Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

VIII Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie i II Festiwal Dobrego Piwa, 7-8 V 2011 plotki

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • chemmobile
    Senior
    • 03-2009
    • 2168

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
    W przypadku braku, w weekendy bilet powinien sprzedać kierowca/motorniczy.
    Spotkałem się już z sytuacjami, gdy ktoś chciał kupić bilet w niedzielę, ale kierowca nie sprzedawał, bo jest przecież biletomat (płatność tylko kartą) w autobusie. Wrocław miasto spotkań, hahaha

    tigu, autobus 409 jedzie ul. Robotniczą, a dworzec Mikołajów jest w połowie drogi pomiędzy przystankami (jeden na skrzyżowaniu Robotniczej i Śrubowej). Jednak na żadnym z nich nie kupisz biletu (brak automatów). Z biletami w pojeździe jest jak napisał slavoy.
    Last edited by chemmobile; 05-05-2011, 14:24.
    Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
    Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

    Comment

    • jacer
      Senior
      • 03-2006
      • 9875

      W kiosku z gazetami nie da się kupić?
      Milicki Browar Rynkowy
      Grupa STYRIAN

      (1+sqrt5)/2
      "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
      "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
      No Hops, no Glory :)

      Comment

      • slavoy
        Senior
        • 10-2001
        • 5052

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
        W kiosku z gazetami nie da się kupić?
        Musi taki być pobliżu, a z tym czasem ciężko.
        Uliczne biletomaty w tej chwili są wymienione na dwa razy większe i dwa razy częściej zawieszające się gotówkowo-karciane.
        Dick Laurent is dead.

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          Tigu, nie wysiadaj na Mikołajowie, jedź do Głównego i przesiądź się na pociąg do Wrocławia - Leśnicy, naprawdę, nie warto kombinować trudnej trasy, jak się ma pod nosem łatwą.
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • Wiktoria
            Senior
            • 07-2003
            • 796

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika M-kwadrat Wyświetlenie odpowiedzi
            To ja też o transporcie miejskim - jako, że lokujemy się z moją panią w Etapie na Lotniczej (koło stadionu z tego co się zorientowałem) to sprawdzam jak będę mógł tam ew. wrócić samemu i wychodzi mi, że najkrócej to tramwaj 72 i przesiadka w autobus 710 lub później nocny 243 - wygląda prosto. Pytanie tylko czy u kierowcy/motorniczego kupię bilety? (chyba z tego wątku wychodzi, że taki za 2,40zł).
            Dawno nie kasowałam biletów w nocnych, ale jestem prawie pewna, że autobusy nocne (czyli wszystkie dwieście ileś) kosztują 2,80.

            Comment

            • maj-kel
              Junior
              • 10-2010
              • 2

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
              Browary będą się wystawiać od początku Festiwalu, czyli w sobotę spokojnie się czeskiego piwa napijesz.
              Dzięki dzięki, rozplanowanie stoisk widziałem na mapce ale zasugerowałem się "dniem czeskim" stąd moje pytanie.

              Comment

              • jacer
                Senior
                • 03-2006
                • 9875

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika M-kwadrat Wyświetlenie odpowiedzi
                Z innej beczki - orientuje się ktoś jak wygląda okolica hotelu/stadionu jeśli chodzi o zaplecze gastronomiczne? Sam hotel ma tylko śniadania a Kacha ma tam zamiar trochę posiedzieć i popracować i chciałbym aby nie umarła z głodu.
                Tam to jest jeden wielki plac budowy. Nie wiem czy coś znajdziesz. Hotel jest za kadrem w prawym dolnym rogu jakieś 300m.

                Na zdjęciu widać sznureczek samochodów, tędy jedzie się z centrum do Leśnicy, więc pociąg jest wręcz zalecany.
                Attached Files
                Milicki Browar Rynkowy
                Grupa STYRIAN

                (1+sqrt5)/2
                "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                No Hops, no Glory :)

                Comment

                • M-kwadrat
                  Senior
                  • 07-2004
                  • 304

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                  Tam to jest jeden wielki plac budowy. Nie wiem czy coś znajdziesz. Hotel jest za kadrem w prawym dolnym rogu jakieś 300m.
                  OK - to albo dokonam jakiejś aprowizacji albo będzie musiała zmarnować trochę czasu i dotrzeć do cywilizacji.

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                  Na zdjęciu widać sznureczek samochodów, tędy jedzie się z centrum do Leśnicy, więc pociąg jest wręcz zalecany.
                  Przyzwyczajony do poznańskich korków chyba już nie będę się z hotelu cofał do centrum aby wsiąść w pociąg - jakoś przecierpimy dojazd na warsztaty/festiwal a nocny powrót zakładam, że już nie będzie taki długi.
                  Pozdrawiam, Maciek

                  Comment

                  • jacer
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 9875

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika M-kwadrat Wyświetlenie odpowiedzi
                    Przyzwyczajony do poznańskich korków chyba już nie będę się z hotelu cofał do centrum aby wsiąść w pociąg - jakoś przecierpimy dojazd na warsztaty/festiwal a nocny powrót zakładam, że już nie będzie taki długi.
                    Nie no, to informacja dla tych co przyjadą pociągiem.

                    Jadąc od Poznania wjeźdzamy oczywiście na obwodnicę śródmiejską.
                    Last edited by jacer; 05-05-2011, 15:38.
                    Milicki Browar Rynkowy
                    Grupa STYRIAN

                    (1+sqrt5)/2
                    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                    No Hops, no Glory :)

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13950

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wiktoria Wyświetlenie odpowiedzi
                      Dawno nie kasowałam biletów w nocnych, ale jestem prawie pewna, że autobusy nocne (czyli wszystkie dwieście ileś) kosztują 2,80.
                      To zależy - jednorazowy tak, natomiast 30-minutowy jest w cenie 2.40.
                      Jest to jeden z absurdów biletowych, no bo na czemu na bilecie za 2.40 jednorazowym nie mogę jechać nocnym (i pospiesznym), a na bilecie za tę samą cenę, ale 30-minutowym już mogę? Oczywiście nie przekraczając tych 30 minut. Inny absurd to bilet 48 godzinny, który jest droższy niż 2 bilety 24 godzinne - 18 wobec 8 złotych. Za to bilet 72 godzinny jest równy 3 biletom 24 godzinnym (24 zł), więc cenowo wcale nie zachęca. Krótko mówiąc przy kilku dniach pobytu najlepiej kupić kilka biletów 24 godzinnych. Za to przy 4 dniach pobytu warto było kupić już bilet 7 dniowy, który był 2 złote droższy od 3 dniowego... No ale z tego co wyczytałem od 1 grudnia dostępne są już tylko w postaci urbankarty, która jako gościowi w tym mieście jest mi akurat potrzebna...
                      Last edited by Pendragon; 05-05-2011, 15:48.

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • piotry
                        Oj tam, oj tam !
                        • 08-2005
                        • 761

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika M-kwadrat Wyświetlenie odpowiedzi
                        OK - to albo dokonam jakiejś aprowizacji albo będzie musiała zmarnować trochę czasu i dotrzeć do cywilizacji.


                        Przyzwyczajony do poznańskich korków chyba już nie będę się z hotelu cofał do centrum aby wsiąść w pociąg - jakoś przecierpimy dojazd na warsztaty/festiwal a nocny powrót zakładam, że już nie będzie taki długi.
                        co do lokali gastronomicznych to polecam kebab w niedalekiej hali kupców:

                        Od hotelu trzeba by dojechać na oko 2-3 przystanki tramwajem w kierunku miasta.

                        Co do biletów to potwierdzam to co napisał Pendragon - najlepiej kupić bilet 24h - nie ma potem problemu z przesiadkami i dokupywaniem biletów

                        pozdrawiam
                        piotry
                        Last edited by piotry; 05-05-2011, 16:09.

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13950

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
                          Co do biletów, to w tej chwili większość pojazdów jest wyposażona w automaty (płatność tylko kartą). W przypadku braku, w weekendy bilet powinien sprzedać kierowca/motorniczy.
                          No to jeszcze dopytam, czy bilety są od razu skasowane przez ten automat, czy też można sobie kupić od razu kilka biletów na zapas?
                          Last edited by Pendragon; 05-05-2011, 17:43.

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • chemmobile
                            Senior
                            • 03-2009
                            • 2168

                            Do 8 maja włącznie bilety kupione w automatach wewnątrz pojazdów są już skasowane. Od 9 maja automaty będą sprzedawały bilety nieskasowane. Pendragon, dla przyjezdnych krótkoterminowych najlepszą opcją są bilety 24h. Kup sobie taki. Uchronią od szoku, stresu i problemów, które trapią na co dzień miejscowych
                            Last edited by chemmobile; 05-05-2011, 18:09.
                            Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                            Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13950

                              Heh, no akurat 9 maja to już zrobimy papa Wrocławowi.

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • admiro
                                Senior
                                • 05-2005
                                • 248

                                Czy to mógłby doradzić miejsce w okolicy na parking?

                                Chcemy zostawić auto na noc bo tak będzie najwygodniej, w nocy i tak skończymy w centrum potem na nocleg a do południa z powrotem Leśnica

                                Najlepszy byłby parking strzeżony, ewentualnie inne pewne miejsce.
                                Moje piwo jest bezcenne.

                                Schizma miodowa.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎