Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

VIII Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie i II Festiwal Dobrego Piwa, 7-8 V 2011 plotki

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12205

    Z boku zamku (koło kościoła) też jest trochę miejsc parkingowych, tam jest potem taka polna droga i przy niej też ewentualnie można się zatrzymać.

    Comment

    • Wiktoria
      Senior
      • 07-2003
      • 796

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
      To zależy - jednorazowy tak, natomiast 30-minutowy jest w cenie 2.40.
      Jest to jeden z absurdów biletowych, no bo na czemu na bilecie za 2.40 jednorazowym nie mogę jechać nocnym (i pospiesznym), a na bilecie za tę samą cenę, ale 30-minutowym już mogę? Oczywiście nie przekraczając tych 30 minut. Inny absurd to bilet 48 godzinny, który jest droższy niż 2 bilety 24 godzinne - 18 wobec 8 złotych. Za to bilet 72 godzinny jest równy 3 biletom 24 godzinnym (24 zł), więc cenowo wcale nie zachęca. Krótko mówiąc przy kilku dniach pobytu najlepiej kupić kilka biletów 24 godzinnych. Za to przy 4 dniach pobytu warto było kupić już bilet 7 dniowy, który był 2 złote droższy od 3 dniowego... No ale z tego co wyczytałem od 1 grudnia dostępne są już tylko w postaci urbankarty, która jako gościowi w tym mieście jest mi akurat potrzebna...

      Może nie na temat, ale co mi tam - to w końcu plotki .
      Jeśli zmieścisz się w 30 minutach, to nie ma sprawy. Ja brałam pod uwagę normalne bilety nocne. Natomiast co do tych 1-, 2- i 3-dniowych: to akurat jest weekend, więc faktycznie na wszelakie autobusy wystarczy (jeśli chodzi o 1 dzień) bilet 24-godzinny na zwykłe autobusy - czyli za 8 PLN. Natomiast normalnie bilet za 8 PLN jest tylko na autobusy zwykłe, bez pospiesznych. Taki na zwykłe+pospieszne kosztuje 10 PLN. 2- i 3- dniowe są tylko na zwykłe+pospieszne, więc bilet 48-godzinny za 18 PLN lub 72-godzinny za 24 PLN kosztują mniej, niż 2 lub 3 bilety za 10 PLN . Mam nadzieję, że wyjaśniłam.

      Comment

      • Basik
        Senior
        • 06-2006
        • 1308

        No i pierwszy dzień minął...Dzięki ekipie z Żywca za dotrzymanie towarzystwa w nocy, jak już wszyscy poszli spać.
        A dziś....wczoraj po konkursie sobie odpuściliśmy i teraz czeka na nas długa lista do próbowania. Do zobaczenia na miejscu

        Comment

        • chemmobile
          Senior
          • 03-2009
          • 2168

          Ciekawe rzeczy działy się wczoraj... jedną z nich jest sprzedaż przeterminowanych piw butelkowych na stoisku Lindemansa - Smak Piwa (ten obok stoiska Czeskiego Raju). Oczywiście nie dotyczy to wszystkich piw. Ja trafiłem na jednego Grimbergen Dubbel z datą sprzed pół roku.
          Tak poza tym impreza przednia. Pomimo szerokiej reprezentacji piw popyt był tak silny, że w niektórych kolejkach do kranu stało się ze 20 minut. Postuluję na przyszły rok zaprosić jeszcze więcej browarów lub wymusić na wystawcach co najmniej 4 osoby i 12 kranów na stoisko, co by rozładować kolejki
          Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
          Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

          Comment

          • Basik
            Senior
            • 06-2006
            • 1308

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
            Ja trafiłem na jednego Grimbergen Dubbel z datą sprzed pół roku.
            Próbowałeś czy reklamowałeś?

            P.S. trzymam kciuki za dzisiejszą pogodę, bo jakiś front chce nas zaatakować.
            Last edited by Basik; 08-05-2011, 10:05.

            Comment

            • chemmobile
              Senior
              • 03-2009
              • 2168

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Basik Wyświetlenie odpowiedzi
              Próbowałeś czy reklamowałeś?
              Zorientowałem się dopiero w domu, a paragonu nie mam. Zobaczymy po otwarciu butelki, na oko nie widać żadnego zmętnienia ani pływających kłaczków.
              Last edited by chemmobile; 08-05-2011, 10:53.
              Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
              Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

              Comment

              • Wiktoria
                Senior
                • 07-2003
                • 796

                Niestety wyszło słońce, więc dziś znów autobusy będą nabite. A już miałam nadzieję...

                Comment

                • arcy
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 7538

                  A jak sery, dobre były?

                  Comment

                  • przemo70
                    † 1970-2019 Piwosz w Raju
                    • 05-2007
                    • 1501

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                    A jak sery, dobre były?
                    Sery rewelacja, kupiłem z każdego rodzaju po małym trójkacie
                    Save water, drink beer ...

                    http://www.parowozy.com.pl/
                    http://www.kamery.wolsztyn.pl/
                    https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

                    Comment

                    • KULI
                      ********
                      • 10-2002
                      • 197

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika przemo70 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Sery rewelacja, kupiłem z każdego rodzaju po małym trójkacie
                      A niedługo 4 kg dostaniesz

                      Comment

                      • grew
                        Senior
                        • 05-2009
                        • 766

                        Widzę, że mało komentarzy - czyżby piwo zaszkodziło?

                        Impreza ma tylko jedną, podstawową wadę (mówię za siebie oczywiście) - lokalizacja... Ale w przyszłym roku może się okazać, że to będzie kolejna, mocna strona Jeśli tylko drogowcy/budowlańcy dopiszą. Tymczasem

                        Comment

                        • skitof
                          Senior
                          • 11-2007
                          • 2478

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grew Wyświetlenie odpowiedzi
                          Impreza ma tylko jedną, podstawową wadę (mówię za siebie oczywiście) - lokalizacja... Ale w przyszłym roku może się okazać, że to będzie kolejna, mocna strona Jeśli tylko drogowcy/budowlańcy dopiszą. Tymczasem
                          Lokalizacja jest wbrew pozorom bardzo dobra. Co prawda w tym roku był mały dramacik z dojazdem, ale jak w przyszłym roku będzie wszystko OK, to taki zamek z lochami i wielkim parkiem to idealne miejsce. Zresztą w tym roku było 10 tys ludzi i to już teraz jest jedna z większych imprez Wrocławia. To co by się przydało za rok, to więcej ławek do siedzenia.

                          Comment

                          • leona
                            PremiumUżytkownik
                            • 07-2009
                            • 5853

                            Nie marudzić
                            Miejsce super, ceny nieomal rewelacyjne, mój debiut konkursowy kosmiczny

                            Jedyny minus to, że nie widziałem jak duch hrabiego wypijał trzy Tyskie z plecaka Żą

                            Comment

                            • mark33
                              Idę po piwo do piwnicy.
                              • 04-2005
                              • 3283

                              Bardzo udany wyjazd, organizacyjnie bardzo dobrze (jak już się w lochach przestałem gubić to w nocy po ciemku i było znów trudno ) wspólpijcy dopisali humorem, dobrego piwa było tak na 2 tygodniowy turnus. Premiera Pinty powyżej oczekiwań Atakowałem chmiel dzielnie Kilka obrazków z opisami. Zdjęcia robione głównie przed południem, później było zbyt gęsto od ludzi.

                              Comment

                              • sienioo
                                Senior
                                • 12-2008
                                • 177

                                Impreza na pewno się udała. Piwka, które piłem, nie zawiodły. Po Czarnej Dziurze spodziewałem się troszkę więcej... ale i tak in plus Po południu dzikie tłumy i dzikie kolejki.

                                Pozdrowienia dla ekipy z Bielska Dzięki za transport i towarzystwo

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎