Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

VIII Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie i II Festiwal Dobrego Piwa, 7-8 V 2011 plotki

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10738

    Jadąc dzisiaj przez Wrocek patrzyłem przez okno -brrrrrrrrrr
    Mam pytanie , czy na następny weekend organizatorzy załatwili lepszą pogodę ?
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • jacer
      Senior
      • 03-2006
      • 9875

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
      Mam pytanie , czy na następny weekend organizatorzy załatwili lepszą pogodę ?
      Podobno ma być 20 st C i słońce. Czwartkowa prognoza będzie wiarygodna.

      załatwiać to pewnie załatwili, tylko czy wpłacili opłatę
      Milicki Browar Rynkowy
      Grupa STYRIAN

      (1+sqrt5)/2
      "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
      "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
      No Hops, no Glory :)

      Comment

      • grew
        Senior
        • 05-2009
        • 766

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
        Zna, ale dziś jest dzień wolny od pracy
        Dziękuję, że mimo wolnego dnia otrzymałem odpowiedź

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
        Co do Pinty, to przeczytaj do końca info na stronie Festiwalu - wg mnie zadeklarowali piwa na wynos, ale głowy nie dam.
        Na stronie Festiwalu jest napisane: "Na miejscu i na wynos zawsze żądajcie piw od PINTY!" - więc będziemy żądać i na wynos Zobaczymy, czy do PETa, czy może do kufla festiwalowego Jakby zabutelkowali to już byłoby szaleństwo!

        Comment

        • roto
          Member
          • 11-2009
          • 60

          Info ze strony facebook-owej Pinty:
          "Dziś - 29.04.2011 - wielki dzień dla PINTY - rozlew do butelek trzech pierwszych piw: PINTA Atak Chmielu (AIPA), PINTA Czarna Dziura (Dark Lager) oraz PINTA A'la Grodziskie. Na filmie to ostatnie. Jutro lejemy do beczek :-)"

          Tak więc butelki raczej będą.

          Comment

          • grew
            Senior
            • 05-2009
            • 766

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika roto Wyświetlenie odpowiedzi
            Info ze strony facebook-owej Pinty:
            "Dziś - 29.04.2011 - wielki dzień dla PINTY - rozlew do butelek trzech pierwszych piw: PINTA Atak Chmielu (AIPA), PINTA Czarna Dziura (Dark Lager) oraz PINTA A'la Grodziskie. Na filmie to ostatnie. Jutro lejemy do beczek :-)"

            Tak więc butelki raczej będą.
            Dziękuję bardzo! Bronię się przed facebook'iem, ale ulegnę dopiero jak Kocour będzie miał profil Tak jak to było z tweeter'em

            Comment

            • tigu
              Member
              • 05-2009
              • 33

              Czy będzie gdzieś jakaś przechowalnia bagażu? Przyjadę z plecaczkiem by kupić kilka buteleczek i nie chciałbym z nim chodzić przez te kilka godzin.

              Padło pytanie o godzinę rozpoczęcia w sobotę ale nie zauważyłem odpowiedzi, mógłby ktoś potwierdzić jedną z nich?

              Comment

              • chemmobile
                Senior
                • 03-2009
                • 2168

                Festiwal od 12.00, Warsztaty od 14.00.
                Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                Comment

                • darekd
                  PremiumUżytkownik
                  • 02-2003
                  • 12205

                  koncerty

                  Przedstawiam wstępny program koncertów:

                  Sobota:
                  godz. 16.00 - Rentgen /rock/
                  godz. 17.30 - Mizia&Mizia Blues Band /blues/ http://www.mizia.art.pl/
                  godz. 19.00 - Lady Perfect /rock/ http://www.ladyperfect.com.pl/
                  godz. 20.30 - Hellraizer Band /muzyka piekielna/ http://www.hellraizer.pl/

                  Niedziela:

                  godz. 13.00 - 17.00 z przerwami - Dolinečka - tradycyjna czeska dechovka /muzyka ludowo-biesiadna/ www.dolinecka.wz.cz
                  godz. 17.30 - Bluesgrand /blues&rock/
                  godz. 19.00 - Spaceman /rockabilly/roots rock/ www.spaceman.com.pl
                  godz. 20.30 - Neúspěšný atlet ( pubfolk, punkjazz z czeskiej Pragi )

                  Comment

                  • VanPurRz
                    Senior
                    • 09-2008
                    • 4229

                    No żesz marny losie. Akurat to co ciekawe to w niedzielę i to w czasie gdy jeden taki z zemsty, że nie pije to będzie chciał jechać. Czy ktoś nie mógłby przebić opon w pewnym samochodzie którego namiary ktoś gdzieś poda póxniej
                    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                    Comment

                    • arcy
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 7538

                      Odrobina prywaty:

                      serdecznie zapraszam do odwiedzania podczas Festiwalu stoiska serów Old Poland (OLD Poland).

                      Comment

                      • M-kwadrat
                        Senior
                        • 07-2004
                        • 304

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                        serdecznie zapraszam do odwiedzania podczas Festiwalu stoiska serów Old Poland (OLD Poland).
                        Odżałowałem ostatnio i kupiłem sobie opakowanie Bursztyna - muszę powiedzieć, że zagryzany pod trunki i bez nich smakuje przednio. Rodzi to ochotę aby na festiwalu sprawdzić pozostałe wyroby.
                        Pozdrawiam, Maciek

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13950

                          Jak już pisałem, nie jest to jedyny tego typu ser w Polsce. Tańszy, ale dostępny tylko lokalnie jest Szeneker ze Skarszew. No może jest to bardziej Rubin niż Bursztyn, bo dojrzewa 3 miesiące, ale jak dłużej poleży, to można go śmiało zastosować w postaci "ścieralnej".
                          Po zalogowaniu będziesz mógł zarządzać swoim serwerem poprzez intuicyjny, prosty w obsłudze i przyjazny interfejs.
                          Last edited by Pendragon; 04-05-2011, 11:05.

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            Pendi, ja Cię proszę, to nie jest temat o serach, których NIE BĘDZIE na Festiwalu - już raz tę stronę zareklamowałeś - wystarczy.
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • arcy
                              Senior
                              • 07-2002
                              • 7538

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                              Jak już pisałem, nie jest to jedyny tego typu ser w Polsce. Tańszy, ale dostępny tylko lokalnie jest Szeneker ze Skarszew. No może jest to bardziej Rubin niż Bursztyn, bo dojrzewa 3 miesiące, ale jak dłużej poleży, to można go śmiało zastosować w postaci "ścieralnej".
                              www.sery.pl
                              Bez zbędnych dyskusji: Szeneker to szwajcar, więc porównywanie go z holendrem Bursztynem jest pomyłką.

                              Comment

                              • arcy
                                Senior
                                • 07-2002
                                • 7538

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika M-kwadrat Wyświetlenie odpowiedzi
                                Odżałowałem ostatnio i kupiłem sobie opakowanie Bursztyna - muszę powiedzieć, że zagryzany pod trunki i bez nich smakuje przednio. Rodzi to ochotę aby na festiwalu sprawdzić pozostałe wyroby.
                                Mój faworyt to Rubin.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎