Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

XIV Ankieta Kol. Podstawek 2011 (Cooper)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    XIV Ankieta Kol. Podstawek 2011 (Cooper)

    Właśnie jak co roku o tej porze uczestnikom ostatniej ankiety wysłałem formularze.
    W zasadzie wszystko po staremu. Doszło stosunkowo sporo nowych polskich browarów (wiadomo - boom na restauracyjne ale też i coś z dawno zamkniętych). W zagranicy z nowości tylko Republika Południowego Sudanu. Andorry nie naniosłem bo najprawdopodobniej jeszcze nie mają własnych podstawek a przynajmniej mi nic nie wiadomo. Gdyby jednak ktoś z Was już coś miał to tradycyjnie jest kilka wolnych kratek na dole tabelki i TYLKO tam dopisujcie brakujące kraje lub browary.

    Jednocześnie ankieta ta jest ostatnią pod moim "kierownictwem". Ankietę 2012 zobowiązał się poprowadzić Grzeber a ja niniejszym go teraz publicznie namaszczam czego jestecie świadkami
    Nie popadam jednak w modny "niemamczasizm" lub "niechcemisizm" i za rok podejmę się innego projektu kolekcjonerskiego ale o tym w stosownym momencie napisze na browar.biz

    Osoby które nie brały jeszcze nigdy udziału w ankiecie albo po raz ostatni brały udział 2 lub więcej lat temu proszę a chciałyby pojawiać się w tym wydaniu ankiety i miały problem z pobraniem poniższych plików proszę o info na cooperbeer(at)wp.pl
    Termin nadsyłania wyników to 16.01.2012.
    Attached Files
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku
  • solfernus
    Senior
    • 08-2004
    • 1025

    #2
    Dzięki za nową ankietę.
    Szkoda że nie dodałeś:
    Wyspy Alandzkie
    Bermudy
    Grenlandia
    Lesoto
    Majotta
    Syria
    Molestuję Cię tylko dlatego, że mam podstawki z tych państw
    Wielki plus za Sudan Pd
    Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      #3
      Dzięki za czujność Solfernus. Już kiedyś te kraje uciekły mi z formularza gdyż znajdowały się na skraju kolumn w tabeli i je wcieło przy pracy na arkuszu i widzę teraz znów
      Dopisałem je już do formularza ale żeby nie mieszać nie będę ich dosyłać a osoby posiadające podstawki z nich niech dopiszą je w pustych kratkach na dole. Podstawki z Wysp Alandzkich w ankiecie proszę wliczyć do Finlandii. Nie są one liczone osobno na innych ankietach.
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      • Cooper
        Senior
        • 11-2002
        • 6055

        #4
        Przed chwilą wszyscy internetowi uczestnicy ankiety dostali mailowo wyniki XIV Ankiety. Uczestnicy nie mający dostępu do sieci (garstka) tradycyjnie dostaną wyniki pocztą klasyczną. Bardzo dziękuję Wam za udział w ankiecie. Frekwencja była zbliżona do ubiegłorocznej. W ankiecie oprócz sporej ilości nowododanych polskich browarów (nie tylko nowootwartych restauracyjnych) oraz kilku państw jako nowość pojawiło się zliczenie ilości browarów i państw posiadanych przez każdego z uczestników.
        Ankieta ta była ostatnią ankietą prowadzoną przezemnie. Ankietę XV-tą zgodził się poprowadzić kolega Grzeber i o udział w niej i sporą frekwencję apeluję osobiście już dziś.

        Poniżej załącznik z wynikami dla osób których nie ma w ankiecie a chciały by ją przejrzeć.
        Attached Files
        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

        Comment

        • grzeber
          Senior
          • 05-2002
          • 2869

          #5
          Wojtku, tradycyjnie dzięki za pracę nad ankietą.
          pozdrawiam
          www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

          Comment

          • Fala
            Senior
            • 07-2004
            • 671

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzeber Wyświetlenie odpowiedzi
            Wojtku, tradycyjnie dzięki za pracę nad ankietą.
            ... i za szybkie upublicznienie wyników

            A za rok podziękujemy Tobie Grzegorzu
            Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
            Admin ma zawsze rację

            PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

            Comment

            • solfernus
              Senior
              • 08-2004
              • 1025

              #7
              Dzięki za Ankietę.
              Mam tylko jedno ale
              Ja tu walczę o dodanie kilku terytoriów, baliwatów itp itd a tu bach i mamy Norfolk
              To ja nadal będę zgłaszał te moje jak parę postów w górze.
              Pozdrowienia dla Redaktora Ankiety
              Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

              Comment

              • solfernus
                Senior
                • 08-2004
                • 1025

                #8
                Chodzi mi głównie o wyspy:
                Alandzkie
                Azory
                Guernsey
                Jersey
                i Mann
                Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                Comment

                • karin861
                  Senior
                  • 02-2006
                  • 597

                  #9
                  Ja również dziękuję za solidną jak co roku profesjonalną ankietę
                  Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

                  Comment

                  • Cooper
                    Senior
                    • 11-2002
                    • 6055

                    #10
                    W przypadku podstawek zagranicznych to odpowiem tak ogólnie gdyż kilka osób już rozmawiało ze mną na ten temat oraz podglądałem posty o wydzielaniu krajów/terytoriów w przypadku innych ankiet.
                    Oparłem się głownie na podziałach z innych ankiet np starszych polskich etykietowych. Można by jeszcze podopisywać znacznie więcej terytoriów nawet niż zasugerował Solfernus i też znależli by się kolekcjonerzy za nimi lobbujący mocniejszymi lub słabszymi argumentami np (i tu wymyślam szybko w biegu): Katalonia, Wielka Brytania rozbita na Irlandię Płn Szkocję Walię i Anglię, Czeczenia , Walonia, Osetia Płnc, Hawaje, Tybet itp a nie chciałem brnąć w jak największą ilość wydzielonych w tabeli krajów.
                    Zobaczymy jak kwestia ta zostanie rozwiązana w następnej ankiecie przez jej autora gdyż to autor przeważnie narzuca jakiś sposób szergowania i u mnie nie było z tym wyjątku
                    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                    Comment

                    • solfernus
                      Senior
                      • 08-2004
                      • 1025

                      #11
                      Chylę czoło przed autorem ankiety, że mu się chciało tyle lat i wyczekuję już nowej pod innym przewodnictwem.
                      Mam tylko sugestię dotyczącą nowych państw.
                      Wystarczy popatrzeć na ankietę i porównać z listą państw i terytoriów zależnych.
                      A zobaczymy ile jest tych ostatnich w ankiecie i dlaczego nie ma reszty.
                      Bo tam też są browary z podkładkami i można by je dodać
                      Zdrowie starego i nowego redaktora
                      Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                      Comment

                      • solfernus
                        Senior
                        • 08-2004
                        • 1025

                        #12
                        A jeszcze jedno. Z samych nieuznawanych państw w ankiecie jest trzy a widziałem tak na marginesie podstawkę z Naddniestrza
                        Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎