tym tygodniu - po imprezie trzeba zaległości w sklepie odrobić, no i chwilę odsapnąć
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • wogosz
                Senior
                • 12-2005
                • 1007

                #37
                Wielkie gratulacje dla zwycięzców, bo przecież konkurencja była duża.

                Comment

                • anteks
                  maruda
                  • 08-2003
                  • 10738

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                  Dwa piwa uzyskały identyczną ilość punktów, zatem została zrobiona dogrywka - już nie przez jury, które rozjechało się do domów, ale przez degustację zbiorową w trakcie Festiwalu w niedzielę. Udział w głosowaniu brali m.in. Seta, Makaron i jego szkocki kolega, Ark, Fteo, Maggyk, Jackson, ja - wynik był jednogłośny mimo tak dużej ilości degustujących, zatem z czystym sumieniem spokojnie mogę napisać, że:

                  Jak to się ma do tego punktu regulaminu ?

                  Regulamin V Wrocławskiego Konkursu Piw Domowych na
                  VII WROCłAWSKICH WARSZTATACH PIWOWARSKICH
                  W przypadku dwóch lub więcej piw, które otrzymały identyczną punktację prawo wyboru piwa przysługuje Przewodniczącemu Jury
                  Mniej książków więcej piwa

                  Comment

                  • kentaki
                    Senior
                    • 10-2002
                    • 452

                    #39
                    Organizatorzy, Jury, Laureaci, Uczestnicy, Wielcy przegrani Nasze

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                      Jak to się ma do tego punktu regulaminu ?
                      Trzeba być elastycznym - miałam wg Ciebie Sensora z Poznania ściągać na dogrywkę?
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • muzealnik
                        Senior
                        • 09-2007
                        • 141

                        #41
                        Gratulacje dla zwycięzców
                        No i Pioturek już drugie pudło w tym roku - wielki gratulacje i Piwu Cześć
                        coś z piwem zrobić... próbuję

                        Comment

                        • macas
                          Senior
                          • 02-2008
                          • 680

                          #42
                          Zanim będzie reszta informacji, może zwycięzcy zamieścili by swoje BOSKIE receptury !!!

                          Na Pilsa może za późno, ale Wita jeszcze można by spreparować

                          gratulacje
                          Piwo jest dowodem, że Bóg nas kocha i pragnie naszego szczęścia.
                          Beniamin Franklin

                          Comment

                          • pioturek
                            Member
                            • 04-2008
                            • 88

                            #43
                            Bardzo dziękuje za gratulacje i oczywiście sam składam je również wszystkim uczestnikom a w szczególności laureatom.

                            Bardzo się cieszę
                            Zwłaszcza że był to mój pierwszy w życiu pils i w ogóle dopiero 12 warka !!!
                            Najbardziej jednak cieszy mnie, że to bardzo przyjemne w moim przypadku jeśli chodzi o konkursy "prawo serii", trwające od grudnia tamtego roku, być może będzie zachęta dla przyszłych domowych piwowarów. Mam nadzieję że tak może się stać i

                            Jeśli ktoś chciałby skorzystać z mojej receptury to zapraszam tutaj : http://www.piwo.org/forum/p47150-07-...58.html#p47150
                            ... a tymczasem pakuję medalowe piwo do lodówki, jutro w Częstochowie spotkanie Bractwa
                            ------------------------------
                            Bractwo Piwne

                            Comment

                            • flood
                              Senior
                              • 06-2008
                              • 182

                              #44
                              Za gratulacje dziękuję ponownie.

                              Dla chętnych wypróbowania mojej receptury;


                              piwo które tak smakowalo znajomym, że rzutem na tasmę obroniłem ostatnich kilka butelek na wrocławski konkurs i do degustacji publicznej. Pils nie miał tego szczęścia i do Wrocławia nie pojechał, ale to akurat chyba dobrze;-)

                              pzdr
                              flood

                              Comment

                              • artur2
                                Senior
                                • 02-2008
                                • 535

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika flood Wyświetlenie odpowiedzi
                                No proszę, okazuje się, że niekoniecznie trzeba używać drożdży "dedykowanych" do danego stylu. Widać, że takie eksperymenty kończą się sukcesami !
                                Mniej alkoholu, więcej smaku !
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎