Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Wolontariusze poszukiwani do pomocy przy III edycji WFDP

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • el_kurczako
    Member
    • 01-2012
    • 62

    #76
    To ja w takim razie mogę pojawić w piątek przed 16 i po udzielać się z piotry. Czy będzie możliwość odebrania koszulki już tego dnia?
    Na burzliwej: Tripel XXX
    Na cichej: Amber Ale,
    W butelkach: Belgian Wheat, AIPA, Porter Bałtycki, American Stout,

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      #77
      Koszulki dopiero na Warsztatach w sobotę.
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • dyczkin
        Serce w kolorze blaugrana
        • 05-2011
        • 3657

        #78
        Odpłatne też?
        Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

        Moje warzenie // Piwny Wojownik

        Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

        Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

        Comment

        • dkrasnodebski
          cymbał
          • 05-2003
          • 2316

          #79
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
          Dotarłem do tajnych wytycznych i nr 3 musi być obsadzony długowłosymi, więc sam widzisz, Darku, że nie możesz do nas dołączyć.
          Nie boi się nic, gdzie trza kudły mam długie.
          Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

          www.radoslawstolar.pl

          Comment

          • JAckson
            Senior
            • 05-2004
            • 6122

            #80
            W razie czego mogę być w rezerwie. Najlepiej rano, kiedy jeszcze słońce delikatniej świeci
            MM961
            4:-)

            Comment

            • Undeath
              Senior
              • 08-2011
              • 113

              #81
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika el_kurczako Wyświetlenie odpowiedzi
              To ja w takim razie mogę pojawić w piątek przed 16 i po udzielać się z piotry. Czy będzie możliwość odebrania koszulki już tego dnia?
              nie wiem jak tam jest ale na piątek ja się wpisałem...

              Comment

              • wasyll
                Senior
                • 09-2008
                • 1823

                #82
                Art, możesz mnie wklepać na listę w niedzielę o 16:00 lub 18:00, jak Ci pasuje
                www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23799

                  #83
                  Zaraaa
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • el_kurczako
                    Member
                    • 01-2012
                    • 62

                    #84
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Undeath Wyświetlenie odpowiedzi
                    nie wiem jak tam jest ale na piątek ja się wpisałem...
                    Nie zauważyłem :-) Spoko, możemy być w trójkę zawsze raźniej. Biorąc pod uwagę, że ma być w piątek upał przyda się rezerwa
                    Na burzliwej: Tripel XXX
                    Na cichej: Amber Ale,
                    W butelkach: Belgian Wheat, AIPA, Porter Bałtycki, American Stout,

                    Comment

                    • el_kurczako
                      Member
                      • 01-2012
                      • 62

                      #85
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
                      Art, możesz mnie wklepać na listę w niedzielę o 16:00 lub 18:00, jak Ci pasuje
                      Wychodzi na to, że ja też będę na festiwalu całe 3 dni. Więc jak nie w piątek 16 to może być dowolny dyżur w niedziele
                      Na burzliwej: Tripel XXX
                      Na cichej: Amber Ale,
                      W butelkach: Belgian Wheat, AIPA, Porter Bałtycki, American Stout,

                      Comment

                      • Undeath
                        Senior
                        • 08-2011
                        • 113

                        #86
                        To mi pasuje

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23799

                          #87
                          Ok, temat wolontariatu możemy jako tako domknąć. Od za chwilę będę niedostępny w necie, więc jak by coś się działo proszę o telefon: 501 334 290 Pamiętajcie żeby być ok. 10 minut przed swoją zmianą


                          Piątek:

                          1) 16:00 - 18:00 - piotry + Undeath
                          2) 18:00 - 20:00 - Mason + dyczkin

                          Sobota:

                          3) 12:00 - 14:00 - żąleną + iron + w rezerwie dkrasnodebski, Komar_Pafnucy
                          4) 14:00 - 16:00 - Pendragon + docent
                          5) 16:00 - 18:00 - leona + Ahumba + w rezerwie Doodeck
                          6) 18:00 - 20:00 - czesiek1102 + inspektor007

                          Niedziela:

                          7) 12:00 - 14:00 - mark33 + Piecia + w rezerwie JAckson
                          8) 14:00 - 16:00 - amap + MINIAK
                          9) 16:00 - 18:00 - Cyneq + Baard (do 17:30?)
                          10) 18:00 - 20:00 - el_kurczako + Wasyll


                          Do zobaczenia!

                          ps. Dadek jesteś podpięty pod DarkaD
                          Last edited by ART; 10-05-2012, 09:51.
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • iron
                            Senior
                            • 08-2002
                            • 6703

                            #88
                            A jeszcze nie tak dawno było 10 minut przed zmianą
                            Last edited by iron; 10-05-2012, 09:43.
                            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                            Rock, Honor, Ojczyzna

                            Comment

                            • leona
                              PremiumUżytkownik
                              • 07-2009
                              • 5853

                              #89
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                              A jeszcze nie tak dawno było 10 minut przed zmianą
                              Materiał, który musimy ogarnąć się powiększył

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23799

                                #90
                                10 minut oczywiście wystarczy, Iron ma plusa za wychwytywanie drobnych zmian, które chciałem przemycić
                                Jeszcze 2 plusy i wpierd...

                                Dyczkin, Docent, Amap; Wasyll - proszę o numer telefonu do Was - wyślijcie mi SMSem na 501 334 290.
                                Last edited by ART; 10-05-2012, 09:59.
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎