Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szkło na wymianę

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • K__J
    Senior
    • 04-2003
    • 127

    Szkło na wymianę

    Witajcie, zrobiłem niedawno porządki w CIEKAWSZYM szkle, jakie mam na wymiankę. Wszystkie szkiełka są w stanie idealnym! Załączam zdjęcia. Czekam na oferty i zapraszam do wymiany.

    W zamian interesuje mnie TYLKO polskie szkło sprzed 1945 roku, ewentualnie polskie podstawki z okresu do 1989 roku lub niemieckojęzyczne podstawki z dzisiejszych ziem polskich sprzed 1945 roku. Niestety nie mam czasu na uzupełnienie i zaktualizowanie braków na profilu za co z góry przepraszam.
    Attached Files
  • K__J
    Senior
    • 04-2003
    • 127

    #2
    Kolejne:
    Attached Files

    Comment

    • K__J
      Senior
      • 04-2003
      • 127

      #3
      I jeszcze to:
      Attached Files

      Comment

      • Juby_piwosz
        Senior
        • 02-2006
        • 254

        #4
        Ciekawe masz wyobrażenie o szkle. A jeszcze ciekawszych argumentów używasz do wytłumaczenia pustego profilu. (Biedaczek, 8 lat nie ma czasu żeby napisać parę informacji.) Czyżbyś się czegoś wstydził?
        Tak po prostu jesteś niewiarygodny.

        Comment

        • Krzysiu
          Krzysiu
          • 02-2001
          • 14936

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Juby_piwosz Wyświetlenie odpowiedzi
          Ciekawe masz wyobrażenie o szkle...
          Ano, wymiana tego na jakieś szkło przedwojenne to bardzo śmiała koncepcja.

          Comment

          • czaczor
            Member
            • 02-2010
            • 40

            #6
            abc

            Cześć.Chcesz tylko wymienić?czy może też sprzedaż?Jestem zainteresowany kupnem.Pozdrawiam

            Comment

            • volodos
              Senior
              • 09-2008
              • 717

              #7
              Jest zainteresowany tylko wymianą, też próbowałem

              Comment

              • K__J
                Senior
                • 04-2003
                • 127

                #8
                Wybaczcie, że dopiero dziś odpowiadam chętnym do wymiany, ale niestety nie miałem wcześniej czasu.

                Interesuje mnie TYLKO wymiana. Doprecyzowując - niekoniecznie w stosunku 1:1 zarówno jeśli chodzi o szkło jak i o podstawki. Do sprzedawania jest pewne wszystkim dobrze znane miejsce, którego adres www zaczyna się na literę "a". Jak będę chciał to szkło sprzedać, dam znać zainteresowanym. Zresztą część zainteresowanych już dawno rozmawiała ze mną osobiście w tej sprawie.

                I jeszcze dwa słowa do Szanownych Przedmówców-Komentatorów: wirtualna rzeczywistość nawet tak szacownego forum jak browar.biz to nie jedyne miejsce na świecie potwierdzające (w tym przypadku kolekcjonerską) wiarygodność, a insynuacje, że mój profil jest niewypełniony, bo "czegoś się wstydzę" pozostawię bez komentarza. Nikt nikogo do wymiany nie zmusza i jeśli dla kogoś moja koncepcja wymiany jest "zbyt śmiała" lub uważa mnie za osobę "niewiarygodną", to zapraszam do wymiany z kimś o mniej śmiałych koncepcjach i bardziej, w swoistym tego słowa znaczeniu, wiarygodnych. Tylko po co tracić czas na bezproduktywne pisanie do i o takich "biedaczkach" jak ja...

                Pozdrawiam Wszystkich Kolekcjonerów, Wasze I nadal zapraszam do wymiany!

                Comment

                • K__J
                  Senior
                  • 04-2003
                  • 127

                  #9
                  Szkiełka są nadal na wymiankę!

                  Comment

                  • K__J
                    Senior
                    • 04-2003
                    • 127

                    #10
                    Górnośląski kufel szklany wymieniony. Dzięki za wymiankę!
                    Reszta nadal czeka. Pozdrawiam i czekam na propozycje.

                    Comment

                    • K__J
                      Senior
                      • 04-2003
                      • 127

                      #11
                      Załączam jeszcze kolejne dwa, tym razem przedwojenne, kufle na wymiankę:
                      1. Zabrze - Monopol Pils - 0,35 litra
                      2. Elbląg - Browar Englisch Brunnen - 0,5 litrowy okolicznościowy kufel datowany 20-22 kwiecień 1925 roku
                      Zapraszam wszystkich zainteresowanych do kontaktu!
                      Attached Files

                      Comment

                      • K__J
                        Senior
                        • 04-2003
                        • 127

                        #12
                        Wszystkie POWOJENNE szkiełka z załączonych obrazków (poza wymienionym już Górnośląskim) mogą znaleźć nowych właścicieli w zamian za bilety NBP, czyli inaczej mówiąc: SĄ NA SPRZEDAŻ. Jeśli kto zainteresowany, proszę o propozycje na PW. Odbiór możliwy na najbliższej giełdzie w Tychach lub Żywcu.

                        Comment

                        • K__J
                          Senior
                          • 04-2003
                          • 127

                          #13
                          Część szkła nadal nie zmieniła jeszcze właściciela. Nie jestem w stanie teraz podać dokładnie, co zostało, bo leżą w pudle w piwnicy (oba PW nadal czekają!), ale jakby ktoś miał ochotę coś kupić/wymienić np. na zbliżającej się giełdzie w Żywcu - proszę o kontakt.

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎