Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

KAPSLE: zmienność białego tła w kapslach z Głubczyc

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zgrredek
    Senior
    • 10-2002
    • 315

    KAPSLE: zmienność białego tła w kapslach z Głubczyc

    Mój kłopot pojawił się wraz z pojawieniem się nowego katalogu kapsli. W poprzednim katalogu były kapsle z Głubczyc nr 2 i 3, które różniły się tym, że na jednym białe pole wychodziło poza czerwony okrąg tylko trochę, a na drugim więcej. Teraz został dodany jeszcze kapsel nr 28 przy którym jest uwaga, że "biały pas schodzący do połowy ząbków".
    Mam trzy kapsle tego wzoru i nie wiem któremu jaki numer przyporządkować. W pierwszym kapslu białe pole nie wychodzi poza czerwony okrąg ani o mikron. W drugim wychodzi 1 - 1,5 mm, a w trzecim 3,5 - 4 mm. No i który jest 2, który 3, a który 28? A tak wogóle to tego co mu nic nie wychodzi nie ma w katalogu.
    www.collections.pl
    Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych
  • robox
    = kapslarz =
    • 11-2002
    • 8188

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika P-Oset
    Mam trzy kapsle tego wzoru i nie wiem któremu jaki numer przyporządkować. W pierwszym kapslu białe pole nie wychodzi poza czerwony okrąg ani o mikron. W drugim wychodzi 1 - 1,5 mm, a w trzecim 3,5 - 4 mm. No i który jest 2, który 3, a który 28? A tak wogóle to tego co mu nic nie wychodzi nie ma w katalogu.
    P-Oset, u mnie sytuacja wygląda podobnie jak wyżej przedstawiłeś. Nie wiem, czy Sikor, pod numerem 2 nie chciał opisać tego kapsla, którego białe pole nie wychodzi poza czerwony okrąg. Przynajmniej ja tak to interpretuję.

    Comment

    • Jerzy1960
      Senior
      • 07-2004
      • 370

      #3
      Ja mam w zbiorze 3 kapsle takie jak P-Oset.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎