Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Wolontariusze poszukiwani do pomocy przy III edycji WFDP

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12205

    #61
    Tak jak informowałem wcześniej, przydałby się ktoś kumający po czesku na niedzielę, przy pomocy przez zespołach, a widzę że Docent już zmienił terminarz

    Comment

    • czesiek1102
      Member
      • 12-2011
      • 44

      #62
      ja coś tam niby kumam czeski, ale na dzień dzisiejszy nie mogę powiedzieć, czy będę w niedzielę...
      www.lafamilia.com.pl

      Comment

      • amap
        Member
        • 02-2010
        • 98

        #63
        czy jest sens wystawiać kogoś na niedzielę od 18 do 20? prawdę mówiąc to w poprzenich edycjach nie dotrwałem do tej pory i nie wiem czy w dalszym ciągu jest zainteresowanie....

        Comment

        • dadek
          Senior
          • 09-2005
          • 4568

          #64
          Właśnie otworzyłem kompa i widzę że wsio obstawione. Więc zdaję się w tej mierze na decyzję organizatorów. Czeski u mnie płynny (nie tylko w kwestii piwnej)

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13950

            #65
            Wszystko płynie. Panta rei.

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • piotry
              Oj tam, oj tam !
              • 08-2005
              • 761

              #66
              To i ja dołączam

              Piatek:

              1) 16:00 - 18:00 - piotry +
              2) 18:00 - 20:00 - Mason +

              Sobota:

              3) 12:00 - 14:00 - żąleną + iron
              4) 14:00 - 16:00 - Pendragon + docent
              5) 16:00 - 18:00 - leona + Ahumba
              6) 18:00 - 20:00 - czesiek1102 + inspektor007

              Niedziela:

              7) 12:00 - 14:00 - mark33 +
              8) 14:00 - 16:00 - amap +
              9) 16:00 - 18:00
              10) 18:00 - 20:00

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23799

                #67
                Fajno, jeszcze kilka osób przyda się na piątek 1 i niedzielę 9,10. Jeśli ktoś może być w rezerwie - niech też się zgłasza

                Piątek:

                1) 16:00 - 18:00 - piotry + ___________
                2) 18:00 - 20:00 - Mason + dyczkin

                Sobota:

                3) 12:00 - 14:00 - żąleną + iron + w rezerwie dkrasnodebski, Komar_Pafnucy
                4) 14:00 - 16:00 - Pendragon + docent + w rezerwie Doodeck
                5) 16:00 - 18:00 - leona + Ahumba
                6) 18:00 - 20:00 - czesiek1102 + inspektor007

                Niedziela:

                7) 12:00 - 14:00 - mark33 + Piecia
                8) 14:00 - 16:00 - amap + MINIAK
                9) 16:00 - 18:00 - Cyneq + Baard (do 17:30?)
                10) 18:00 - 20:00 - ___________ + ___________
                Last edited by ART; 08-05-2012, 17:17.
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  #68
                  Dotarłem do tajnych wytycznych i nr 3 musi być obsadzony długowłosymi, więc sam widzisz, Darku, że nie możesz do nas dołączyć.

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23799

                    #69
                    Sorry, gdzieś mi się ten mikry 12-latek zapodział
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • Baard
                      Senior
                      • 01-2010
                      • 316

                      #70
                      Ja mam czas od soboty rano do 18.00 w niedzielę bo 18.26 pociąg powrotny, więc zdaję się na organizatorów.
                      Last edited by Baard; 08-05-2012, 12:28.

                      Comment

                      • Undeath
                        Senior
                        • 08-2011
                        • 113

                        #71
                        Jeżeli nikogo nie będzie na ten piątek na 16 mogę pomóc bo i tak będę siedział w domu z psem Tylko szybkie pytanie z tego co zrozumiałem nie można popijać sobie piwka?
                        Last edited by Undeath; 08-05-2012, 17:33.

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23799

                          #72
                          Info na PW
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • dyczkin
                            Serce w kolorze blaugrana
                            • 05-2011
                            • 3657

                            #73
                            Art dzięki za wpisanie na listę. A wystarczyło skorzystać z komórki
                            Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                            Moje warzenie // Piwny Wojownik

                            Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                            Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23799

                              #74
                              To ja dziękuję za chęć niesienia "kagańca" oświaty
                              Last edited by ART; 08-05-2012, 19:30.
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • dadek
                                Senior
                                • 09-2005
                                • 4568

                                #75
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                                Fajno, jeszcze kilka osób przyda się na piątek 1 i niedzielę 9,10. Jeśli ktoś może być w rezerwie - niech też się zgłasza
                                Więc oddaję się do dyspozycji szefostwa. Mogę być w ogólnej rezerwie lub obsadzić wakaty. W piątek planowo wysiadam na st. Wrocław Mikołajów o 18.10 więc dotrę do Leśnicy około 18.40.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎