Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kupię Piwa Zagranicze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • piszczyk
    Junior
    • 02-2011
    • 21

    Kupię Piwa Zagranicze

    Witam, z racji tego iż te piwa są trudno dostępne w Polsce zamieszczam małe ogłoszenie tutaj. Kupię piwa estońskie, łotewskie, fińskie, norweskie, bułgarskie i portugalskie. Najlepiej z Łotwy Aldaris, estoński Le Coq, bułgarska Zagorka, portugalski Super Bock lub Sagres . Jestem otwarty na każdą propozycję, pozdrawiam serdecznie.
  • Promil03
    Senior
    • 10-2007
    • 2833

    #2
    Dużo piw z Litwy, Łotwy, Estonii, Rosji możesz kupić od kolekcjonerów zagranicznych na giełdzie w Żywcu. Cena takich piw to 4-6 zł. Niektórzy kolekcjonerzy chętnie wymienią się na polskie piwa, których jeszcze nie pili.

    Comment

    • Gringo
      Senior
      • 07-2007
      • 2151

      #3
      W sieciach sklepów ADEGA z portugalskimi winami i kawą były piwa Super Bock.
      W Katowicach sklep zlikwidowano, nie wiem jak się przedstawia istnienie innych sklepów tej sieci w Polsce.

      Comment

      • sibarh
        PremiumUżytkownik
        • 01-2005
        • 10385

        #4
        Piwa norweskie i duńskie są podobno w Krakowie w sklepie Maria. Łotwa, rosja i estonia były kiedyś do załatwienie u mnie (może jeszcze kiedyś będą). Bułgaria w bułgarii , portugalia patrz niższe posty. Coś z finlandi było na Koszykowej w Warszawie w grudniu (teraz nie ma).

        A jakbyś jeszcze wypełnił profil......to ten facet z brodą.
        Last edited by sibarh; 23-02-2011, 13:03.
        2800 nowe piwa opisałem na forum
        Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
        Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎