Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

VIII Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie i II Festiwal Dobrego Piwa, 7-8 V 2011 plotki

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    Skoro już zeszliśmy na sery, że tak powiem - w niedzielę o godz. 15.00 przewidujemy prezentację wraz z degustacją tychże serów i 5 gatunków piw: jasny lager, weizen, witbier, lambic brzoskwiniowy i koźlak - jeszcze dziś zapewne dopniemy program, to się ta informacja pojawi. Wstęp 25 zl, ilość miejsc ograniczona (30).
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13951

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
      Pendi, ja Cię proszę, to nie jest temat o serach, których NIE BĘDZIE na Festiwalu - już raz tę stronę zareklamowałeś - wystarczy.
      OK. Masz rację, jedyne co mnie usprawiedliwia, to to, że jest to temat "plotkarski:
      Żeby nie było - nie pracuję dla nich, po prostu lubię ten ser i chciałbym by więcej osób się o nim dowiedziało i może dzięki temu spróbowało.

      Jeszcze tylko do Arcy'ego.
      Skoro Bursztyn chce się porównywać do Grana Padano, to czemu ja, laik w temacie, nie mogę do tego włoskiego sera porównać Szenekera? Obydwa są twarde, długo dojrzewające, co jest na polskie warunki zjawiskiem wyjątkowym. A że "robią" je inne bakterie to już kwestia wtórna, aczkolwiek może nie dla smaku, chociaż nie aż tak bardzo jakby na pierwszy rzut oka mogło się wydawać. Nie porównywałem przecież Szenekera do Bursztyna, tylko informowałem, że jest też inny polski ser długo dojrzewający, zamiennik Parmezana czy też Grana Padano.
      Last edited by Pendragon; 04-05-2011, 11:57.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • sopista
        Senior
        • 01-2003
        • 1747

        A ja nie w sprawie sera. Jak zwykle przy takiej okazji mam prośbę o etykiety z domowych. Odbiorcą będzie Darek Krasnodębski. Wprawdzie jeszcze trochę moja strona nie działa ale jak tylko będzie nowy komputer wszystkie nowości pojawią się na stronie. Z góry dziękuję i miłej zabawy.

        Comment

        • Basik
          Senior
          • 06-2006
          • 1308

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sopista Wyświetlenie odpowiedzi
          Jak zwykle przy takiej okazji mam prośbę o etykiety z domowych.
          W takim razie gonię Piotryego, żeby wcześniej się tym zajął. My z kolei, również jak zwykle, zostawiamy to na ostatnią chwilę A później to różnie bywa

          Comment

          • marcin-dabek
            Junior
            • 04-2010
            • 15

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
            Jadąc dzisiaj przez Wrocek patrzyłem przez okno -brrrrrrrrrr
            Mam pytanie , czy na następny weekend organizatorzy załatwili lepszą pogodę ?
            nie wiem czy organizatorzy załatwiali ale m.in teraz jest tak jak widać, żeby w czwartek było bardziej "majowo"

            Comment

            • marcin-dabek
              Junior
              • 04-2010
              • 15

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
              Podobno ma być 20 st C i słońce. Czwartkowa prognoza będzie wiarygodna.

              widzę, że kolega wtajemniczony :-)

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
              załatwiać to pewnie załatwili, tylko czy wpłacili opłatę
              o opłatach nic nie wiem ale postaram się jak mogę zrobić coś w tej sprawie-taki mój skromny wkład
              Last edited by marcin-dabek; 04-05-2011, 16:48.

              Comment

              • maj-kel
                Junior
                • 10-2010
                • 2

                Witam, ja jako nowicjusz w tym temacie chciałbym się dowiedzieć czy w sobotę będą już wystawione czeskie browary? Przyjechałbym tylko na jeden dzień i chciałbym dobrze ten czas wykorzystać dzięki

                Comment

                • Maggyk
                  Szara Adminiscjencja
                  • 05-2004
                  • 5615

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika maj-kel Wyświetlenie odpowiedzi
                  Witam, ja jako nowicjusz w tym temacie chciałbym się dowiedzieć czy w sobotę będą już wystawione czeskie browary? Przyjechałbym tylko na jeden dzień i chciałbym dobrze ten czas wykorzystać dzięki
                  Browary będą się wystawiać od początku Festiwalu, czyli w sobotę spokojnie się czeskiego piwa napijesz.
                  Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                  Piwo domowe -
                  Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                  Reklama w BROWARZE
                  PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                  Comment

                  • anteks
                    maruda
                    • 08-2003
                    • 10739

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika maj-kel Wyświetlenie odpowiedzi
                    Witam, ja jako nowicjusz w tym temacie chciałbym się dowiedzieć czy w sobotę będą już wystawione czeskie browary? Przyjechałbym tylko na jeden dzień i chciałbym dobrze ten czas wykorzystać dzięki
                    Mniej książków więcej piwa

                    Comment

                    • tigu
                      Member
                      • 05-2009
                      • 33

                      Dojazd

                      Mam pytanie do mieszkańców Wrocławia odnośnie dojazdu. Sprawdziłem, że mój pociąg zatrzymuje się na stacji Wrocław-Mikołajów. Może zamiast jechać na Główny to sobie tu wysiądę i dotrę na autobus 409 na ul. Strzegomskiej. Pytanie więc czy mi się to uda, czy to nie są zbyt duże odległości i gdzie dokładnie są te przystanki 409 na Strzegomskiej? Z rozkładu widziałem że są 3 ale na maps.google.pl to ich nie widzę. No i pytanie zasadnicze, czy i gdzie będę mógł kupić bilet?

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13951

                        Nie wiem jakie są realia, ale w takim układzie to chyba bliżej na Legnicką i 403 (lub wariant remontowy - wieloprzesiadkowy opisany tu wcześniej). Zobacz sobie trasy i przystanki na http://wroclaw.jakdojade.pl/ w sumie przy półgodzinnym takcie 403 i 409 najlepiej wysiąść tam, gdzie bedzie mniej czekania.
                        403 na Legnickiej to xx:13 i xx:43, 409 na Śrubowej to xx:28, xx:58, 409 z Dworca Głównego to xx:17 i xx:47.
                        Last edited by Pendragon; 05-05-2011, 13:43.

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • M-kwadrat
                          Senior
                          • 07-2004
                          • 304

                          To ja też o transporcie miejskim - jako, że lokujemy się z moją panią w Etapie na Lotniczej (koło stadionu z tego co się zorientowałem) to sprawdzam jak będę mógł tam ew. wrócić samemu i wychodzi mi, że najkrócej to tramwaj 72 i przesiadka w autobus 710 lub później nocny 243 - wygląda prosto. Pytanie tylko czy u kierowcy/motorniczego kupię bilety? (chyba z tego wątku wychodzi, że taki za 2,40zł). Wymienianego w wątku Skycash'a dla jednego biletu nie będę sobie uruchamiał - Poznania nie obsługują.

                          Z innej beczki - orientuje się ktoś jak wygląda okolica hotelu/stadionu jeśli chodzi o zaplecze gastronomiczne? Sam hotel ma tylko śniadania a Kacha ma tam zamiar trochę posiedzieć i popracować i chciałbym aby nie umarła z głodu.
                          Pozdrawiam, Maciek

                          Comment

                          • Mihai
                            Senior
                            • 02-2010
                            • 186

                            Dobrym rozwiązaniem może być pociąg z Wrocławia Głównego do Leśnicy, jedzie 15-20 min

                            Comment

                            • slavoy
                              Senior
                              • 10-2001
                              • 5052

                              Jak wyżej, w tej chwili dla jadących z centrum pociąg PR W.Główny->W.Leśnica jest zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem.
                              Co do biletów, to w tej chwili większość pojazdów jest wyposażona w automaty (płatność tylko kartą). W przypadku braku, w weekendy bilet powinien sprzedać kierowca/motorniczy.
                              Dick Laurent is dead.

                              Comment

                              • Pendragon
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 13951

                                A stare biletomaty monetowe na ulicach zostały?

                                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎