Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

VIII Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie i II Festiwal Dobrego Piwa, 7-8 V 2011 plotki

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • VanPurRz
    Senior
    • 09-2008
    • 4229

    Festiwal powinien trwać tydzień. Gratuluje tym którzy szybko opróżnili beczułeczkę naszego stouta - dzięki czemu mogliśmy udać się na lepsze piwa
    Gratulacje dla PINTY (poprawcie tylko etykiety).
    Szkoda, że nie mogliśmy wracać później w niedzielę - mam nadzieję, że Żą chociaż wygrał swój mecz życia
    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      Wygrałem, zneutralizowałem kilka groźnych akcji i nawet strzeliłem bramkę, dostając przy tym korkami w udo, tak więc full opcja na maks wypasie.

      Comment

      • maaciej6
        Senior
        • 04-2007
        • 219

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
        Festiwal powinien trwać tydzień.
        Zdecydowanie tak, tylko kto by wytrzymał ???
        Festiwal pierwszorzędny ukłony dla organizatorów. Według mnie jedynym mankamentem był tłum ludzi. Może lepiej stoiska z piwem rozmieścić z tyłu zamku ?
        "Gdzie się piwo warzy, tam się dobrze darzy"

        Wolsztyński Browar Domowy M & P

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23805

          Hm, może w przyszłym roku wpuścić tylko wystawców?
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • Maggyk
            Szara Adminiscjencja
            • 05-2004
            • 5615

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika maaciej6 Wyświetlenie odpowiedzi
            Może lepiej stoiska z piwem rozmieścić z tyłu zamku ?
            Też o tym myślałam, ale coś musi pójść do przodu i co tam postawimy - plac zabaw czy popcorn. W końcu to festiwal piwa i piwa powinny być na pierwszym planie. Może podziałamy coś w sprawie powiększenia terenu, na którym odbywa się festiwal, gorzej będzie z wykopaniem dodatkowych zamkowych piwnic na warsztaty
            Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
            Piwo domowe -
            Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

            Reklama w BROWARZE
            PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

            Comment

            • mark33
              Idę po piwo do piwnicy.
              • 04-2005
              • 3283

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
              Też o tym myślałam, ale coś musi pójść do przodu i co tam postawimy - plac zabaw czy popcorn. W końcu to festiwal piwa i piwa powinny być na pierwszym planie. Może podziałamy coś w sprawie powiększenia terenu, na którym odbywa się festiwal, gorzej będzie z wykopaniem dodatkowych zamkowych piwnic na warsztaty
              E tam przecież stadion nam budują, pewno jakieś zaplecze będzie na kimę dla piwowarów

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13950

                Zamiast tygodnia we Wrocławiu należałoby zrobić imprezę objazdową, co 2 tygodnie w innych dużych miastach. I tak aż do końca wakacji Tak, wiem...

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • marcin-dabek
                  Junior
                  • 04-2010
                  • 15

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
                  W końcu to festiwal piwa i piwa powinny być na pierwszym planie.
                  No nie wiem czy to taki dobry pomysł. Ja się cieszę, że ten cały tłum nie znalazł drogi do lochów :-)

                  To były moje pierwsze warsztaty i powiem tylko tyle: REWELACJA.
                  Atmosfera już na stacji była fantastyczna a potem było coraz weselej.
                  Za rok przyjeżdżam z własnymi wyrobami.No i poćwiczę kapslowanie.
                  Pozdrawiam
                  Marcin




                  ps.ART-dzięki za rozwiązanie wątpliwości dot. mini kegów.

                  Comment

                  • JAckson
                    Senior
                    • 05-2004
                    • 6122

                    Festiwal lepszy niż ostatnio, a ostatnio był bardzo fajny

                    Myślę, że za rok dojazd będzie lepszy (lub gorszy - we Wrocławiu wszystko możliwe )

                    Dzięki dla organizatorów za siły i pomysły. Oby do następnego
                    MM961
                    4:-)

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marcin-dabek Wyświetlenie odpowiedzi
                      No nie wiem czy to taki dobry pomysł. Ja się cieszę, że ten cały tłum nie znalazł drogi do lochów :-)

                      To były moje pierwsze warsztaty i powiem tylko tyle: REWELACJA.
                      Co do Warsztatów to mam kolejne plany co do ograniczenia tłumów w lochach. Warsztaty dla piwowarów - Festiwal dla piwoszy... i piwowarów
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • bomba_z_wrocka
                        Senior
                        • 07-2007
                        • 222

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                        Co do Warsztatów to mam kolejne plany co do ograniczenia tłumów w lochach. Warsztaty dla piwowarów - Festiwal dla piwoszy... i piwowarów
                        Wiem ze ja nie mysle, ale w mojej opini, bardzo duza czesc ludzi, przyjezdza wlasnie na warsztaty. Maja okazje sprubowac tego, czego zadne stoisko im nie zaoferuje. No i rozmowa z samymi piwowarzacymi, a to jest bezcenne.
                        Haniu, Kochanie jajeczniczka na sniadanie.;)

                        Comment

                        • bomba_z_wrocka
                          Senior
                          • 07-2007
                          • 222

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                          Wygrałem, zneutralizowałem kilka groźnych akcji i nawet strzeliłem bramkę, dostając przy tym korkami w udo, tak więc full opcja na maks wypasie.
                          I na koniec, musiales sie niemalze bic o swoje trzy "tyskie" i to ma byc "zwyciestwo".
                          Haniu, Kochanie jajeczniczka na sniadanie.;)

                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bomba_z_wrocka Wyświetlenie odpowiedzi
                            Wiem ze ja nie mysle, ale w mojej opini, bardzo duza czesc ludzi, przyjezdza wlasnie na warsztaty. Maja okazje sprubowac tego, czego zadne stoisko im nie zaoferuje. No i rozmowa z samymi piwowarzacymi, a to jest bezcenne.
                            Oczywiście, że tak jest i to bardzo cieszy
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • szefunio
                              Senior
                              • 01-2007
                              • 481

                              Festiwal był za krótki. Nawet nie miałem czasu porozmawiać ze wszystkimi znajomymi...
                              Robię to co lubię - produkuję piwo.

                              Comment

                              • bomba_z_wrocka
                                Senior
                                • 07-2007
                                • 222

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                                Oczywiście, że tak jest i to bardzo cieszy
                                Eeeee. Cos chyba nie hallo, To po co pomysly o zmniejszeniu tlumow w podziemiach
                                Haniu, Kochanie jajeczniczka na sniadanie.;)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎