Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kupię koszulkę XL

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cerasus
    • 06-2014
    • 11

    Kupię koszulkę XL

    Witam,

    chcę kupić koszulkę rozmiar XL (byłbym wdzięczny za podanie ewentualnych wymiarów) na prezent urodzinowy. Z wywiadu wiem, że najlepsza byłaby AleBrowar #jestemhopheadem biała z czarnym napisem, dość świeży temat. Nie jest to jednak obligatoryjne, może być ewentualnie inna, aczkolwiek jak to się pisze, najlepiej z browaru, który zachowuje "ducha craftu".

    Ze względu na terminy interesuje mnie przedział do ~3 tyg. sierpnia. Ewentualne propozycje proszę wysyłać na priv, najlepiej z jakimiś wymiarami, żeby nie okazało się, że nie pasuje, ceną i ewentualnym zdjęciem.

    pozdrawiam, Marcin
  • ARTHUR
    Senior
    • 07-2004
    • 2338

    #2
    A jaki browar by Ciebie interesowało?

    Comment

    • Cerasus
      • 06-2014
      • 11

      #3
      Coś w miarę rozpoznawalnego, ale jednocześnie żadnych KP. AleBrowar ma chyba najciekawsze projekty graficzne, aczkolwiek klasyczna Pinta też jest ok.

      Comment

      • Cooper
        Senior
        • 11-2002
        • 6055

        #4
        Napisz do browarów. Może część z nich ma nawet swoje sklepy on-line.
        Ludzie jeśli mają koszulki to przeważnie już na sobie. Raczej rzadko kto trzyma nówki w folii no chyba że pasuje ci używka wyprana po letniej zapotce.
        Ostatnio widziałem firmowe koszulki radomskiej Pivovarii. Czarne z bardzo dużym nadrukiem. Dużym w sensie zajmującym procent powierzchni. Praktycznie cały tors. Chyba nazwa browaru i jakieś logo. Problem że mimo że wyeksponowane w gablocie to zdaje się że akurat tego dnia gdy tam byłem nie były dostępne w sprzedaży ale nie zależało mi na nich specjalnie więc nie drążyłem tematu.
        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

        Comment

        • slavoy
          Senior
          • 10-2001
          • 5052

          #5
          Napisz skąd jesteś. W takim np. Wrocławiu są sklepy w których takie koszulki są w miarę stale dostępne.
          Dick Laurent is dead.

          Comment

          • Cerasus
            • 06-2014
            • 11

            #6
            @Cooper

            Pisałem w tej sprawie do AleBrowaru tydzień czy dwa temu, bo zależało mi konkretnie na tej koszulce, ale niestety zero odezwu. Podejrzewam, że mają dość odpowiadania na tego typu zapytania, ewentualnie mój meil wpadł do spamu i zakopał się w bezdennej czeluści. Wiem, że rzadko trafiają się nówki, no ale ktoś może przypadkiem zdublował i teraz chce się pozbyć.

            @slavoy

            niestety, aktualnie mieszkam w Ełku, więc nic poza wysyłkową formą nie wchodzi w grę. Generalnie raczej czarna plama na mapie, w promieniu 100 km nie ma szans. Będę natomiast w Olsztynie w przyszłym tygodniu. Bywam też w Białymstoku w Piwach Świata, ale w sumie nigdy nie pytałem czy bywają tam koszulki.

            Comment

            • anteks
              maruda
              • 08-2003
              • 10739

              #7
              może
              Last edited by anteks; 03-08-2014, 01:52.
              Mniej książków więcej piwa

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎